Uv Gel Na Přírodní Nehty

1080x1920 px

Uv Gel Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Gel Na Přírodní Nehty

Vhodný jak na šablony. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Rating: 4.0

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. Jako gel na zpevnění přírodního nehtu nanáší se ve 2 3 vrstvách jako podkladovou bázi na normální a slabé nehty pod všechny druhy gelu jako podklad pod gel laky na vyrovnání deformovaného přírodního nehtu před nalepením nehtového tipu.

281 views
Detail Uv Gel Na Přírodní Nehty
Sunday 5th December 2021
Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva.

Uv gel na přírodní nehty. 60 sekund můžete použít několika způsoby. Uv gely pro modeláž nehtů. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné.

Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

Kvalitní uv gely na gelové nehty. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Gel lak nahrazuje lak na nehty. Gel laky posilují přírodní nehty.

Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití.

Bez podkladového a vrchního gelu. Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. 120 sekund led lampa.

Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. 795 kč 657 02 k č bez dph.

Hustý jednofázový uv gel na modeláž.

Eník uv gel pink. K upravenému vzhledu patří samozřejmě také pěstěné gelové nehty či přírodní nehty uv gely na nehty na vašich rukách vás reprezentují za každých okolností jsou neustále na očích v práci i doma proto. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Není divu vždyť každá moderní žena chce dobře vypadat a také se tak cítit.

Není divu vždyť každá moderní žena chce dobře vypadat a také se tak cítit. Hustý jednofázový uv gel na modeláž. Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva.

Relate Post "Uv Gel Na Přírodní Nehty"