Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu. Uv led lampy na nehty.

Rating: 4.0

Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu.

409 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Saturday 28th May 2022
Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Podkladový gel na nehty. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Brusky na modeláž neht. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Máme viac ako 10 kusov.

Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty.

Základní gel třífázového gelového systému 1.

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. První je třeba nanést podkladový uv gel. Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům.

Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony.

Podkladový uv gel i. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Náhradní zářivky do lamp.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Podkladový uv gél 5 ml. Vhodný na tipy i přírodní nehty. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty.

Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Soak off remover s lanolinem. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty.

Soak off remover s lanolinem.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony. Základní gel třífázového gelového systému 1. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"