Nehty Gel

995x886 px

Nehty Gel Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Gel

Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty. Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Rating: 4.0

Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Uchovává si lesk celou dobu.

884 views
Detail Nehty Gel
Tuesday 27th September 2022
Gellak nebo také gelový lak.

Nehty gel. Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu. Konečně jsem našla gel lak který mi nezpůsobuje alergickou reakci. Jednoduchá je i odstranění. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku.

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. Ani takto ozdobené nehty však ne.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. S pískovými laky na nehty si splníte sen stále je mezi námi hodně těch které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty. Nehty mám nalakované šestým dnem a na jednom nehtu se mi už kousek odloupl ale jinak drží pěkně. Kdyby byly bb laky trochu levnější kupovala bych častěji.

Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků.

Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku.

Kdyby byly bb laky trochu levnější kupovala bych častěji.

Gellak nebo také gelový lak.

Relate Post "Nehty Gel"