Stavební Gel Na Nehty

768x1024 px

Stavební Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Stavební Gel Na Nehty

Jednofázový stavební uv gel na gelové nehty blue clear 30ml stavební uv gel s jemným modrým podtónem pro super zimní manikúru uv gely i led gely na nehty levně. Najděte co potřebujete ve vaší kategorii. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Rating: 4.0

Měkké gely jsou vhodné pokud máte pružné přírodní nehty a modelujete na šablony také se lépe pilují. číst celé 10 07 2020 nové. Uv gel modelovací 15 ml čirý hustý.

320 views
Detail Stavební Gel Na Nehty
Tuesday 13th April 2021
Díky svým vlastnostem se hodí hlavně pro začátečníky a klienty kteří mají problémy s přilnavostí gelu k nehtu.

Stavební gel na nehty. Modelovací uv gely stavební uv gely třífázový systém stavební uv gely jsou vhodné pro modeláž c oblouku vysoká přilnavost kvalitní složení uv gely starnails. Velmi dobré přilnavé vlastnosti samovyrovnávací. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Ostatní stavebni gel bazar.

Nyní ještě lepší složení než dříve.

Například lze zvolit gel pro pinčování extrémní tvary krátké nehty na šablony i na tipy můžete si zvolit tvrdé gely nebo měkké gely. Přes půl milionů uživatelů za den. Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Prodejte snadno a rychle na bazoši.

Vybírejte z 8 inzerátů.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. X nails stavební uv gel perfect line 15 ml light pink clear narůžovělý běžná cena 219 kč 179 kč 148 kč. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

K nanášení na tipy přírodní nehty i šablony.

Jednofázové uv gely mají tu výhodu že jedním gelem uděláte všechny vrstvy a tím si ulehčíte práci s otvíráním zavíráním a uklízením gelů což ocení každá kosmetička. Třífázový systém uv gelů se skládá ze tří druhů uv gelu. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Díky husté konzistenci je tento gel vhodný i pro začátečníky.

Díky husté konzistenci je tento gel vhodný i pro začátečníky.

K nanášení na tipy přírodní nehty i šablony. Vybírejte z 8 inzerátů. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Nyní ještě lepší složení než dříve.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Díky svým vlastnostem se hodí hlavně pro začátečníky a klienty kteří mají problémy s přilnavostí gelu k nehtu.

Relate Post "Stavební Gel Na Nehty"