Ceník Modeláž Nehtů

1280x905 px

Ceník Modeláž Nehtů Reviewed by admin on . This Is Article About Ceník Modeláž Nehtů

Možnost výběru zdobení razítka kamínky obtisky dále nabízím základní i spa manikúru p shine zábaly rukou. Lucie galová gelové nehty modeláž nehtů manikúra. 420 777 140 528 email.

Rating: 4.0

Toggle navigation 775 644 940 602 944 940 úvod. U každé modeláže provádím klasickou manikúru. Modeláží nehtů a manikúrou se zabývám již od roku 2000.

296 views
Detail Ceník Modeláž Nehtů
Thursday 9th December 2021
úvodní stránka ceník.

Ceník modeláž nehtů. Na modeláž nehtů používám gel acryl a uv acryl. Manikúra bez lakování. Vhodné pro postupné odrůstání nehtů. 370 oprava nehtu nový nehet 40 samostatná úprava gelových nehtů zkrácení a zbroušení nehtů aplikace svrchního lesku.

Pokud máte nehty krátké a toužíte po delších nastavuji je na šablonu akrylem nebo gelem.

Poskytuji relaxaci malé občerstvení popovídání o všem možném a hlavně kvalitní práci. Ostrava gelová nehtová modeláž akrylová nehtová modeláž akrygelová modeláž zdobení nehtů p shine japonská manikúra klasická manikúra modeláž nohou poradenství a konzultace vedená ke správnému výběru modeláže depilace. Gelové nehty komplet typy. Chci aby všichni zákazníci byli i mými přáteli a podle toho o ně pečuji.

Modeláž nehtů praha gelové nehty manikúra pedikúra prodlužování řas piercing kosmetické rekvalifikační kurzy ceník.

3gracie seznam cz lenka korecká manikúra pedikúra modeláž. Modeláž nehtů je ideální pro ženy které touží mít neustále upravené nehty zvednout si sebevědomí a cítit se lépe. Mechanické poškození je vždy poznat. 540 francouzská modeláž nehtů gelem nová modeláž nehtů.

300 doplnění francouzské modeláže gelem.

Ceník platný od 1 1 2020. Ceník manikúra a modeláž nehtů platný od 1 1 2020 manikúra. Záruka na modeláž nehtů je 48 hodin. Záruka se vztahuje na problém v modeláži nikoli na mechanické poškození nalomený uštíplý prasklý nebo okousaný nehet.

Platnost od 1 1 2020 tel.

Platnost od 1 1 2020 tel. 300 doplnění francouzské modeláže gelem. Modeláž nehtů praha gelové nehty manikúra pedikúra prodlužování řas piercing kosmetické rekvalifikační kurzy ceník. Pokud máte nehty krátké a toužíte po delších nastavuji je na šablonu akrylem nebo gelem.

Záruka se vztahuje na problém v modeláži nikoli na mechanické poškození nalomený uštíplý prasklý nebo okousaný nehet.

úvodní stránka ceník.

Relate Post "Ceník Modeláž Nehtů"