Akrylový Gel Na Nehty

720x1280 px

Akrylový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Akrylový Gel Na Nehty

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Péče o tělo ruce a nehty. Krémy a mýdla na ruce.

Rating: 4.0

Sady na modeláž akrylem. Uv gel krok za krokem. Krémy a mýdla na ruce.

497 views
Detail Akrylový Gel Na Nehty
Saturday 17th April 2021
Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Akrylový gel na nehty. Skladem 3 ks 417 kč. Akryl průhledný 90 ml enii. Akryl na nehty schne samovolně nepotřebujete uv lampu. Zdobicí fólie a pásky.

Výhodou akrylových nehtů oproti gelovým je jejich vysoká pevnost která akrylové nehty předurčuje i manuálně pracujícím ženám.

Sady na modeláž gel lakem. Extrémně bílý akrylový pudr pro akrylové nehty. Akrylové nehty jsou velmi tvrdé a odolné modelují se pomocí tekutiny a akrylového prášku jenž obsahuje micro částice. Nehty jsou tenké ale pevné a odolné.

Sady na modeláž akrylem.

Sugar gel na gelové nehty. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Základním přípravkem pro vytvoření akrylových nehtů je akrylový pudr a tekutina tvrdidlo. Sady na nehtovou modeláž.

Sady na modeláž gelem.

Akrylový prášek je možné použít na přírodní nehty nehtové tipy i šablony. Zdobicí fólie a pásky. V americe je tomu naopak. 1x průhledný pudr 30g 1x bílý pudr 5g 1x růžový pudr 15g 1x acrylic liquid 100ml 1x acrylic remover 100ml 1x štětec č 6 1x mistika na akryl 3x pilník na nehty 1x primer15ml pro lepší přilnutí akrylu 1x box tipy 100 ks 1x gilotina na zkracování tipů papírové šablony 100 ks 1x lepidlo 7 5 g se štětečkem 1x pomerančové dřívko 1x leštící.

Akrylové nehty modelujeme na přírodní nehty.

Akrylové nehty v obchodě najdete přípravky pro akrylovou modeláž. Sady na modeláž gel lakem. Tyto přípravky se nanášejí kulatým štětcem na nehet nehtové tipy nebo na šablonky. Sady na nehtovou modeláž.

Ty zabraňují nevzhlednému žloutnutí nehtů a opticky je rozjasní.

Péče o tělo ruce a nehty. Sady na modeláž gelem. Akrylové nehty se snadněji aplikují není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod uv lampou ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové např. Gel laky rocklac foto návod.

Gel laky rocklac foto návod.

Ty zabraňují nevzhlednému žloutnutí nehtů a opticky je rozjasní. Akrylové nehty modelujeme na přírodní nehty. Sady na modeláž gelem. Sady na modeláž akrylem.

Akrylové nehty se snadněji aplikují není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod uv lampou ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové např.

Výhodou akrylových nehtů oproti gelovým je jejich vysoká pevnost která akrylové nehty předurčuje i manuálně pracujícím ženám. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Relate Post "Akrylový Gel Na Nehty"