Uv Lampa Na Gelové Nehty

1280x1280 px

Uv Lampa Na Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Lampa Na Gelové Nehty

Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma. 4 žiarivková uv lampa výkon 36w 4 x 9 watt. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

Rating: 4.0

1 x cd s detailným návodom a 350 timi vzormi zdobenia nechtov podrobnejší popis sady. Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů. Uv lampa na gelové nehty 36w senzor fialová skladem 2 ks značka.

699 views
Detail Uv Lampa Na Gelové Nehty
Thursday 7th December 2023
Uv lampa na gelové nehty 36w.

Uv lampa na gelové nehty. 1 x profesionálna 36w uv lampa s výsuvným dnom a s časovačom vrátane žiariviek. 3 x ozdoby na nechty mix. Uv lampa je levnější variantou. Uv lampa na nehty většinou disponuje 4 5 zářivkami které zaručí kvalitní vytvrzení laku zářivky se však musí měnit častěji.

Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty.

Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Profesionálna moderná uv lampa na gelové nehty a sušička so senzorom ktorú automaticky spustí prístroj po vložení ruky do lampy lcd displej kryt chrániací zrak časovač v rozsahu 5 600 s a 4 x 9 w žiaroviek. Active uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36w 818a 1839 prístroje na modelovanie nechtov hodnotenie produktu. Uv lampa na gelové nehty je pro modeláž nehtů nepostradalená.

Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem.

1 x buničina 100ks. Uv lampa standart sušicka na gelové nechty 36wprofesionálna uv lampa 36 w na nehty s časovačom na vytvrdzovanie gélu a gél laku. 1 x nálepky na nechty. 983 kč bez dph 1 190 kč kód.

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Zaručuje dlhú životnosť žiaroviek. Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit. Práci s nehty také usnadňuje odsávačka prachu.

Uv lampy na nehty nabízíme v několika barvách a tvarech.

Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. 1 x cvičný prst. Odsávačky jsou vestavné nebo mohou sloužit jako operka na ruce. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Uv lampa na nechty 36 w so sušičkou modrá 867 1.

Momentálně nedostupné značka. Sady na gelové nehty pro začátečníky. Uv lampa na nechty 36 w so sušičkou modrá 867 1. Uv lampy na nehty nabízíme v několika barvách a tvarech.

Sady na gelové nehty pro začátečníky.

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem. Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty. Uv lampa na gelové nehty 36w.

Relate Post "Uv Lampa Na Gelové Nehty"