Stavební Gel Na Nehty

768x1024 px

Stavební Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Stavební Gel Na Nehty

Jednofázové uv gely mají tu výhodu že jedním gelem uděláte všechny vrstvy a tím si ulehčíte práci s otvíráním zavíráním a uklízením gelů což ocení každá kosmetička. Měkké gely jsou vhodné pokud máte pružné přírodní nehty a modelujete na šablony také se lépe pilují. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů.

Rating: 4.0

Velmi dobré přilnavé vlastnosti samovyrovnávací. Prodejte snadno a rychle na bazoši. číst celé 10 07 2020 nové.

778 views
Detail Stavební Gel Na Nehty
Tuesday 25th June 2024
X nails stavební uv gel perfect line 15 ml light pink clear narůžovělý běžná cena 219 kč 179 kč 148 kč.

Stavební gel na nehty. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Ostatní stavebni gel bazar. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Nyní ještě lepší složení než dříve.

Díky husté konzistenci je tento gel vhodný i pro začátečníky.

Najděte co potřebujete ve vaší kategorii. Uv gel modelovací 15 ml čirý hustý. Díky svým vlastnostem se hodí hlavně pro začátečníky a klienty kteří mají problémy s přilnavostí gelu k nehtu. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Například lze zvolit gel pro pinčování extrémní tvary krátké nehty na šablony i na tipy můžete si zvolit tvrdé gely nebo měkké gely. Jednofázový stavební uv gel na gelové nehty blue clear 30ml stavební uv gel s jemným modrým podtónem pro super zimní manikúru uv gely i led gely na nehty levně. Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj.

Přes půl milionů uživatelů za den.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Vybírejte z 8 inzerátů. Modelovací uv gely stavební uv gely třífázový systém stavební uv gely jsou vhodné pro modeláž c oblouku vysoká přilnavost kvalitní složení uv gely starnails.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Třífázový systém uv gelů se skládá ze tří druhů uv gelu. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. K nanášení na tipy přírodní nehty i šablony. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Přes půl milionů uživatelů za den. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Díky husté konzistenci je tento gel vhodný i pro začátečníky.

K nanášení na tipy přírodní nehty i šablony.

X nails stavební uv gel perfect line 15 ml light pink clear narůžovělý běžná cena 219 kč 179 kč 148 kč.

Relate Post "Stavební Gel Na Nehty"