Nejdelší Nehty Světa

813x1250 px

Nejdelší Nehty Světa Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Světa

Přesto je američanka chris walton 47 s těmito neuvěřitelnými drápy schopná vést normální život. Nehty si nestříhala od roku 1979 tedy rovných 30 let. Do guinnessovy knihy rekordů se zapsal shridhar chillal z indie který si nehty nechal růst od roku 1952.

Rating: 4.0

Své o tom ví chris waltonová která v této kategorii držela prvenství až do tohoto roku kdy se svých ozdob vzdala. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

301 views
Detail Nejdelší Nehty Světa
Saturday 13th August 2022
Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce.

Nejdelší nehty světa. Má mít 189 819 písmen pocházet z angličtiny a vyslovit ho trvá 3 a půl hodiny. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let. Tehdy mu bylo pouhých čtrnáct let. Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy ale vzdát se jich rozhodně nechce.

Sám tvrdí že na začátku jeho rozhodnutí stála obyčejná situace.

A rozhodně s tím nehodlá přestat. Rostly jí neuvěřitelných 19 let a díky nim je držitelkou světového rekordu. Její nehty dohromady měří více než šest metrů. Mezi nejpodivnější rekordy zapsané v guinnessově knize odjakživa patří nejdelší nehty s nimiž musí člověk skutečně žít nikoliv si je pouze nechat narůst kvůli komisaři a posléze ostříhat.

Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let.

Podle serveru topky sk se jedná o název proteinu který je součástí lidských svalů a je zodpovědný za jejich pružnost. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let. Jsou totiž její velkou chloubou. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění.

Američanka asha mandelová si nestříhala vlasy už 24 let. Začala s tím na popud kamaráda. Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Neobsahuje nízké nadzemní mosty používané ve městech či nestabilním terénu.

Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude.

Ani teď když se dostala do guinnessovy knihy rekordů. Seznam nejdelších mostů podle celkové délky obsahuje mosty delší než pět kilometrů. Nehty si ayanna williams z houstonu pěstuje už neuvěřitelných třiadvacet let. Nejdelší nehty světa měří skoro 6 metrů.

Nejdelší nehty světa měří skoro 6 metrů.

Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. Sám tvrdí že na začátku jeho rozhodnutí stála obyčejná situace.

Nehty si ayanna williams z houstonu pěstuje už neuvěřitelných třiadvacet let.

Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce.

Relate Post "Nejdelší Nehty Světa"