Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu.

Rating: 4.0

Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Náhradní zářivky do lamp. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný.

236 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Tuesday 27th September 2022
Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem.

Podkladový gel na nehty. Základní gel třífázového gelového systému 1. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu.

Podkladový uv gél 5 ml. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Podkladový uv gel i.

Základní vrstva v třífazovém gelovém systému.

Uv led lampy na nehty. Vhodný na tipy i přírodní nehty. Soak off remover s lanolinem. Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Máme viac ako 10 kusov. Brusky na modeláž neht. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály.

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel. První je třeba nanést podkladový uv gel. Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu.

První je třeba nanést podkladový uv gel.

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"