Průhledný Gel Lak

1058x1058 px

Průhledný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Lak

K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný říkáme mu gel lak nadlak podlak neboli base finish který se nanáší jako první vrstva podkladová na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva lesk. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen.

Rating: 4.0

Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat. Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou.

520 views
Detail Průhledný Gel Lak
Wednesday 4th August 2021
Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny.

Průhledný gel lak. Uv gel charlie final shine clear vrchní. Sada na uv gel lak. Gel lak glory. 7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml.

Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak.

Aplikuje se jako poslední vrstva. Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči. Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality. Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak.

Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Gel lak glory kolekce guarantee 300. Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Z vaší země není možné zadat novou objednávku.

Průhledný hustý uv led gel.

Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku. řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití. Kolekce gel lak glory. Vytvrďte a máte hotovo.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Uv led gel fiber clear. Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte. Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách. Více informací 89 ks.

Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás.

Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu. Nnb gel keratin průhledný. Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Nnb gel keratin průhledný.

Průhledný hustý uv led gel. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak. Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny.

Relate Post "Průhledný Gel Lak"