Budějovická Nehty

1280x1920 px

Budějovická Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Budějovická Nehty

Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Zpevňuje poškozené nehty dodává ploténce elasticitu a pružnost.

Rating: 4.0

Nová masérka v salonu vážení zákazníci rádi bychom vám představili novou posilu týmu salonu beauty masérku šárku. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže.

980 views
Detail Budějovická Nehty
Saturday 13th August 2022
Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Budějovická nehty. Praha 4 budějovická 140 00. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč.

Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba. Exkluzivní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu. Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce.

Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny.

Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice. Objednat se můžete na telefonu 420607555604. Prodlužuje výdrž gel laku. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit.

737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů.

Nehty budějovická a další informace včetně strojek na nehty psy získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness.

Klasické akrylové nehty 400 kč.

Pro krásu se musí trpět. Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce.

Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla.

Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. Chcete mít informace o dbk z první ruky. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč. Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla.

Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč.

Klasické akrylové nehty 400 kč. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny. Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů.

Chcete mít informace o dbk z první ruky.

Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Relate Post "Budějovická Nehty"