Uv Gel Na Přírodní Nehty

1080x1920 px

Uv Gel Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Gel Na Přírodní Nehty

Jako gel na zpevnění přírodního nehtu nanáší se ve 2 3 vrstvách jako podkladovou bázi na normální a slabé nehty pod všechny druhy gelu jako podklad pod gel laky na vyrovnání deformovaného přírodního nehtu před nalepením nehtového tipu. Vhodný jak na šablony. Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené.

Rating: 4.0

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml.

151 views
Detail Uv Gel Na Přírodní Nehty
Friday 1st March 2024
795 kč 657 02 k č bez dph.

Uv gel na přírodní nehty. Uv gely pro modeláž nehtů. 60 sekund můžete použít několika způsoby. 120 sekund led lampa. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že.

Hustý jednofázový uv gel na modeláž. Gel lak nahrazuje lak na nehty. Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část. Není divu vždyť každá moderní žena chce dobře vypadat a také se tak cítit.

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

K upravenému vzhledu patří samozřejmě také pěstěné gelové nehty či přírodní nehty uv gely na nehty na vašich rukách vás reprezentují za každých okolností jsou neustále na očích v práci i doma proto. Kvalitní uv gely na gelové nehty. Bez podkladového a vrchního gelu. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva.

Eník uv gel pink. Gel laky posilují přírodní nehty. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle.

Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. 795 kč 657 02 k č bez dph.

Relate Post "Uv Gel Na Přírodní Nehty"