Průhledný Gel Lak

1058x1058 px

Průhledný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Lak

Nnb gel keratin průhledný. Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu. Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak.

Rating: 4.0

Gel lak glory kolekce guarantee 300. Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku. Z vaší země není možné zadat novou objednávku.

544 views
Detail Průhledný Gel Lak
Monday 25th September 2023
Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Průhledný gel lak. Více informací 89 ks. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití. Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality.

Sada na uv gel lak.

Kolekce gel lak glory. Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás. Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat. Aplikuje se jako poslední vrstva.

Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak.

Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný říkáme mu gel lak nadlak podlak neboli base finish který se nanáší jako první vrstva podkladová na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva lesk. Vytvrďte a máte hotovo.

7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml.

Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny. Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte. Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách.

Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen.

Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu. Průhledný hustý uv led gel. Uv gel charlie final shine clear vrchní. Gel lak glory.

Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči.

Uv led gel fiber clear. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči. Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen.

Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou.

7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml. Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak. Sada na uv gel lak. Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Relate Post "Průhledný Gel Lak"