Uv Gel Na Přírodní Nehty

1080x1920 px

Uv Gel Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Gel Na Přírodní Nehty

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva.

Rating: 4.0

Eník uv gel pink. Kvalitní uv gely na gelové nehty. Uv gely pro modeláž nehtů.

997 views
Detail Uv Gel Na Přírodní Nehty
Tuesday 29th November 2022
Jako gel na zpevnění přírodního nehtu nanáší se ve 2 3 vrstvách jako podkladovou bázi na normální a slabé nehty pod všechny druhy gelu jako podklad pod gel laky na vyrovnání deformovaného přírodního nehtu před nalepením nehtového tipu.

Uv gel na přírodní nehty. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné. Bez podkladového a vrchního gelu. Gel lak nahrazuje lak na nehty.

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml.

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. 120 sekund led lampa. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Není divu vždyť každá moderní žena chce dobře vypadat a také se tak cítit.

Gel laky posilují přírodní nehty.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. 60 sekund můžete použít několika způsoby.

K upravenému vzhledu patří samozřejmě také pěstěné gelové nehty či přírodní nehty uv gely na nehty na vašich rukách vás reprezentují za každých okolností jsou neustále na očích v práci i doma proto.

Hustý jednofázový uv gel na modeláž. 795 kč 657 02 k č bez dph. Vhodný jak na šablony. Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část.

Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené.

Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené. K upravenému vzhledu patří samozřejmě také pěstěné gelové nehty či přírodní nehty uv gely na nehty na vašich rukách vás reprezentují za každých okolností jsou neustále na očích v práci i doma proto. Gel laky posilují přírodní nehty. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor.

Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část.

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů. Jako gel na zpevnění přírodního nehtu nanáší se ve 2 3 vrstvách jako podkladovou bázi na normální a slabé nehty pod všechny druhy gelu jako podklad pod gel laky na vyrovnání deformovaného přírodního nehtu před nalepením nehtového tipu.

Relate Post "Uv Gel Na Přírodní Nehty"