Stavební Gel Na Nehty

768x1024 px

Stavební Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Stavební Gel Na Nehty

Nyní ještě lepší složení než dříve. X nails stavební uv gel perfect line 15 ml light pink clear narůžovělý běžná cena 219 kč 179 kč 148 kč. Ostatní stavebni gel bazar.

Rating: 4.0

Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Jednofázový stavební uv gel na gelové nehty blue clear 30ml stavební uv gel s jemným modrým podtónem pro super zimní manikúru uv gely i led gely na nehty levně.

393 views
Detail Stavební Gel Na Nehty
Friday 23rd February 2024
Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Stavební gel na nehty. Velmi dobré přilnavé vlastnosti samovyrovnávací. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Uv gel modelovací 15 ml čirý hustý. číst celé 10 07 2020 nové.

Díky husté konzistenci je tento gel vhodný i pro začátečníky.

Třífázový systém uv gelů se skládá ze tří druhů uv gelu. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Měkké gely jsou vhodné pokud máte pružné přírodní nehty a modelujete na šablony také se lépe pilují.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Najděte co potřebujete ve vaší kategorii. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Prodejte snadno a rychle na bazoši.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

K nanášení na tipy přírodní nehty i šablony. Jednofázové uv gely mají tu výhodu že jedním gelem uděláte všechny vrstvy a tím si ulehčíte práci s otvíráním zavíráním a uklízením gelů což ocení každá kosmetička. Díky svým vlastnostem se hodí hlavně pro začátečníky a klienty kteří mají problémy s přilnavostí gelu k nehtu. Přes půl milionů uživatelů za den.

Modelovací uv gely stavební uv gely třífázový systém stavební uv gely jsou vhodné pro modeláž c oblouku vysoká přilnavost kvalitní složení uv gely starnails.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Například lze zvolit gel pro pinčování extrémní tvary krátké nehty na šablony i na tipy můžete si zvolit tvrdé gely nebo měkké gely. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Vybírejte z 8 inzerátů.

Vybírejte z 8 inzerátů.

Modelovací uv gely stavební uv gely třífázový systém stavební uv gely jsou vhodné pro modeláž c oblouku vysoká přilnavost kvalitní složení uv gely starnails. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Díky husté konzistenci je tento gel vhodný i pro začátečníky.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Relate Post "Stavební Gel Na Nehty"