Budějovická Nehty

1280x1920 px

Budějovická Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Budějovická Nehty

Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry. Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit.

Rating: 4.0

Nová masérka v salonu vážení zákazníci rádi bychom vám představili novou posilu týmu salonu beauty masérku šárku. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Zpevňuje poškozené nehty dodává ploténce elasticitu a pružnost.

365 views
Detail Budějovická Nehty
Sunday 28th May 2023
Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými.

Budějovická nehty. Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk.

Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla. Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů. Nehty budějovická a další informace včetně strojek na nehty psy získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016.

Praha 4 budějovická 140 00.

Prodlužuje výdrž gel laku. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč.

Klasické akrylové nehty 400 kč.

Exkluzivní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže. Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů.

Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce.

Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce. Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny. Chcete mít informace o dbk z první ruky. Objednat se můžete na telefonu 420607555604.

Pro krásu se musí trpět.

Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Pro krásu se musí trpět.

Studio píno antala staška 1073 71a praha 4.

Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce. Klasické akrylové nehty 400 kč. Praha 4 budějovická 140 00. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk.

Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír.

Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými.

Relate Post "Budějovická Nehty"