Průhledný Gel Lak

1058x1058 px

Průhledný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Lak

Kolekce gel lak glory. Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak. Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality.

Rating: 4.0

Uv led gel fiber clear. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku.

734 views
Detail Průhledný Gel Lak
Thursday 29th September 2022
Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách.

Průhledný gel lak. Aplikuje se jako poslední vrstva. Z vaší země není možné zadat novou objednávku. Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat. Gel lak glory kolekce guarantee 300.

Vytvrďte a máte hotovo.

Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen. Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte. řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití. Uv gel charlie final shine clear vrchní.

Sada na uv gel lak.

Více informací 89 ks. Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás. Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak. K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný říkáme mu gel lak nadlak podlak neboli base finish který se nanáší jako první vrstva podkladová na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva lesk.

Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu. 7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml. Gel lak glory. Průhledný hustý uv led gel.

Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat.

Nnb gel keratin průhledný. Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči. Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat. Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu.

Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči.

Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Sada na uv gel lak. Vytvrďte a máte hotovo. Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách.

Relate Post "Průhledný Gel Lak"