Shell Lak Na Nehty

1080x1080 px

Shell Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Shell Lak Na Nehty

Pokud vám nyní na mysli vyvstaly umělé nehty přilepené pomocí speciálních přípravků a gelu jste vedle. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Kdysi dávno jsem chodila na gelové nehty ale to jsem pak byla líná chodit na doplňování a vadilo mi že musím být na někoho vázaná aby mi nehty upravil.

Rating: 4.0

Výhody laku cnd shellac. Na rozdiel od gélových nechtov pri odstraňovaní netreba nechty pilníkovať ani inak narúšať ich povrch. V rámci nehtové modeláže je shellac nebo také shall lak či shell lak úplnou novinkou.

177 views
Detail Shell Lak Na Nehty
Tuesday 13th April 2021
Rádi vás přivítáme v naší provozovně v brně v rodinném prostředí s příjemnou atmosférou.

Shell lak na nehty. Cnd shellac se vyznačuje jedinečným složením které má blahodárný vliv na vaše nehty. Cnd shellac je vhodný pro posílení nehtů jako doplněk manikúry a pedikúry. Vyrobit 100 přírodní lak na nehty zatím není možné ale chytré a uvědomělé hlavy přišly s novou generací laků na nehty ze světa přírodní kosmetiky. Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Pro správné a rychlé odstranění gel laku doporučujeme. Keď vám lak spolu s nechtom odrastie odstránenie je veľmi jednoduché. Jeho odstranění je také velmi jednoduché. Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Permanentní lak na nehty cnd shellac se aplikuje jako lak ale má vlastnosti jako gel jednoduše se tedy nanáší a doplňuje a je šetrnější a kvalitnější než gel lak protože potvrch nehtu se před aplikací ani při odstraňování laku nepiluje. V každej farebnej vrstve základného a vrchného laku sa behom tvrdnutia vytvára množstvo mikroskopických hmatom nepostrehnuteľných kanálikov ktoré vedú až k podkladovej vrstve. Neobsahuje žádné agresivní látky tudíž nepoškozuje nehty ani nehtové lůžko. Můžu si na ně totiž nanést jakýkoliv lak a za den maximálně dva ho mám oprýskaný a musím si je přelakovat.

Manikúra pedikúra gel lak shellac modeláž nehtů gelové nehty brno vážení návštěvníci vítáme vás na našich webových stránkách kde bychom vám chtěli představit naše malé nehtové studio a služby které m ůžeme nabídnout.

Jsou vegan neobsahují až deset toxických látek jako běžné laky na nehty nabízejí skvělé krytí a výdrž efekt gelových nehtů a také módní barvy od nude přes temné až po svítivé či třpytivé. Je mnohem odolnější než klasický lak. Manikúra pedikúra gel lak shellac modeláž nehtů gelové nehty brno vážení návštěvníci vítáme vás na našich webových stránkách kde bychom vám chtěli představit naše malé nehtové studio a služby které m ůžeme nabídnout. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Je mnohem odolnější než klasický lak.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Rádi vás přivítáme v naší provozovně v brně v rodinném prostředí s příjemnou atmosférou.

Relate Post "Shell Lak Na Nehty"