Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. Náhradní zářivky do lamp.

Rating: 4.0

Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty.

337 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Thursday 28th September 2023
Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty.

Podkladový gel na nehty. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Brusky na modeláž neht. První je třeba nanést podkladový uv gel. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Vhodný na tipy i přírodní nehty.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu. Soak off remover s lanolinem. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty.

Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony.

Podkladový uv gél 5 ml. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Máme viac ako 10 kusov.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Podkladový uv gel i. Základní gel třífázového gelového systému 1. Uv led lampy na nehty. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Uv led lampy na nehty.

Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Základní gel třífázového gelového systému 1.

Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"