Nehty Budějovická

1280x1920 px

Nehty Budějovická Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Budějovická

Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit.

Rating: 4.0

Gelové nehty manikúra parafín p shine. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4.

843 views
Detail Nehty Budějovická
Thursday 29th February 2024
Salon krásy dolce diva praha nabízí kosmetiku permanentní make up prodlužování řas líčení manikúru a pedikúru a jako první v praze i mobilní služby až do domu.

Nehty budějovická. Klasické akrylové nehty 400 kč. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů.

Naše klinika je vybavena nejmodernějším laserovým zařízením a je vedena zkušenými lékaři s více než 15 lety praxe v oboru estetické a cévní medicíny.

Naší prioritou je použití kvalitních materiálů vzdělávání a sledování nejnovějších trendů. Chcete mít informace o dbk z první ruky. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce. Jsme české nehtové studio které působí v praze na budějovické.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk.

Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Pro krásu se musí trpět. Nehty od vietnamců z dbk budějovická.

Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč.

Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry. Poskytujeme vysokou profesionalitu s individuálním přizpůsobením se jednotlivým klientům. Praha 4 budějovická 140 00. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže.

Vhodné na krátké nehty.

Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice. Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba.

Vhodné na krátké nehty. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Naše klinika je vybavena nejmodernějším laserovým zařízením a je vedena zkušenými lékaři s více než 15 lety praxe v oboru estetické a cévní medicíny.

Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice.

Salon krásy dolce diva praha nabízí kosmetiku permanentní make up prodlužování řas líčení manikúru a pedikúru a jako první v praze i mobilní služby až do domu.

Relate Post "Nehty Budějovická"