Nehty Gel

995x886 px

Nehty Gel Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Gel

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Konečně jsem našla gel lak který mi nezpůsobuje alergickou reakci.

Rating: 4.0

Ani takto ozdobené nehty však ne. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek. S pískovými laky na nehty si splníte sen stále je mezi námi hodně těch které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty.

357 views
Detail Nehty Gel
Monday 27th September 2021
Gellak nebo také gelový lak.

Nehty gel. Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Jednoduchá je i odstranění. Nehty mám nalakované šestým dnem a na jednom nehtu se mi už kousek odloupl ale jinak drží pěkně. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Kdyby byly bb laky trochu levnější kupovala bych častěji. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní.

Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků.

Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Uchovává si lesk celou dobu. Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty.

Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku.

Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty.

Gellak nebo také gelový lak.

Relate Post "Nehty Gel"