Uv Gel Na Přírodní Nehty

1080x1920 px

Uv Gel Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Gel Na Přírodní Nehty

Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Rating: 4.0

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. 60 sekund můžete použít několika způsoby. Není divu vždyť každá moderní žena chce dobře vypadat a také se tak cítit.

170 views
Detail Uv Gel Na Přírodní Nehty
Monday 4th July 2022
Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

Uv gel na přírodní nehty. Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml.

795 kč 657 02 k č bez dph.

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů. Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. 120 sekund led lampa.

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Kvalitní uv gely na gelové nehty.

Jako gel na zpevnění přírodního nehtu nanáší se ve 2 3 vrstvách jako podkladovou bázi na normální a slabé nehty pod všechny druhy gelu jako podklad pod gel laky na vyrovnání deformovaného přírodního nehtu před nalepením nehtového tipu.

Gel lak nahrazuje lak na nehty. Uv gely pro modeláž nehtů. Eník uv gel pink. Vhodný jak na šablony.

Bez podkladového a vrchního gelu.

Hustý jednofázový uv gel na modeláž. K upravenému vzhledu patří samozřejmě také pěstěné gelové nehty či přírodní nehty uv gely na nehty na vašich rukách vás reprezentují za každých okolností jsou neustále na očích v práci i doma proto. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné.

Gel laky posilují přírodní nehty.

Gel laky posilují přírodní nehty. Bez podkladového a vrchního gelu. Jako gel na zpevnění přírodního nehtu nanáší se ve 2 3 vrstvách jako podkladovou bázi na normální a slabé nehty pod všechny druhy gelu jako podklad pod gel laky na vyrovnání deformovaného přírodního nehtu před nalepením nehtového tipu. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné.

795 kč 657 02 k č bez dph. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

Relate Post "Uv Gel Na Přírodní Nehty"