Průhledný Gel Na Nehty

1000x1000 px

Průhledný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Na Nehty

Gel na nehty jednofázový 15ml. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Rating: 4.0

Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet.

605 views
Detail Průhledný Gel Na Nehty
Thursday 6th October 2022
Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Průhledný gel na nehty. Na sdílet tweet pin it. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky.

Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Led gel clear 30g průhledný na nehty.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml.

Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Led gel na nehty. Jednofázový gel husté konzistence.

Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Led gel na nehty.

Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu.

Led gel clear 30g průhledný na nehty. Modelovací uv gel 15ml průhledný. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu.

Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů. Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml. Led gel clear 30g průhledný na nehty. Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Modelovací uv gel 15ml průhledný.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Relate Post "Průhledný Gel Na Nehty"