Nejdelší Nehty Světa

813x1250 px

Nejdelší Nehty Světa Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Světa

Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění. Neobsahuje nízké nadzemní mosty používané ve městech či nestabilním terénu. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let.

Rating: 4.0

Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru. Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy ale vzdát se jich rozhodně nechce. Nehty si nestříhala od roku 1979 tedy rovných 30 let.

176 views
Detail Nejdelší Nehty Světa
Wednesday 16th June 2021
Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce.

Nejdelší nehty světa. Podle serveru topky sk se jedná o název proteinu který je součástí lidských svalů a je zodpovědný za jejich pružnost. Své o tom ví chris waltonová která v této kategorii držela prvenství až do tohoto roku kdy se svých ozdob vzdala. Američanka asha mandelová si nestříhala vlasy už 24 let. Nejdelší nehty světa měří skoro 6 metrů.

Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let.

Sám tvrdí že na začátku jeho rozhodnutí stála obyčejná situace. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude. Její nehty dohromady měří více než šest metrů. Seznam nejdelších mostů podle celkové délky obsahuje mosty delší než pět kilometrů.

Tehdy mu bylo pouhých čtrnáct let.

Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. A rozhodně s tím nehodlá přestat. Rostly jí neuvěřitelných 19 let a díky nim je držitelkou světového rekordu. Začala s tím na popud kamaráda.

Má mít 189 819 písmen pocházet z angličtiny a vyslovit ho trvá 3 a půl hodiny.

Nehty si ayanna williams z houstonu pěstuje už neuvěřitelných třiadvacet let. Mezi nejpodivnější rekordy zapsané v guinnessově knize odjakživa patří nejdelší nehty s nimiž musí člověk skutečně žít nikoliv si je pouze nechat narůst kvůli komisaři a posléze ostříhat. Do guinnessovy knihy rekordů se zapsal shridhar chillal z indie který si nehty nechal růst od roku 1952. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude.

Ani teď když se dostala do guinnessovy knihy rekordů.

Přesto je američanka chris walton 47 s těmito neuvěřitelnými drápy schopná vést normální život. Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Jsou totiž její velkou chloubou.

Jsou totiž její velkou chloubou.

Ani teď když se dostala do guinnessovy knihy rekordů. Má mít 189 819 písmen pocházet z angličtiny a vyslovit ho trvá 3 a půl hodiny. Tehdy mu bylo pouhých čtrnáct let. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let.

Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů.

Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce.

Relate Post "Nejdelší Nehty Světa"