Uv Gel Na Přírodní Nehty

1080x1920 px

Uv Gel Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Gel Na Přírodní Nehty

K upravenému vzhledu patří samozřejmě také pěstěné gelové nehty či přírodní nehty uv gely na nehty na vašich rukách vás reprezentují za každých okolností jsou neustále na očích v práci i doma proto. Hustý jednofázový uv gel na modeláž. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že.

Rating: 4.0

Gel lak nahrazuje lak na nehty. 120 sekund led lampa. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

750 views
Detail Uv Gel Na Přírodní Nehty
Tuesday 16th July 2024
795 kč 657 02 k č bez dph.

Uv gel na přírodní nehty. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Eník uv gel pink.

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor.

Gel laky posilují přírodní nehty. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené.

Není divu vždyť každá moderní žena chce dobře vypadat a také se tak cítit. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. Bez podkladového a vrchního gelu.

Vhodný jak na šablony.

Kvalitní uv gely na gelové nehty. Jako gel na zpevnění přírodního nehtu nanáší se ve 2 3 vrstvách jako podkladovou bázi na normální a slabé nehty pod všechny druhy gelu jako podklad pod gel laky na vyrovnání deformovaného přírodního nehtu před nalepením nehtového tipu. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon.

Vhodný na přírodní nehty i šablony. 60 sekund můžete použít několika způsoby. Uv gely pro modeláž nehtů. Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné.

Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část.

Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Vhodný jak na šablony. Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné.

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. 795 kč 657 02 k č bez dph.

Relate Post "Uv Gel Na Přírodní Nehty"