Stavební Gel Na Nehty

768x1024 px

Stavební Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Stavební Gel Na Nehty

číst celé 10 07 2020 nové. Jednofázový stavební uv gel na gelové nehty blue clear 30ml stavební uv gel s jemným modrým podtónem pro super zimní manikúru uv gely i led gely na nehty levně. Velmi dobré přilnavé vlastnosti samovyrovnávací.

Rating: 4.0

X nails stavební uv gel perfect line 15 ml light pink clear narůžovělý běžná cena 219 kč 179 kč 148 kč. Třífázový systém uv gelů se skládá ze tří druhů uv gelu. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

577 views
Detail Stavební Gel Na Nehty
Saturday 28th January 2023
Vybírejte z 8 inzerátů.

Stavební gel na nehty. Měkké gely jsou vhodné pokud máte pružné přírodní nehty a modelujete na šablony také se lépe pilují. Najděte co potřebujete ve vaší kategorii. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Uv gel modelovací 15 ml čirý hustý.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Například lze zvolit gel pro pinčování extrémní tvary krátké nehty na šablony i na tipy můžete si zvolit tvrdé gely nebo měkké gely. Nyní ještě lepší složení než dříve.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Ostatní stavebni gel bazar. Přes půl milionů uživatelů za den. Díky svým vlastnostem se hodí hlavně pro začátečníky a klienty kteří mají problémy s přilnavostí gelu k nehtu.

K nanášení na tipy přírodní nehty i šablony.

Modelovací uv gely stavební uv gely třífázový systém stavební uv gely jsou vhodné pro modeláž c oblouku vysoká přilnavost kvalitní složení uv gely starnails. Díky husté konzistenci je tento gel vhodný i pro začátečníky. Prodejte snadno a rychle na bazoši. Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Jednofázové uv gely mají tu výhodu že jedním gelem uděláte všechny vrstvy a tím si ulehčíte práci s otvíráním zavíráním a uklízením gelů což ocení každá kosmetička. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. K nanášení na tipy přírodní nehty i šablony. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Uv gel modelovací 15 ml čirý hustý.

Jednofázové uv gely mají tu výhodu že jedním gelem uděláte všechny vrstvy a tím si ulehčíte práci s otvíráním zavíráním a uklízením gelů což ocení každá kosmetička.

Vybírejte z 8 inzerátů.

Relate Post "Stavební Gel Na Nehty"