Průhledný Gel Na Nehty

1000x1000 px

Průhledný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Na Nehty

Jednofázový gel husté konzistence. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Rating: 4.0

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů. Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml.

565 views
Detail Průhledný Gel Na Nehty
Friday 30th July 2021
S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Průhledný gel na nehty. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Na sdílet tweet pin it. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Led gel clear 30g průhledný na nehty. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Gel na nehty jednofázový 15ml. Led gel na nehty. Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. Modelovací uv gel 15ml průhledný.

Led gel clear 30g průhledný na nehty.

Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Led gel na nehty.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty. Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu. Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Led gel clear 30g průhledný na nehty. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Relate Post "Průhledný Gel Na Nehty"