Transparentní Lak Na Nehty

1000x1000 px

Transparentní Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Transparentní Lak Na Nehty

Cs pruritus pocení poruchy nehtů suchá kůže alopecie akné makulopapulární vyrážka. Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. Transparentní podkladový lak se skvělým složením bez škodlivých látek.

Rating: 4.0

Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. Skladem 5 ks. Jeho použitím jako poslední vrstvy se prodlužuje životnost nátěrů odolnost vůči povětrnosti a barevná stálost.

214 views
Detail Transparentní Lak Na Nehty
Thursday 18th April 2024
Zlepší výsledek barvení a prodlouží trvanlivost barvy rychle schne a je vysoce odolný prodlužuje trvanlivost barvení rychle schne transparentní.

Transparentní lak na nehty. Nlac one step gel lak clear. Poskytuje jim mimořádné zpevnění. Ať už si vybíráte barvu pro své nehty podle ročního období nálady nebo podle svého outfitu rychleschnoucí lak na nehty regina nails 66 sec. Speciální transparentní lak rimmel stronger báječně pečuje o vaše nehty.

Je bezvýpotkový není potřeba stírat výpotek.

Transparentní světle růžový lak na nehty. 45 kč bez dph 55 kč detail. Lak polyuretanový je určen jako vrchní lesklý transparentní nátěr na polyuretanové emaily při aplikacích v náročných podmínkách a na metalizované odstíny emailů. Transparentní světle růžový lak na nehty.

Ji přenese na vaše nehty vždy krásně sytou.

Je krásně lesklý není potřeba. Boho lak na nehty transparentní 10 base. Můžete jej aplikovat samostatně nebo jako podkladovou bázi pod barevný lak. Fantasy nails lak na nehty color č 75 15ml.

Transparentní gel lak je vhodný pro zpevnění přírodních nehtů a francouzskou manikúru.

Et näopuhastusvahend näo ja kehaloputis näo ja kehakreemid kooriv näo ja kehakreem huulte ja silmakreem niisutavad nahakreemid toonitud niisutav kreem keha. Zvyšuje odolnost vašich nehtů před poškozením lámáním a třepením. One step gel lak clear se vytvrzuje v 36w uv lampě déle než 2 minuty 60s v 24w led lampě 3 minuty v 9w uv lampě a je nutné ho nanášet opravdu v tenké vrstvě. Transparentní gel lak je vhodný pro zpevnění přírodních nehtů a francouzskou manikúru.

One step gel lak clear se vytvrzuje v 36w uv lampě déle než 2 minuty 60s v 24w led lampě 3 minuty v 9w uv lampě a je nutné ho nanášet opravdu v tenké vrstvě.

Ji přenese na vaše nehty vždy krásně sytou. Je bezvýpotkový není potřeba stírat výpotek. Zlepší výsledek barvení a prodlouží trvanlivost barvy rychle schne a je vysoce odolný prodlužuje trvanlivost barvení rychle schne transparentní.

Relate Post "Transparentní Lak Na Nehty"