Průhledný Gel Lak

1058x1058 px

Průhledný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Lak

Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Aplikuje se jako poslední vrstva. Sada na uv gel lak.

Rating: 4.0

Uv led gel fiber clear. 7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml. Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu.

218 views
Detail Průhledný Gel Lak
Sunday 21st April 2024
Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak.

Průhledný gel lak. Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu. Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči.

Gel lak glory kolekce guarantee 300.

Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte. Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak. Průhledný hustý uv led gel. Uv gel charlie final shine clear vrchní.

řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití.

Z vaší země není možné zadat novou objednávku. Gel lak glory. Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách. K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný říkáme mu gel lak nadlak podlak neboli base finish který se nanáší jako první vrstva podkladová na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva lesk.

Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku.

Vytvrďte a máte hotovo. Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Nnb gel keratin průhledný.

Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny.

Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat. Více informací 89 ks. Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Kolekce gel lak glory. Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny.

Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality.

Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku. řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití. Gel lak glory kolekce guarantee 300. Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak.

Relate Post "Průhledný Gel Lak"