Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Rating: 4.0

Gel je vhodný na jemné a problémové nehty. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu. Vhodný na tipy i přírodní nehty.

154 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Monday 27th September 2021
Základní gel třífázového gelového systému 1.

Podkladový gel na nehty. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému.

První je třeba nanést podkladový uv gel.

Náhradní zářivky do lamp. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Máme viac ako 10 kusov. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty.

Podkladový uv gel i.

Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu. Brusky na modeláž neht. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému.

Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony.

Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Podkladový uv gél 5 ml.

Uv led lampy na nehty. Soak off remover s lanolinem. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Podkladový uv gél 5 ml.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Podkladový uv gel i. První je třeba nanést podkladový uv gel.

Soak off remover s lanolinem.

Základní gel třífázového gelového systému 1.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"