Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Rating: 4.0

Vhodný na tipy i přírodní nehty. Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu.

783 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Tuesday 16th July 2024
Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Podkladový gel na nehty. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Máme viac ako 10 kusov. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Uv led lampy na nehty.

Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu. Brusky na modeláž neht. Náhradní zářivky do lamp. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály.

Základní vrstva v třífazovém gelovém systému.

Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Základní gel třífázového gelového systému 1. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony.

Podkladový uv gel i.

Soak off remover s lanolinem. První je třeba nanést podkladový uv gel. Podkladový uv gél 5 ml. Podkladový uv gel i.

Podkladový uv gél 5 ml.

Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

První je třeba nanést podkladový uv gel.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"