Ceník Modeláž Nehtů

1280x905 px

Ceník Modeláž Nehtů Reviewed by admin on . This Is Article About Ceník Modeláž Nehtů

420 777 140 528 email. 540 francouzská modeláž nehtů gelem nová modeláž nehtů. Mechanické poškození je vždy poznat.

Rating: 4.0

úvodní stránka ceník. Modeláž nehtů je ideální pro ženy které touží mít neustále upravené nehty zvednout si sebevědomí a cítit se lépe. Manikúra bez lakování.

599 views
Detail Ceník Modeláž Nehtů
Friday 30th July 2021
Poskytuji relaxaci malé občerstvení popovídání o všem možném a hlavně kvalitní práci.

Ceník modeláž nehtů. Záruka na modeláž nehtů je 48 hodin. Záruka se vztahuje na problém v modeláži nikoli na mechanické poškození nalomený uštíplý prasklý nebo okousaný nehet. Ceník platný od 1 1 2020. Vhodné pro postupné odrůstání nehtů.

U každé modeláže provádím klasickou manikúru.

Chci aby všichni zákazníci byli i mými přáteli a podle toho o ně pečuji. 3gracie seznam cz lenka korecká manikúra pedikúra modeláž. Možnost výběru zdobení razítka kamínky obtisky dále nabízím základní i spa manikúru p shine zábaly rukou. Ceník manikúra a modeláž nehtů platný od 1 1 2020 manikúra.

Na modeláž nehtů používám gel acryl a uv acryl.

Toggle navigation 775 644 940 602 944 940 úvod. Gelové nehty komplet typy. Modeláž nehtů praha gelové nehty manikúra pedikúra prodlužování řas piercing kosmetické rekvalifikační kurzy ceník. Ostrava gelová nehtová modeláž akrylová nehtová modeláž akrygelová modeláž zdobení nehtů p shine japonská manikúra klasická manikúra modeláž nohou poradenství a konzultace vedená ke správnému výběru modeláže depilace.

Modeláží nehtů a manikúrou se zabývám již od roku 2000.

300 doplnění francouzské modeláže gelem. Platnost od 1 1 2020 tel. 370 oprava nehtu nový nehet 40 samostatná úprava gelových nehtů zkrácení a zbroušení nehtů aplikace svrchního lesku. Lucie galová gelové nehty modeláž nehtů manikúra.

Pokud máte nehty krátké a toužíte po delších nastavuji je na šablonu akrylem nebo gelem.

Pokud máte nehty krátké a toužíte po delších nastavuji je na šablonu akrylem nebo gelem. Modeláží nehtů a manikúrou se zabývám již od roku 2000. Na modeláž nehtů používám gel acryl a uv acryl. U každé modeláže provádím klasickou manikúru.

Lucie galová gelové nehty modeláž nehtů manikúra.

Poskytuji relaxaci malé občerstvení popovídání o všem možném a hlavně kvalitní práci.

Relate Post "Ceník Modeláž Nehtů"