Nehty Budějovická

1280x1920 px

Nehty Budějovická Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Budějovická

Praha 4 budějovická 140 00. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Naše klinika je vybavena nejmodernějším laserovým zařízením a je vedena zkušenými lékaři s více než 15 lety praxe v oboru estetické a cévní medicíny.

Rating: 4.0

Chcete mít informace o dbk z první ruky. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce. Gelové nehty manikúra parafín p shine.

889 views
Detail Nehty Budějovická
Tuesday 31st January 2023
Klasické akrylové nehty 400 kč.

Nehty budějovická. Salon krásy dolce diva praha nabízí kosmetiku permanentní make up prodlužování řas líčení manikúru a pedikúru a jako první v praze i mobilní služby až do domu. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Vhodné na krátké nehty. Naší prioritou je použití kvalitních materiálů vzdělávání a sledování nejnovějších trendů.

A mně se ty umělé líbí a chci je nosit.

Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce. Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč.

Poskytujeme vysokou profesionalitu s individuálním přizpůsobením se jednotlivým klientům.

Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže. Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů.

737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů.

Jsme české nehtové studio které působí v praze na budějovické. Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. Pro krásu se musí trpět. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír.

Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice.

Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice.

Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Poskytujeme vysokou profesionalitu s individuálním přizpůsobením se jednotlivým klientům. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit.

Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč.

Klasické akrylové nehty 400 kč.

Relate Post "Nehty Budějovická"