Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty.

Rating: 4.0

Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

956 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Friday 1st March 2024
Vhodný na tipy i přírodní nehty.

Podkladový gel na nehty. Podkladový uv gel i. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu. Brusky na modeláž neht.

Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému.

Základní gel třífázového gelového systému 1. Soak off remover s lanolinem. Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Podkladový uv gél 5 ml. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Máme viac ako 10 kusov.

Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty.

Náhradní zářivky do lamp. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály.

První je třeba nanést podkladový uv gel.

Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Uv led lampy na nehty.

Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Základní vrstva v třífazovém gelovém systému.

První je třeba nanést podkladový uv gel. Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému.

Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

Vhodný na tipy i přírodní nehty.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"