Akrylový Gel Na Nehty

720x1280 px

Akrylový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Akrylový Gel Na Nehty

Akryl na nehty schne samovolně nepotřebujete uv lampu. Sady na modeláž gelem. Akrylový prášek je možné použít na přírodní nehty nehtové tipy i šablony.

Rating: 4.0

Akrylové nehty v obchodě najdete přípravky pro akrylovou modeláž. 1x průhledný pudr 30g 1x bílý pudr 5g 1x růžový pudr 15g 1x acrylic liquid 100ml 1x acrylic remover 100ml 1x štětec č 6 1x mistika na akryl 3x pilník na nehty 1x primer15ml pro lepší přilnutí akrylu 1x box tipy 100 ks 1x gilotina na zkracování tipů papírové šablony 100 ks 1x lepidlo 7 5 g se štětečkem 1x pomerančové dřívko 1x leštící. Akrylové nehty jsou velmi tvrdé a odolné modelují se pomocí tekutiny a akrylového prášku jenž obsahuje micro částice.

312 views
Detail Akrylový Gel Na Nehty
Thursday 29th February 2024
My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Akrylový gel na nehty. Sady na nehtovou modeláž. Sady na modeláž gelem. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Sady na nehtovou modeláž.

Akrylové nehty se snadněji aplikují není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod uv lampou ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové např.

Sady na modeláž gel lakem. Zdobicí fólie a pásky. Nehty jsou tenké ale pevné a odolné. Skladem 3 ks 417 kč.

Sugar gel na gelové nehty.

Krémy a mýdla na ruce. Péče o tělo ruce a nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Sady na modeláž akrylem.

Akrylové nehty modelujeme na přírodní nehty.

Gel laky rocklac foto návod. Ty zabraňují nevzhlednému žloutnutí nehtů a opticky je rozjasní. Sady na modeláž akrylem. Uv gel krok za krokem.

Zdobicí fólie a pásky.

Výhodou akrylových nehtů oproti gelovým je jejich vysoká pevnost která akrylové nehty předurčuje i manuálně pracujícím ženám. Akryl průhledný 90 ml enii. Péče o tělo ruce a nehty. Krémy a mýdla na ruce.

Sady na modeláž gel lakem.

Tyto přípravky se nanášejí kulatým štětcem na nehet nehtové tipy nebo na šablonky. Základním přípravkem pro vytvoření akrylových nehtů je akrylový pudr a tekutina tvrdidlo. V americe je tomu naopak. Extrémně bílý akrylový pudr pro akrylové nehty.

Extrémně bílý akrylový pudr pro akrylové nehty.

Sady na modeláž gel lakem. Zdobicí fólie a pásky. Akrylové nehty modelujeme na přírodní nehty. Sugar gel na gelové nehty.

V americe je tomu naopak.

Akrylové nehty se snadněji aplikují není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod uv lampou ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové např. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Relate Post "Akrylový Gel Na Nehty"