Průhledný Gel Na Nehty

1000x1000 px

Průhledný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Na Nehty

Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Rating: 4.0

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

622 views
Detail Průhledný Gel Na Nehty
Thursday 26th May 2022
Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Průhledný gel na nehty. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Na sdílet tweet pin it.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Led gel na nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů.

Gel na nehty jednofázový 15ml. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Led gel na nehty. Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu.

Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty.

S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml.

Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Led gel clear 30g průhledný na nehty. Jednofázový gel husté konzistence.

Modelovací uv gel 15ml průhledný.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Led gel clear 30g průhledný na nehty. Modelovací uv gel 15ml průhledný.

Led gel clear 30g průhledný na nehty.

Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty. Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Relate Post "Průhledný Gel Na Nehty"