Budějovická Nehty

1280x1920 px

Budějovická Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Budějovická Nehty

Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů. Gelové nehty manikúra parafín p shine. Zpevňuje poškozené nehty dodává ploténce elasticitu a pružnost.

Rating: 4.0

A mně se ty umělé líbí a chci je nosit. Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce.

655 views
Detail Budějovická Nehty
Tuesday 5th December 2023
Pro krásu se musí trpět.

Budějovická nehty. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými. Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500.

Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví.

Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč. Nová masérka v salonu vážení zákazníci rádi bychom vám představili novou posilu týmu salonu beauty masérku šárku.

Klasické akrylové nehty 400 kč.

Prodlužuje výdrž gel laku. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Nehty budějovická a další informace včetně strojek na nehty psy získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů.

Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Praha 4 budějovická 140 00. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba.

Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla.

Exkluzivní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice. Objednat se můžete na telefonu 420607555604.

Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce.

Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny. Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. Chcete mít informace o dbk z první ruky. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce.

Chcete mít informace o dbk z první ruky.

Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla. Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů. Klasické akrylové nehty 400 kč. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví.

Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness.

Pro krásu se musí trpět.

Relate Post "Budějovická Nehty"