Pincovani Nehtu

800x1066 px

Pincovani Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Pincovani Nehtu

Kalichovité u narcisu nebo šupinovité či límcovité výrůstky na korunním lístku v místě přechodu nehtu v čepel tvořící viditelný někdy i barevně odlišený útvar. Hroznovité květenství v němž na zdužnatělém vřetenu vyrůstají přisedlé drobné květy áronovité rostliny. Je velmi pevný ale pružný takže se přizpůsobí vašemu nehtu a neláme se.

Rating: 4.0

Doporučujeme pro vytvoření tenkých nehtů tunelového tvaru. Ob běžných nehtařek jsem snad ještě neviděla takhle precizní práci. Nehty jsou naší vášní a pinčovani nehtu patří mezi ně stejně tak jako lak na nehty miss sport discotech.

195 views
Detail Pincovani Nehtu
Wednesday 12th May 2021
Doporučujeme pro modelaci extrémních tvarů.

Pincovani nehtu. Pinčovani nehtu a další informace včetně jak ozdobit hrnek lakem na nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Pinzety pomůcky na nehty skladem. Gel je křišťálově čistý takže jej lze použít na bílou kterou netlumí. Czk kč czk kč.

Pro clear gel je lehký pružný hustší tvrdý a vhodný na přírodní nehty tipy šablony a pinčování.

Doufám že se vloží fotka takhle vypadají správně stavěné nehty které jsou dlouhé ce oblouk z profilu je vidět a i pincovani obloučků nehtu. Pinčovací klip je praktická pomůcka k vytvoření c oblouku. Pro clear gel je lehký pružný hustší tvrdý a vhodný na přírodní nehty tipy šablony a pinčování. Doporučujeme pro modelaci extrémních tvarů.

Relate Post "Pincovani Nehtu"