Průhledný Gel Na Nehty

1000x1000 px

Průhledný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Na Nehty

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Rating: 4.0

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet. Na sdílet tweet pin it.

198 views
Detail Průhledný Gel Na Nehty
Tuesday 16th July 2024
Gel na nehty jednofázový 15ml.

Průhledný gel na nehty. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů.

Led gel clear 30g průhledný na nehty. Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Modelovací uv gel 15ml průhledný. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Jedná se o jednofázový gel středně hustý.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml. Jednofázový gel husté konzistence. Led gel na nehty. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode.

Led gel na nehty.

Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu. Led gel clear 30g průhledný na nehty. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Led gel clear 30g průhledný na nehty.

Led gel na nehty. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů.

Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu.

Gel na nehty jednofázový 15ml.

Relate Post "Průhledný Gel Na Nehty"