Uv Lampa Na Gelové Nehty

1280x1280 px

Uv Lampa Na Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Lampa Na Gelové Nehty

1 x cvičný prst. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit.

Rating: 4.0

Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Práci s nehty také usnadňuje odsávačka prachu. Uv lampa na gelové nehty 36w.

887 views
Detail Uv Lampa Na Gelové Nehty
Sunday 5th December 2021
Momentálně nedostupné značka.

Uv lampa na gelové nehty. Uv lampa na gelové nehty 36w senzor fialová skladem 2 ks značka. Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma. 1 x nálepky na nechty. Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů.

Sady na gelové nehty pro začátečníky.

1 x buničina 100ks. Active uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36w 818a 1839 prístroje na modelovanie nechtov hodnotenie produktu. 3 x ozdoby na nechty mix. Uv lampy na nehty nabízíme v několika barvách a tvarech.

Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem.

Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem. Profesionálna moderná uv lampa na gelové nehty a sušička so senzorom ktorú automaticky spustí prístroj po vložení ruky do lampy lcd displej kryt chrániací zrak časovač v rozsahu 5 600 s a 4 x 9 w žiaroviek. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. Uv lampa na nechty 36 w so sušičkou modrá 867 1.

Uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36wprofesionálna uv lampa 36 w na nehty s časovačom na vytvrdzovanie gélu a gél laku.

Zaručuje dlhú životnosť žiaroviek. 1 x profesionálna 36w uv lampa s výsuvným dnom a s časovačom vrátane žiariviek. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty.

1 x cd s detailným návodom a 350 timi vzormi zdobenia nechtov podrobnejší popis sady.

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Uv lampa na nehty většinou disponuje 4 5 zářivkami které zaručí kvalitní vytvrzení laku zářivky se však musí měnit častěji. Uv lampa na gelové nehty je pro modeláž nehtů nepostradalená. Uv lampa je levnější variantou.

4 žiarivková uv lampa výkon 36w 4 x 9 watt.

983 kč bez dph 1 190 kč kód. Odsávačky jsou vestavné nebo mohou sloužit jako operka na ruce. 4 žiarivková uv lampa výkon 36w 4 x 9 watt. 1 x cd s detailným návodom a 350 timi vzormi zdobenia nechtov podrobnejší popis sady.

Odsávačky jsou vestavné nebo mohou sloužit jako operka na ruce.

Uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36wprofesionálna uv lampa 36 w na nehty s časovačom na vytvrdzovanie gélu a gél laku. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Sady na gelové nehty pro začátečníky. Momentálně nedostupné značka.

Relate Post "Uv Lampa Na Gelové Nehty"