Nehty Ombre

1102x735 px

Nehty Ombre Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Ombre

Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů. Pokud se vám návod líbil nezapomeňte dát like pokud chcete více videí dej. Ve videu je návod jak jsem si já udělala mé ombre tyrkysovo modro fialové nehty.

Rating: 4.0

Vyzkoušejte si sama tvorbu gelových nehtů nebo akrylových nehtů s pomocí výrobků z naší nabídky. Sebemenší chybný krok může proměnit zkaženého. Také zajistí že vám manikúra déle vydrží a neušpiníte si nehty lakem.

471 views
Detail Nehty Ombre
Tuesday 13th April 2021
Nalakujte nehty podkladovým lakem.

Nehty ombre. Kdo z vás ještě nezkusil vykouzlit ombré nehty. Pokud chcete můžete místo houbičky použít štěteček. Metoda 3 ombre s gelovým nehty. Na první pohled vypadá tento efekt opravdu složitě ale zvládnete si ho vytvořit i sama doma.

V kurzu budou nejen odstíny nude tělové ale i modré která je barvou roka těšit se můžeme také na přírodní a zvířecí motivy.

I u mě tahle technika jasně vítězí ale občas se dostanu do slepé uličky kdy už mám pocit že jsem snad všechny kombinace a zdobení vyzkoušela. Tipuju že moc takových mezi vámi nebude. Je speciálně vyroben tak aby vyhladil povrch nehtu a barevný lak na něm potom lépe držel. Ombré nehty či li stínované nehty s pozvolnými přechody jednotlivých barev tento druh zdobení zahýbal světem nail artu a není snad nikdo kdo tento druh zdobení nevyzkoušel či nechtěl vyzkoušet.

Smícháte si trošku dva odstíny laku dát na podložku opatrně promícháte štětečkem barvy naberete a poté trošku nalakujete nehet na který jste dala základní vrstvu.

Tehdy jsem toho ještě o ombre nehtech příliš nevěděla a byl to spíše takový pokus. Ombré vlasy už dávno nejsou žádná novinka ale ombré nehty jsou právě teď nejvíce v kurzu. Jde vlastně o nehty s jemným barevným přechodem který je vytvořený za pomoci houbičky. Poradíme vám jak na to.

Pokud již máte zkušenosti s konvenčnílaky budete znát všechny nuance při uplatňování nehtových povlaků bude ombre pomocí gelové nehty zdát elementární postup.

Získejte nádherné laky na nehty za super ceny. Jaké gelové nehty jsou právě in. Možná si vzpomínáte že o lakování houbičkou jsem již psala tady. Podkladový lak je více než jen obyčejný lak na nehty.

Kupte si na to speciální podkladový lak a naneste ho na celé nehty.

Ombre nails bez houbičky. Před nanášením barevného laku nechejte. Faktem je že gel kabát na rozdíl od obvyklé těžké odstranit. Ombre nehty v dnešní době zažívají velký boom.

Pro ty kterým se doteď nedařilo nebo si zkrátka netroufl ombré zdobení vyzkoušet jsme připravili postup na našem blogu.

Fotogalerie rok 2020 přináší do světa gelových nehtů hned několik netradičních novinek. Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce. Pro ty kterým se doteď nedařilo nebo si zkrátka netroufl ombré zdobení vyzkoušet jsme připravili postup na našem blogu. Kupte si na to speciální podkladový lak a naneste ho na celé nehty.

Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce.

Pokud již máte zkušenosti s konvenčnílaky budete znát všechny nuance při uplatňování nehtových povlaků bude ombre pomocí gelové nehty zdát elementární postup. Smícháte si trošku dva odstíny laku dát na podložku opatrně promícháte štětečkem barvy naberete a poté trošku nalakujete nehet na který jste dala základní vrstvu. V kurzu budou nejen odstíny nude tělové ale i modré která je barvou roka těšit se můžeme také na přírodní a zvířecí motivy. Nalakujte nehty podkladovým lakem.

Relate Post "Nehty Ombre"