Akrylový Gel Na Nehty

720x1280 px

Akrylový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Akrylový Gel Na Nehty

Zdobicí fólie a pásky. Výhodou akrylových nehtů oproti gelovým je jejich vysoká pevnost která akrylové nehty předurčuje i manuálně pracujícím ženám. V americe je tomu naopak.

Rating: 4.0

Sady na modeláž gelem. Akrylové nehty modelujeme na přírodní nehty. Akryl na nehty schne samovolně nepotřebujete uv lampu.

661 views
Detail Akrylový Gel Na Nehty
Monday 27th June 2022
Krémy a mýdla na ruce.

Akrylový gel na nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Nehty jsou tenké ale pevné a odolné. Sady na nehtovou modeláž. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Péče o tělo ruce a nehty.

Uv gel krok za krokem. Krémy a mýdla na ruce. Gel laky rocklac foto návod. 1x průhledný pudr 30g 1x bílý pudr 5g 1x růžový pudr 15g 1x acrylic liquid 100ml 1x acrylic remover 100ml 1x štětec č 6 1x mistika na akryl 3x pilník na nehty 1x primer15ml pro lepší přilnutí akrylu 1x box tipy 100 ks 1x gilotina na zkracování tipů papírové šablony 100 ks 1x lepidlo 7 5 g se štětečkem 1x pomerančové dřívko 1x leštící.

Akryl průhledný 90 ml enii.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Akrylové nehty jsou velmi tvrdé a odolné modelují se pomocí tekutiny a akrylového prášku jenž obsahuje micro částice. Akrylový prášek je možné použít na přírodní nehty nehtové tipy i šablony. Sady na nehtovou modeláž.

Základním přípravkem pro vytvoření akrylových nehtů je akrylový pudr a tekutina tvrdidlo.

Skladem 3 ks 417 kč. Sady na modeláž akrylem. Sady na modeláž gelem. Sugar gel na gelové nehty.

Péče o tělo ruce a nehty.

Akrylové nehty se snadněji aplikují není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod uv lampou ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové např. Ty zabraňují nevzhlednému žloutnutí nehtů a opticky je rozjasní. Sady na modeláž gel lakem. Sady na modeláž akrylem.

Tyto přípravky se nanášejí kulatým štětcem na nehet nehtové tipy nebo na šablonky.

Sady na modeláž gel lakem. Zdobicí fólie a pásky. Extrémně bílý akrylový pudr pro akrylové nehty. Akrylové nehty v obchodě najdete přípravky pro akrylovou modeláž.

Akrylové nehty v obchodě najdete přípravky pro akrylovou modeláž.

Tyto přípravky se nanášejí kulatým štětcem na nehet nehtové tipy nebo na šablonky. Péče o tělo ruce a nehty. Základním přípravkem pro vytvoření akrylových nehtů je akrylový pudr a tekutina tvrdidlo. Akryl průhledný 90 ml enii.

Extrémně bílý akrylový pudr pro akrylové nehty.

Péče o tělo ruce a nehty. Krémy a mýdla na ruce.

Relate Post "Akrylový Gel Na Nehty"