Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Brusky na modeláž neht.

Rating: 4.0

První je třeba nanést podkladový uv gel. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému.

117 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Sunday 16th May 2021
Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení.

Podkladový gel na nehty. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony. Základní gel třífázového gelového systému 1. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem.

Gel je vhodný na jemné a problémové nehty. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu. Vašu objednávku pošleme ešte dnes.

Náhradní zářivky do lamp.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. Máme viac ako 10 kusov.

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému. Soak off remover s lanolinem.

Podkladový uv gel i.

Uv led lampy na nehty. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu. Vhodný na tipy i přírodní nehty. Podkladový uv gél 5 ml.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály.

Podkladový uv gel i. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Náhradní zářivky do lamp. Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem.

Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům.

Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"