Nejdelší Nehty Světa

813x1250 px

Nejdelší Nehty Světa Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Světa

Rostly jí neuvěřitelných 19 let a díky nim je držitelkou světového rekordu. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce.

Rating: 4.0

Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude. Neobsahuje nízké nadzemní mosty používané ve městech či nestabilním terénu. Seznam nejdelších mostů podle celkové délky obsahuje mosty delší než pět kilometrů.

963 views
Detail Nejdelší Nehty Světa
Wednesday 20th October 2021
Přesto je američanka chris walton 47 s těmito neuvěřitelnými drápy schopná vést normální život.

Nejdelší nehty světa. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. Má mít 189 819 písmen pocházet z angličtiny a vyslovit ho trvá 3 a půl hodiny. Jsou totiž její velkou chloubou. Mezi nejpodivnější rekordy zapsané v guinnessově knize odjakživa patří nejdelší nehty s nimiž musí člověk skutečně žít nikoliv si je pouze nechat narůst kvůli komisaři a posléze ostříhat.

Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění.

Američanka asha mandelová si nestříhala vlasy už 24 let. Nehty si nestříhala od roku 1979 tedy rovných 30 let. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Zpěvačka má nejdelší nehty světa nestříhala je 19 let.

A rozhodně s tím nehodlá přestat.

Začala s tím na popud kamaráda. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Její nehty dohromady měří více než šest metrů. Nehty si ayanna williams z houstonu pěstuje už neuvěřitelných třiadvacet let.

Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy ale vzdát se jich rozhodně nechce.

Ani teď když se dostala do guinnessovy knihy rekordů. Nejdelší nehty světa měří skoro 6 metrů. Tehdy mu bylo pouhých čtrnáct let. Podle serveru topky sk se jedná o název proteinu který je součástí lidských svalů a je zodpovědný za jejich pružnost.

Své o tom ví chris waltonová která v této kategorii držela prvenství až do tohoto roku kdy se svých ozdob vzdala.

Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru. Sám tvrdí že na začátku jeho rozhodnutí stála obyčejná situace. Do guinnessovy knihy rekordů se zapsal shridhar chillal z indie který si nehty nechal růst od roku 1952. Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě.

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě.

Své o tom ví chris waltonová která v této kategorii držela prvenství až do tohoto roku kdy se svých ozdob vzdala. Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy ale vzdát se jich rozhodně nechce. A rozhodně s tím nehodlá přestat. Přišla o ně až při dopravní nehodě při níž rovněž utrpěla vážná zranění.

Do guinnessovy knihy rekordů se zapsal shridhar chillal z indie který si nehty nechal růst od roku 1952.

Přesto je američanka chris walton 47 s těmito neuvěřitelnými drápy schopná vést normální život.

Relate Post "Nejdelší Nehty Světa"