Uv Led Lampa Na Nehty

1280x1280 px

Uv Led Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Led Lampa Na Nehty

36w uv lampy sú vhodné ako na domáce tak aj na profesionálne používanie v nechtových salónoch. 4 jak vybrat uv lampu na nehty uv lampy vs. Lampa na nehty triple uv led sun 5se.

Rating: 4.0

1 049 kč 866 94 kč bez dph. Lampa na nehty triple uv led sun 5se 48w. 1 590 kč na www rajnehtu cz.

751 views
Detail Uv Led Lampa Na Nehty
Sunday 16th May 2021
Uv lampa na nehty 36w s lcd displejem a sušičkou.

Uv led lampa na nehty. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w. Dual uv led lampa 48w s5. Dual uv led lampa 48w.

Její nevýhodou je ale delší doba zasychání gelu a potřeba.

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Jsou tenké a ohebné. 1 149 k. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

750 kč na www rajnehtu cz uv lampa promed 36w.

Lampy sú vybavené časovačom. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Při koupi nové trouby na nehty je třeba si uvědomit rozdíl mezi uv a led lampou na jejichž základní porovnání se můžete podívat v tabulce níže.

1 590 kč na www rajnehtu cz.

Uv led lampa na nehty 24w fm8865 moderní led lampa s 15 led diodami a výkonem 24 w postavená na základě nové generace duálních led uv diod. Uv lampa na nehty a její výkon. Uv lampy a led lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení gelů. Uv lampa na nechty je najdôležitejšou súčasťou pri modeláži gélových nechtov.

Uv led lampa 9 w se většinou vyrábí s 1 zářivkovou má nižší výkon tudíž vytvrzení laku.

Uv led lampa na nehty 48w s displejem skladem. Uv lampy na nehty jsou nabízeny dle náročnosti vašich potřeb. První variantou je uv lampa která je levnější a můžete ji použít s většinou druhů gelů na nehty. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

Uv lampa na gelové nehty 36w.

Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší tvrdnutí laku. Duální uv led lampa 48w s diplejem a se senzorem pohybu vytvrdí všechny. Uv lampa na nehty vyžaduje určitou spotřebu energie to závisí na jejím výkonu. Vysoký výkon 24w vytvrzuje již po.

1250 kč na www rajnehtu cz.

2 350 kč na www rajnehtu cz. Uv led lampa excellent pro 24w sun mini2 bílá. Jsou velice populární mezi profesionálními i domácími uživatelkami. Tieto lampy majú štyri 9w žiarivky vytvrdnutie uv gélu je rýchlejšie ako pri 9w uv lampe.

Gelové nehty jsou nehty umělé mají přirozený vzhled.

Dual uv led lampa 54w. Gelové nehty jsou nehty umělé mají přirozený vzhled. 1250 kč na www rajnehtu cz. Uv lampa na gelové nehty 36w.

Dual uv led lampa 54w.

Uv led lampa 9 w se většinou vyrábí s 1 zářivkovou má nižší výkon tudíž vytvrzení laku. 1 590 kč na www rajnehtu cz. 750 kč na www rajnehtu cz uv lampa promed 36w. Její nevýhodou je ale delší doba zasychání gelu a potřeba.

Tieto lampy majú štyri 9w žiarivky vytvrdnutie uv gélu je rýchlejšie ako pri 9w uv lampe.

Uv lampa na nehty 36w s lcd displejem a sušičkou.

Relate Post "Uv Led Lampa Na Nehty"