Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě

1200x799 px

Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě

Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Rating: 4.0

žena s nejdelšími nehty na světě čtk. Podle loňských údajů na internetových stránkách. Další články k tématu.

881 views
Detail Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě
Saturday 31st July 2021
Rekordmanka přišla o nejdelší nehty na světě.

Nejdelší nehty na nohou na světě. Tentokrát je ale řeč o nejdelších nohou na světě které má 195 centimetrů vysoká světlana pankratová. Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m.

Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie. Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů. Když se o ženě řekne že má dlouhé nohy tak každého napadne kdejaká modelka. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

Světlana je v tomto odvětví jasnou světovou rekordmankou a nechybí ani v guinnessově knize rekordů.

Její nohy měří neuvěřitelných 132 centimetrů. Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude.

Dorůst si je nenechá sedmnáctiletá američanka má nejdelší jazyk na světě a ráda se líbá oběť falešné lékařky skončila se znetvořeným obličejem američanka přezdívá svým nehtům děti a odmítá si je ostříhat. Nejdelší nehet s délkou 90 centimetrů byl na palci pravé ruky. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Navíc jsou teď pro ni různé činnosti mnohem snazší a zdá se jí jako by jí ruce bez tíhy dlouhých nehtů ve vzduchu poletovaly.

Je proto nazývaná nehtová vévodkyně.

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Falešná lékařka vpíchla ženě do zadku cement zkoušela to i na sobě sedmnáctiletá američanka má nejdelší jazyk na světě a ráda se líbá video. Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let.

Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm.

živí se jako trenérka basketbalu ve virgínii. Američanka s nejdelšími nehty na světě si je pěstuje osmnáct let mám největší zadek na světě a chci ještě větší říká obézní američanka američanka si nechala udělat umělá prsa. Ohrožena na životě prý ale není. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm.

Ohrožena na životě prý ale není.

Je proto nazývaná nehtová vévodkyně. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Světlana je v tomto odvětví jasnou světovou rekordmankou a nechybí ani v guinnessově knize rekordů. Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Američanka s nejdelšími nehty na světě si je pěstuje osmnáct let mám největší zadek na světě a chci ještě větší říká obézní američanka američanka si nechala udělat umělá prsa.

Rekordmanka přišla o nejdelší nehty na světě.

Relate Post "Nejdelší Nehty Na Nohou Na Světě"