Nehty Gel

995x886 px

Nehty Gel Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Gel

Gellak nebo také gelový lak. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty. Konečně jsem našla gel lak který mi nezpůsobuje alergickou reakci.

Rating: 4.0

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

943 views
Detail Nehty Gel
Monday 14th June 2021
Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku.

Nehty gel. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Jednoduchá je i odstranění.

Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora.

Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. S pískovými laky na nehty si splníte sen stále je mezi námi hodně těch které si netroufají na manikúru z gel laku a zůstávají věrné klasickým lakům na nehty.

Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků.

Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Kdyby byly bb laky trochu levnější kupovala bych častěji. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat.

Uchovává si lesk celou dobu. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Ani takto ozdobené nehty však ne. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Nehty mám nalakované šestým dnem a na jednom nehtu se mi už kousek odloupl ale jinak drží pěkně.

Nehty mám nalakované šestým dnem a na jednom nehtu se mi už kousek odloupl ale jinak drží pěkně. Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Jsem velmi mile překvapena z těchto gel laků. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora.

U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku.

Relate Post "Nehty Gel"