Uv Lampa Na Gelové Nehty

1280x1280 px

Uv Lampa Na Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Lampa Na Gelové Nehty

Uv lampy na nehty nabízíme v několika barvách a tvarech. Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

Rating: 4.0

Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. Uv lampa je levnější variantou. 1 x cvičný prst.

684 views
Detail Uv Lampa Na Gelové Nehty
Tuesday 6th June 2023
Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma.

Uv lampa na gelové nehty. 1 x buničina 100ks. Uv lampa na nehty většinou disponuje 4 5 zářivkami které zaručí kvalitní vytvrzení laku zářivky se však musí měnit častěji. 1 x nálepky na nechty. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem.

Uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36wprofesionálna uv lampa 36 w na nehty s časovačom na vytvrdzovanie gélu a gél laku.

Active uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36w 818a 1839 prístroje na modelovanie nechtov hodnotenie produktu. 983 kč bez dph 1 190 kč kód. Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Sady na gelové nehty pro začátečníky.

Momentálně nedostupné značka.

Uv lampa na gelové nehty 36w. Zaručuje dlhú životnosť žiaroviek. 1 x profesionálna 36w uv lampa s výsuvným dnom a s časovačom vrátane žiariviek. 4 žiarivková uv lampa výkon 36w 4 x 9 watt.

3 x ozdoby na nechty mix.

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Profesionálna moderná uv lampa na gelové nehty a sušička so senzorom ktorú automaticky spustí prístroj po vložení ruky do lampy lcd displej kryt chrániací zrak časovač v rozsahu 5 600 s a 4 x 9 w žiaroviek. Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem. Odsávačky jsou vestavné nebo mohou sloužit jako operka na ruce.

1 x cd s detailným návodom a 350 timi vzormi zdobenia nechtov podrobnejší popis sady.

Uv lampa na gelové nehty je pro modeláž nehtů nepostradalená. Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů. Práci s nehty také usnadňuje odsávačka prachu. Uv lampa na gelové nehty 36w senzor fialová skladem 2 ks značka.

Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit.

Uv lampa na nechty 36 w so sušičkou modrá 867 1. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit. 1 x cd s detailným návodom a 350 timi vzormi zdobenia nechtov podrobnejší popis sady.

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

3 x ozdoby na nechty mix. Momentálně nedostupné značka. Uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36wprofesionálna uv lampa 36 w na nehty s časovačom na vytvrdzovanie gélu a gél laku. Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma.

Relate Post "Uv Lampa Na Gelové Nehty"