Nejdelší Nehty Světa

813x1250 px

Nejdelší Nehty Světa Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Světa

Má mít 189 819 písmen pocházet z angličtiny a vyslovit ho trvá 3 a půl hodiny. Začala s tím na popud kamaráda. Sám tvrdí že na začátku jeho rozhodnutí stála obyčejná situace.

Rating: 4.0

Tehdy mu bylo pouhých čtrnáct let. Podle serveru topky sk se jedná o název proteinu který je součástí lidských svalů a je zodpovědný za jejich pružnost. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let.

176 views
Detail Nejdelší Nehty Světa
Friday 23rd February 2024
Američanka asha mandelová si nestříhala vlasy už 24 let.

Nejdelší nehty světa. Mezi nejpodivnější rekordy zapsané v guinnessově knize odjakživa patří nejdelší nehty s nimiž musí člověk skutečně žít nikoliv si je pouze nechat narůst kvůli komisaři a posléze ostříhat. Nehty si ayanna williams z houstonu pěstuje už neuvěřitelných třiadvacet let. Do guinnessovy knihy rekordů se zapsal shridhar chillal z indie který si nehty nechal růst od roku 1952. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Jsou totiž její velkou chloubou.

Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy ale vzdát se jich rozhodně nechce. Ani teď když se dostala do guinnessovy knihy rekordů. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

Nejdelší nehty světa měří skoro 6 metrů.

Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Neobsahuje nízké nadzemní mosty používané ve městech či nestabilním terénu. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce. Seznam nejdelších mostů podle celkové délky obsahuje mosty delší než pět kilometrů.

Rostly jí neuvěřitelných 19 let a díky nim je držitelkou světového rekordu.

Její nehty dohromady měří více než šest metrů. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let. Nehty si nestříhala od roku 1979 tedy rovných 30 let. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let.

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě.

Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění. A rozhodně s tím nehodlá přestat. Své o tom ví chris waltonová která v této kategorii držela prvenství až do tohoto roku kdy se svých ozdob vzdala. Přesto je američanka chris walton 47 s těmito neuvěřitelnými drápy schopná vést normální život.

Přesto je američanka chris walton 47 s těmito neuvěřitelnými drápy schopná vést normální život.

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Rostly jí neuvěřitelných 19 let a díky nim je držitelkou světového rekordu. Nejdelší nehty světa měří skoro 6 metrů. Jsou totiž její velkou chloubou.

Své o tom ví chris waltonová která v této kategorii držela prvenství až do tohoto roku kdy se svých ozdob vzdala.

Američanka asha mandelová si nestříhala vlasy už 24 let.

Relate Post "Nejdelší Nehty Světa"