Transparentní Lak Na Nehty

1000x1000 px

Transparentní Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Transparentní Lak Na Nehty

Zvyšuje odolnost vašich nehtů před poškozením lámáním a třepením. Cs pruritus pocení poruchy nehtů suchá kůže alopecie akné makulopapulární vyrážka. One step gel lak clear se vytvrzuje v 36w uv lampě déle než 2 minuty 60s v 24w led lampě 3 minuty v 9w uv lampě a je nutné ho nanášet opravdu v tenké vrstvě.

Rating: 4.0

Jeho použitím jako poslední vrstvy se prodlužuje životnost nátěrů odolnost vůči povětrnosti a barevná stálost. Poskytuje jim mimořádné zpevnění. Et näopuhastusvahend näo ja kehaloputis näo ja kehakreemid kooriv näo ja kehakreem huulte ja silmakreem niisutavad nahakreemid toonitud niisutav kreem keha.

342 views
Detail Transparentní Lak Na Nehty
Wednesday 30th November 2022
Speciální transparentní lak rimmel stronger báječně pečuje o vaše nehty.

Transparentní lak na nehty. Boho lak na nehty transparentní 10 base. Ať už si vybíráte barvu pro své nehty podle ročního období nálady nebo podle svého outfitu rychleschnoucí lak na nehty regina nails 66 sec. 45 kč bez dph 55 kč detail. Transparentní gel lak je vhodný pro zpevnění přírodních nehtů a francouzskou manikúru.

Transparentní světle růžový lak na nehty.

Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. Je bezvýpotkový není potřeba stírat výpotek. Zlepší výsledek barvení a prodlouží trvanlivost barvy rychle schne a je vysoce odolný prodlužuje trvanlivost barvení rychle schne transparentní. Nlac one step gel lak clear.

Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci.

Lak polyuretanový je určen jako vrchní lesklý transparentní nátěr na polyuretanové emaily při aplikacích v náročných podmínkách a na metalizované odstíny emailů. Je krásně lesklý není potřeba. Transparentní podkladový lak se skvělým složením bez škodlivých látek. Ji přenese na vaše nehty vždy krásně sytou.

Fantasy nails lak na nehty color č 75 15ml.

Můžete jej aplikovat samostatně nebo jako podkladovou bázi pod barevný lak. Skladem 5 ks. Transparentní světle růžový lak na nehty. Fantasy nails lak na nehty color č 75 15ml.

Transparentní světle růžový lak na nehty.

Laky fantasy nails mají výborné krycí schopnosti a silnou pigmentaci. Transparentní světle růžový lak na nehty. Speciální transparentní lak rimmel stronger báječně pečuje o vaše nehty.

Relate Post "Transparentní Lak Na Nehty"