Praskací Lak Na Nehty

876x1200 px

Praskací Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Praskací Lak Na Nehty

6 sweet pink 5 ml 69 kč. Samozřejmě i včetně příslušenství jako odlakovače a sušiče laku ubrousky a další nezbytné potřeby se kterými se lakování nehtů stane mnohem jednodušším než bylo dřív. Http lascasopisin blog cz taky bychom chtěly poděkovat že máme 1.

Rating: 4.0

Lak na nehty č 34 15ml vyprodáno značka. čauky je tu další tutorial tentokrát s hlavní hvězdou praskací lak na nehty. Praskací lak na nehty 10ml žlutý.

541 views
Detail Praskací Lak Na Nehty
Wednesday 7th December 2022
Na gelové nehty nám nepřišel příliš.

Praskací lak na nehty. Amazing gel lak na nehty č. Laky na nehty nabízíme v našem obchodě od firmy golden rose jsou to vysoce kvalitní laky na přírodní nehty laky na nehty se využívají na zakončení gelové nebo akrylové modeláže. Vyzkoušeli jsme za vás. Rozhodli jsme se zakoupit tento lak abychom otestovali jeho fungování.

Různou tloušťkou praskacího laku docílíte různě širokých prasklin.

Nejprve nalakujete nehty obyčejným lakem ve zvolené barvě a poté nanesete vrstvu krakelovacího laku který popraská tak že spodní vrstva se odhalí v prasklinkách. 8 neon pink 5 ml 99 kč. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Prasakcí lak nanášejte na kontrastní lak aby vynikl v prasklinách laku.

Praskací lak vytvoří na nehtech během chvilky krásný vzhled popraskaného laku na nehty.

červený 16 fame fatal 8ml. Nebojte se experimentovat a zkusit něco divokého laky na to máme. Amazing grafen pro base ultra strong hybridní gellak 5 ml 139 kč. Amazing gel lak vitamin base 5 ml 129 kč.

Bílý praskací lak na nehty.

125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Některé druhy laků se používají k nail artu jsou to laky zdobící s dlouhým úzkým štětečkem nebo laky s glitrovým efektem. Amazing gel lak na nehty č. Essence lak na nehty gelový shine last go.

Máme laky na nehty značek four seasons jordana či tasha.

Crackle praskací lak na nehty červený pomeranč 10ml. Prodejní cena 99 k č. Uv led amazing gel lak č. Tasha 45 45 kč bez dph 55 kč.

Tasha 45 45 kč bez dph 55 kč.

Máme laky na nehty značek four seasons jordana či tasha. Bílý praskací lak na nehty. Praskací lak vytvoří na nehtech během chvilky krásný vzhled popraskaného laku na nehty. Různou tloušťkou praskacího laku docílíte různě širokých prasklin.

Uv led amazing gel lak č.

Na gelové nehty nám nepřišel příliš.

Relate Post "Praskací Lak Na Nehty"