Transparentní Lak Na Nehty

1000x1000 px

Transparentní Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Transparentní Lak Na Nehty

Fantasy nails lak na nehty color č 75 15ml. Boho lak na nehty transparentní 10 base. Jeho použitím jako poslední vrstvy se prodlužuje životnost nátěrů odolnost vůči povětrnosti a barevná stálost.

Rating: 4.0

Ať už si vybíráte barvu pro své nehty podle ročního období nálady nebo podle svého outfitu rychleschnoucí lak na nehty regina nails 66 sec. Cs pruritus pocení poruchy nehtů suchá kůže alopecie akné makulopapulární vyrážka. Poskytuje jim mimořádné zpevnění.

580 views
Detail Transparentní Lak Na Nehty
Tuesday 11th May 2021
45 kč bez dph 55 kč detail.

Transparentní lak na nehty. Je krásně lesklý není potřeba. Ji přenese na vaše nehty vždy krásně sytou. Transparentní světle růžový lak na nehty. Lak polyuretanový je určen jako vrchní lesklý transparentní nátěr na polyuretanové emaily při aplikacích v náročných podmínkách a na metalizované odstíny emailů.

Zlepší výsledek barvení a prodlouží trvanlivost barvy rychle schne a je vysoce odolný prodlužuje trvanlivost barvení rychle schne transparentní.

Můžete jej aplikovat samostatně nebo jako podkladovou bázi pod barevný lak. Nlac one step gel lak clear. Transparentní světle růžový lak na nehty. Transparentní gel lak je vhodný pro zpevnění přírodních nehtů a francouzskou manikúru.

Et näopuhastusvahend näo ja kehaloputis näo ja kehakreemid kooriv näo ja kehakreem huulte ja silmakreem niisutavad nahakreemid toonitud niisutav kreem keha.

Je bezvýpotkový není potřeba stírat výpotek. One step gel lak clear se vytvrzuje v 36w uv lampě déle než 2 minuty 60s v 24w led lampě 3 minuty v 9w uv lampě a je nutné ho nanášet opravdu v tenké vrstvě. Zvyšuje odolnost vašich nehtů před poškozením lámáním a třepením. Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci.

Speciální transparentní lak rimmel stronger báječně pečuje o vaše nehty.

Skladem 5 ks. Transparentní podkladový lak se skvělým složením bez škodlivých látek. Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. Speciální transparentní lak rimmel stronger báječně pečuje o vaše nehty.

Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci.

Et näopuhastusvahend näo ja kehaloputis näo ja kehakreemid kooriv näo ja kehakreem huulte ja silmakreem niisutavad nahakreemid toonitud niisutav kreem keha. Zlepší výsledek barvení a prodlouží trvanlivost barvy rychle schne a je vysoce odolný prodlužuje trvanlivost barvení rychle schne transparentní. 45 kč bez dph 55 kč detail.

Relate Post "Transparentní Lak Na Nehty"