Nehty Budějovická

1280x1920 px

Nehty Budějovická Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Budějovická

Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč. Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Rating: 4.0

Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Naše klinika je vybavena nejmodernějším laserovým zařízením a je vedena zkušenými lékaři s více než 15 lety praxe v oboru estetické a cévní medicíny.

815 views
Detail Nehty Budějovická
Saturday 1st October 2022
Vhodné na krátké nehty.

Nehty budějovická. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba.

Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými. Klasické akrylové nehty 400 kč. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů.

Chcete mít informace o dbk z první ruky.

Jsme české nehtové studio které působí v praze na budějovické. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit. Naší prioritou je použití kvalitních materiálů vzdělávání a sledování nejnovějších trendů. Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů.

Salon krásy dolce diva praha nabízí kosmetiku permanentní make up prodlužování řas líčení manikúru a pedikúru a jako první v praze i mobilní služby až do domu.

Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce. Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry.

Praha 4 budějovická 140 00.

Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice. Poskytujeme vysokou profesionalitu s individuálním přizpůsobením se jednotlivým klientům. Pro krásu se musí trpět.

Pro krásu se musí trpět.

Praha 4 budějovická 140 00. Salon krásy dolce diva praha nabízí kosmetiku permanentní make up prodlužování řas líčení manikúru a pedikúru a jako první v praze i mobilní služby až do domu. Chcete mít informace o dbk z první ruky. Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba.

Poskytujeme vysokou profesionalitu s individuálním přizpůsobením se jednotlivým klientům.

Vhodné na krátké nehty.

Relate Post "Nehty Budějovická"