Akrylový Gel Na Nehty

720x1280 px

Akrylový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Akrylový Gel Na Nehty

Sady na modeláž gelem. Péče o tělo ruce a nehty. Akryl průhledný 90 ml enii.

Rating: 4.0

Základním přípravkem pro vytvoření akrylových nehtů je akrylový pudr a tekutina tvrdidlo. 1x průhledný pudr 30g 1x bílý pudr 5g 1x růžový pudr 15g 1x acrylic liquid 100ml 1x acrylic remover 100ml 1x štětec č 6 1x mistika na akryl 3x pilník na nehty 1x primer15ml pro lepší přilnutí akrylu 1x box tipy 100 ks 1x gilotina na zkracování tipů papírové šablony 100 ks 1x lepidlo 7 5 g se štětečkem 1x pomerančové dřívko 1x leštící. Krémy a mýdla na ruce.

466 views
Detail Akrylový Gel Na Nehty
Monday 5th June 2023
Ty zabraňují nevzhlednému žloutnutí nehtů a opticky je rozjasní.

Akrylový gel na nehty. Sugar gel na gelové nehty. Zdobicí fólie a pásky. Krémy a mýdla na ruce. Sady na modeláž akrylem.

V americe je tomu naopak.

Sady na modeláž gel lakem. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Zdobicí fólie a pásky. Akrylové nehty modelujeme na přírodní nehty.

Uv gel krok za krokem.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Sady na modeláž gelem. Tyto přípravky se nanášejí kulatým štětcem na nehet nehtové tipy nebo na šablonky. Akrylový prášek je možné použít na přírodní nehty nehtové tipy i šablony.

Sady na modeláž gel lakem.

Akrylové nehty jsou velmi tvrdé a odolné modelují se pomocí tekutiny a akrylového prášku jenž obsahuje micro částice. Skladem 3 ks 417 kč. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Výhodou akrylových nehtů oproti gelovým je jejich vysoká pevnost která akrylové nehty předurčuje i manuálně pracujícím ženám.

Akrylové nehty v obchodě najdete přípravky pro akrylovou modeláž.

Sady na modeláž akrylem. Extrémně bílý akrylový pudr pro akrylové nehty. Gel laky rocklac foto návod. Akrylové nehty se snadněji aplikují není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod uv lampou ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové např.

Sady na nehtovou modeláž.

Akryl na nehty schne samovolně nepotřebujete uv lampu. Sady na nehtovou modeláž. Péče o tělo ruce a nehty. Nehty jsou tenké ale pevné a odolné.

Nehty jsou tenké ale pevné a odolné.

Sady na nehtovou modeláž. Akrylové nehty v obchodě najdete přípravky pro akrylovou modeláž. Sady na modeláž gel lakem. Uv gel krok za krokem.

Péče o tělo ruce a nehty.

V americe je tomu naopak. Ty zabraňují nevzhlednému žloutnutí nehtů a opticky je rozjasní.

Relate Post "Akrylový Gel Na Nehty"