Nehty Budějovická

1280x1920 px

Nehty Budějovická Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Budějovická

Poskytujeme vysokou profesionalitu s individuálním přizpůsobením se jednotlivým klientům. Praha 4 budějovická 140 00. Klasické akrylové nehty 400 kč.

Rating: 4.0

Vhodné na krátké nehty. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce. Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů.

679 views
Detail Nehty Budějovická
Tuesday 19th October 2021
Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500.

Nehty budějovická. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Jsme české nehtové studio které působí v praze na budějovické. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice.

Naší prioritou je použití kvalitních materiálů vzdělávání a sledování nejnovějších trendů.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými. Salon krásy dolce diva praha nabízí kosmetiku permanentní make up prodlužování řas líčení manikúru a pedikúru a jako první v praze i mobilní služby až do domu.

Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví.

Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Naše klinika je vybavena nejmodernějším laserovým zařízením a je vedena zkušenými lékaři s více než 15 lety praxe v oboru estetické a cévní medicíny. Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč.

Pro krásu se musí trpět. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč.

Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness.

Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Chcete mít informace o dbk z první ruky. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit.

A mně se ty umělé líbí a chci je nosit.

Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Naší prioritou je použití kvalitních materiálů vzdělávání a sledování nejnovějších trendů.

Chcete mít informace o dbk z první ruky.

Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500.

Relate Post "Nehty Budějovická"