Uv Lampa Na Nehty Dm

984x1600 px

Uv Lampa Na Nehty Dm Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Lampa Na Nehty Dm

Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. Lampu můžete připojit přes obsažený usb kabel v balení nebo přípojku.

Rating: 4.0

Uv lampa z dm lak netvrdne už rozebírají maminky na webu emimino. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Duální uv led lampa 48w se senzorem pohybu vytvrdí všechny druhy gel.

391 views
Detail Uv Lampa Na Nehty Dm
Monday 27th September 2021
1 390 kč 1 148 76 kč bez dph.

Uv lampa na nehty dm. Uv lampa na nechty vybavená 12 účinnými svetlami led a žiarivkami ccfl výkon 36w aut. Trend it up uv powergel lak na nechty 160 11 ml. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Vypínač po 10 30 a 60 sek pohybový senzor odnímateľná dolná časť lampy 18 90 2.

Použitelné pro všechny s he stylezone laky na nehty.

Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Vytvrzuje nehty během 60 sekund bez tepelného působení. Ať se vám líbí spíše nude odstíny nebo výrazné barevné laky čeká na vás spousta možností. Uv lampa je levnější variantou.

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

Dual uv led lampa na nehty 48w senzor skladem. S he led lampa na gelové nehty pro vytvoření profesionálních gelových nehtů které vydrží po dobu 7 14 dnů. Všetko pre nechty a manikúru vo vašom dm e shope. Pekné nechty sú skvelým módnym doplnkom ale zároveň si vyžadujú aj každodennú starostlivosť.

Doprajte si krásne zdravé a pestované nechty ako od manikérky.

Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Dm online shop nabízí nespočetné množství laků na nehty. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Uv lampa na nehty většinou disponuje 4 5 zářivkami které zaručí kvalitní vytvrzení laku zářivky se však musí měnit častěji.

Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit.

Pokud jste se rozhodly modelovat si vlastní nehty pak určitě budete potřebovat i vybavení jako je uv lampa na nehty. Nechybí také matné lesklé třpytivé nebo metalické laky na nehty. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit.

Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Doprajte si krásne zdravé a pestované nechty ako od manikérky. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Použitelné pro všechny s he stylezone laky na nehty. 1 390 kč 1 148 76 kč bez dph.

Relate Post "Uv Lampa Na Nehty Dm"