Nehty Gel

995x886 px

Nehty Gel Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Gel

Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty. Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Rating: 4.0

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

701 views
Detail Nehty Gel
Thursday 30th November 2023
Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

Nehty gel. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní. Ani takto ozdobené nehty však ne. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Nehty mám nalakované šestým dnem a na jednom nehtu se mi už kousek odloupl ale jinak drží pěkně. Kdyby byly bb laky trochu levnější kupovala bych častěji. Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků.

S pískovými laky na nehty si splníte sen stále je mezi námi hodně těch které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty.

Uchovává si lesk celou dobu. Jednoduchá je i odstranění. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

Gellak nebo také gelový lak. Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. Konečně jsem našla gel lak který mi nezpůsobuje alergickou reakci. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora.

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat.

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty. S pískovými laky na nehty si splníte sen stále je mezi námi hodně těch které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty. Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu.

Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

Relate Post "Nehty Gel"