Nejdelší Nehty Světa

813x1250 px

Nejdelší Nehty Světa Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Světa

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Nehty si ayanna williams z houstonu pěstuje už neuvěřitelných třiadvacet let. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů.

Rating: 4.0

Přesto je američanka chris walton 47 s těmito neuvěřitelnými drápy schopná vést normální život. Má mít 189 819 písmen pocházet z angličtiny a vyslovit ho trvá 3 a půl hodiny. A rozhodně s tím nehodlá přestat.

805 views
Detail Nejdelší Nehty Světa
Monday 12th April 2021
Nehty si nestříhala od roku 1979 tedy rovných 30 let.

Nejdelší nehty světa. Sám tvrdí že na začátku jeho rozhodnutí stála obyčejná situace. Ani teď když se dostala do guinnessovy knihy rekordů. Jsou totiž její velkou chloubou. Její nehty dohromady měří více než šest metrů.

Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let.

Nejdelší nehty světa měří skoro 6 metrů. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Tehdy mu bylo pouhých čtrnáct let. Mezi nejpodivnější rekordy zapsané v guinnessově knize odjakživa patří nejdelší nehty s nimiž musí člověk skutečně žít nikoliv si je pouze nechat narůst kvůli komisaři a posléze ostříhat.

Podle serveru topky sk se jedná o název proteinu který je součástí lidských svalů a je zodpovědný za jejich pružnost.

Začala s tím na popud kamaráda. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce. Seznam nejdelších mostů podle celkové délky obsahuje mosty delší než pět kilometrů. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

Američanka asha mandelová si nestříhala vlasy už 24 let.

Rostly jí neuvěřitelných 19 let a díky nim je držitelkou světového rekordu. Neobsahuje nízké nadzemní mosty používané ve městech či nestabilním terénu. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění.

Své o tom ví chris waltonová která v této kategorii držela prvenství až do tohoto roku kdy se svých ozdob vzdala. Do guinnessovy knihy rekordů se zapsal shridhar chillal z indie který si nehty nechal růst od roku 1952. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy ale vzdát se jich rozhodně nechce.

Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy ale vzdát se jich rozhodně nechce.

Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění. Američanka asha mandelová si nestříhala vlasy už 24 let. Podle serveru topky sk se jedná o název proteinu který je součástí lidských svalů a je zodpovědný za jejich pružnost. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let.

Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let.

Nehty si nestříhala od roku 1979 tedy rovných 30 let.

Relate Post "Nejdelší Nehty Světa"