Průhledný Gel Na Nehty

1000x1000 px

Průhledný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Na Nehty

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Led gel na nehty. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty.

Rating: 4.0

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

505 views
Detail Průhledný Gel Na Nehty
Friday 23rd February 2024
Gel na nehty jednofázový 15ml.

Průhledný gel na nehty. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode. Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto.

Jedná se o jednofázový gel středně hustý. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Modelovací uv gel 15ml průhledný.

Na sdílet tweet pin it. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml.

Jednofázový gel husté konzistence. S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Led gel na nehty.

Led gel clear 30g průhledný na nehty.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. Led gel clear 30g průhledný na nehty. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty. Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty.

Led gel clear 30g průhledný na nehty. Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml. Modelovací uv gel 15ml průhledný. Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Gel na nehty jednofázový 15ml.

Relate Post "Průhledný Gel Na Nehty"