Praskací Lak Na Nehty

876x1200 px

Praskací Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Praskací Lak Na Nehty

Nebojte se experimentovat a zkusit něco divokého laky na to máme. Různou tloušťkou praskacího laku docílíte různě širokých prasklin. Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Rating: 4.0

Amazing gel lak na nehty č. Amazing grafen pro base ultra strong hybridní gellak 5 ml 139 kč. Máme laky na nehty značek four seasons jordana či tasha.

265 views
Detail Praskací Lak Na Nehty
Wednesday 10th August 2022
Essence lak na nehty gelový shine last go.

Praskací lak na nehty. Crackle praskací lak na nehty červený pomeranč 10ml. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. Praskací lak vytvoří na nehtech během chvilky krásný vzhled popraskaného laku na nehty.

červený 16 fame fatal 8ml.

čauky je tu další tutorial tentokrát s hlavní hvězdou praskací lak na nehty. 8 neon pink 5 ml 99 kč. Uv led amazing gel lak č. Tasha 45 45 kč bez dph 55 kč.

Prasakcí lak nanášejte na kontrastní lak aby vynikl v prasklinách laku.

Amazing gel lak na nehty č. Rozhodli jsme se zakoupit tento lak abychom otestovali jeho fungování. Laky na nehty nabízíme v našem obchodě od firmy golden rose jsou to vysoce kvalitní laky na přírodní nehty laky na nehty se využívají na zakončení gelové nebo akrylové modeláže. Samozřejmě i včetně příslušenství jako odlakovače a sušiče laku ubrousky a další nezbytné potřeby se kterými se lakování nehtů stane mnohem jednodušším než bylo dřív.

Lak na nehty č 34 15ml vyprodáno značka.

Http lascasopisin blog cz taky bychom chtěly poděkovat že máme 1. Některé druhy laků se používají k nail artu jsou to laky zdobící s dlouhým úzkým štětečkem nebo laky s glitrovým efektem. Na gelové nehty nám nepřišel příliš. Amazing gel lak vitamin base 5 ml 129 kč.

Vyzkoušeli jsme za vás.

Nejprve nalakujete nehty obyčejným lakem ve zvolené barvě a poté nanesete vrstvu krakelovacího laku který popraská tak že spodní vrstva se odhalí v prasklinkách. Prodejní cena 99 k č. Bílý praskací lak na nehty. Praskací lak na nehty 10ml žlutý.

Praskací lak na nehty 10ml žlutý.

Vyzkoušeli jsme za vás. Lak na nehty č 34 15ml vyprodáno značka. Prasakcí lak nanášejte na kontrastní lak aby vynikl v prasklinách laku. červený 16 fame fatal 8ml.

Bílý praskací lak na nehty.

Essence lak na nehty gelový shine last go.

Relate Post "Praskací Lak Na Nehty"