Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Brusky na modeláž neht. Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení.

Rating: 4.0

Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty.

628 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Tuesday 15th June 2021
Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu.

Podkladový gel na nehty. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. První je třeba nanést podkladový uv gel. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému.

Soak off gel je vhodný na přírodní nehty.

Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty. Podkladový uv gel i. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu.

Soak off remover s lanolinem.

Podkladový uv gél 5 ml. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. Máme viac ako 10 kusov. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. Vhodný na tipy i přírodní nehty. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Uv led lampy na nehty.

Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Základní gel třífázového gelového systému 1. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Náhradní zářivky do lamp. Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Náhradní zářivky do lamp.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Soak off remover s lanolinem. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty.

Vašu objednávku pošleme ešte dnes.

Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"