Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty.

Rating: 4.0

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Vhodný na tipy i přírodní nehty.

571 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Tuesday 31st January 2023
Vašu objednávku pošleme ešte dnes.

Podkladový gel na nehty. Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Podkladový uv gél 5 ml. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Náhradní zářivky do lamp. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml.

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem.

Máme viac ako 10 kusov. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. Brusky na modeláž neht. Soak off remover s lanolinem.

Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům.

Podkladový uv gel i. Základní gel třífázového gelového systému 1. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Gel je vhodný na jemné a problémové nehty. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. První je třeba nanést podkladový uv gel. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu.

Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému. Uv led lampy na nehty. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu.

Uv led lampy na nehty.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému.

Vašu objednávku pošleme ešte dnes.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"