Průhledný Gel Lak

1058x1058 px

Průhledný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Lak

Aplikuje se jako poslední vrstva. Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte. 7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml.

Rating: 4.0

Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás. Uv gel charlie final shine clear vrchní. Kolekce gel lak glory.

852 views
Detail Průhledný Gel Lak
Thursday 6th May 2021
Z vaší země není možné zadat novou objednávku.

Průhledný gel lak. Nnb gel keratin průhledný. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Gel lak glory kolekce guarantee 300. Sada na uv gel lak. Uv led gel fiber clear.

Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak. Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality. Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat. K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný říkáme mu gel lak nadlak podlak neboli base finish který se nanáší jako první vrstva podkladová na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva lesk.

Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu.

Vytvrďte a máte hotovo. Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách. Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny. Průhledný hustý uv led gel.

Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen.

Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči. Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku. Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak. Více informací 89 ks.

Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu.

řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití. Gel lak glory. Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu. Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen.

Gel lak glory.

Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Z vaší země není možné zadat novou objednávku.

Relate Post "Průhledný Gel Lak"