Gel Lak Gelové Nehty

2960x2948 px

Gel Lak Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Gelové Nehty

Gellak nebo také gelový lak. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

Rating: 4.0

Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho. Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším.

659 views
Detail Gel Lak Gelové Nehty
Thursday 29th October 2020
Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty.

Gel lak gelové nehty. Gelové nehty mají vyšší odolnost proti poškrábání a vydrží zhruba 3 týdny. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Uv gely na nehty které se vytvrzují v uv lampě dobře přilnou k přírodnímu i umělému nehtu. Gel lak uv gel gelové nehty návod zdobení nehtů polygel jak nanášet gel lak francouzská manikúra bruska na nehty jednofázový gel prodloužení nehtů podkladová báze zdobení gel laku nail art akrygel přírodní nehty vodolepky na nehty příprava.

Upravené lesklé nebo matné nehty vydrží 7 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat.

Gel lak gelgio z usa se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu aplikace bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku.

Jednofázové gel laky fungují jako 3v1.

Jak na krásné nehty s gel lakem. Gelové nehty umělé nehty na modeláž nehtů make up dekorativní kosmetika a další sortiment pro úpravu nehtů za příznivé ceny nabízí eshop nehtyprofi cz. Jak správně aplikovat gelové laky orly aby dlouho vydržely duration. Gel lak bez lampy vydrží déle než.

Nanesete je podle potřeby ve dvou až třech vrstvách podklad modelování zakončení.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Pro podklad můžete použít amazing gel lak base 5 ml a jako finální vrstvu amazing gel lak quick finish 5 ml s vysokým leskem. Gel lak péče top coaty. Nanesete je podle potřeby ve dvou až třech vrstvách podklad modelování zakončení.

Gel lak péče top coaty.

Jednofázové gel laky fungují jako 3v1. Upravené lesklé nebo matné nehty vydrží 7 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty.

Relate Post "Gel Lak Gelové Nehty"