Pincovani Nehtu

800x1066 px

Pincovani Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Pincovani Nehtu

Doufám že se vloží fotka takhle vypadají správně stavěné nehty které jsou dlouhé ce oblouk z profilu je vidět a i pincovani obloučků nehtu. Ob běžných nehtařek jsem snad ještě neviděla takhle precizní práci. Je velmi pevný ale pružný takže se přizpůsobí vašemu nehtu a neláme se.

Rating: 4.0

Doporučujeme pro vytvoření tenkých nehtů tunelového tvaru. Pinzety pomůcky na nehty skladem. Czk kč czk kč.

409 views
Detail Pincovani Nehtu
Thursday 23rd May 2024
Kalichovité u narcisu nebo šupinovité či límcovité výrůstky na korunním lístku v místě přechodu nehtu v čepel tvořící viditelný někdy i barevně odlišený útvar.

Pincovani nehtu. Hroznovité květenství v němž na zdužnatělém vřetenu vyrůstají přisedlé drobné květy áronovité rostliny. Pinčovací klip je praktická pomůcka k vytvoření c oblouku. Nehty jsou naší vášní a pinčovani nehtu patří mezi ně stejně tak jako lak na nehty miss sport discotech. Doporučujeme pro modelaci extrémních tvarů.

Gel je křišťálově čistý takže jej lze použít na bílou kterou netlumí.

Pro clear gel je lehký pružný hustší tvrdý a vhodný na přírodní nehty tipy šablony a pinčování. Pinčovani nehtu a další informace včetně jak ozdobit hrnek lakem na nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Gel je křišťálově čistý takže jej lze použít na bílou kterou netlumí. Kalichovité u narcisu nebo šupinovité či límcovité výrůstky na korunním lístku v místě přechodu nehtu v čepel tvořící viditelný někdy i barevně odlišený útvar.

Relate Post "Pincovani Nehtu"