Praskací Lak Na Nehty

876x1200 px

Praskací Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Praskací Lak Na Nehty

Některé druhy laků se používají k nail artu jsou to laky zdobící s dlouhým úzkým štětečkem nebo laky s glitrovým efektem. čauky je tu další tutorial tentokrát s hlavní hvězdou praskací lak na nehty. Prasakcí lak nanášejte na kontrastní lak aby vynikl v prasklinách laku.

Rating: 4.0

Nejprve nalakujete nehty obyčejným lakem ve zvolené barvě a poté nanesete vrstvu krakelovacího laku který popraská tak že spodní vrstva se odhalí v prasklinkách. Tasha 45 45 kč bez dph 55 kč. Vyzkoušeli jsme za vás.

894 views
Detail Praskací Lak Na Nehty
Saturday 23rd September 2023
Laky na nehty nabízíme v našem obchodě od firmy golden rose jsou to vysoce kvalitní laky na přírodní nehty laky na nehty se využívají na zakončení gelové nebo akrylové modeláže.

Praskací lak na nehty. Essence lak na nehty gelový shine last go. Amazing grafen pro base ultra strong hybridní gellak 5 ml 139 kč. Prodejní cena 99 k č. Praskací lak na nehty 10ml žlutý.

Samozřejmě i včetně příslušenství jako odlakovače a sušiče laku ubrousky a další nezbytné potřeby se kterými se lakování nehtů stane mnohem jednodušším než bylo dřív.

Bílý praskací lak na nehty. Různou tloušťkou praskacího laku docílíte různě širokých prasklin. Rozhodli jsme se zakoupit tento lak abychom otestovali jeho fungování. Nebojte se experimentovat a zkusit něco divokého laky na to máme.

Amazing gel lak na nehty č.

červený 16 fame fatal 8ml. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Amazing gel lak vitamin base 5 ml 129 kč. Lak na nehty č 34 15ml vyprodáno značka.

Máme laky na nehty značek four seasons jordana či tasha.

Praskací lak vytvoří na nehtech během chvilky krásný vzhled popraskaného laku na nehty. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Amazing gel lak na nehty č.

Uv led amazing gel lak č.

Http lascasopisin blog cz taky bychom chtěly poděkovat že máme 1. 8 neon pink 5 ml 99 kč. Crackle praskací lak na nehty červený pomeranč 10ml. Na gelové nehty nám nepřišel příliš.

Na gelové nehty nám nepřišel příliš.

Uv led amazing gel lak č. Máme laky na nehty značek four seasons jordana či tasha. Amazing gel lak na nehty č. Samozřejmě i včetně příslušenství jako odlakovače a sušiče laku ubrousky a další nezbytné potřeby se kterými se lakování nehtů stane mnohem jednodušším než bylo dřív.

Crackle praskací lak na nehty červený pomeranč 10ml.

Laky na nehty nabízíme v našem obchodě od firmy golden rose jsou to vysoce kvalitní laky na přírodní nehty laky na nehty se využívají na zakončení gelové nebo akrylové modeláže.

Relate Post "Praskací Lak Na Nehty"