Budějovická Nehty

1280x1920 px

Budějovická Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Budějovická Nehty

Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce. Objednat se můžete na telefonu 420607555604. Exkluzivní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu.

Rating: 4.0

Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů. Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví.

368 views
Detail Budějovická Nehty
Wednesday 29th May 2024
Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny.

Budějovická nehty. Nová masérka v salonu vážení zákazníci rádi bychom vám představili novou posilu týmu salonu beauty masérku šárku. Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry. Pro krásu se musí trpět. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže.

Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016.

Prodlužuje výdrž gel laku. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce. Zpevňuje poškozené nehty dodává ploténce elasticitu a pružnost. Nehty budějovická a další informace včetně strojek na nehty psy získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými.

737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba.

Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness. Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Chcete mít informace o dbk z první ruky.

Klasické akrylové nehty 400 kč.

Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů. Praha 4 budějovická 140 00. Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice.

Gelové nehty manikúra parafín p shine.

A mně se ty umělé líbí a chci je nosit. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč. Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Studio píno antala staška 1073 71a praha 4.

Klasické akrylové nehty 400 kč. Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými. Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016.

Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč.

Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny.

Relate Post "Budějovická Nehty"