Doplnění Gelových Nehtů

720x1280 px

Doplnění Gelových Nehtů Reviewed by admin on . This Is Article About Doplnění Gelových Nehtů

Postup na doplnění gelových nehtů. Na zákaznici která náš jedinečný kosmetický salon v centru prahy navštíví čeká příjemná procedura během níž manikérka provádí několik rychlých a bezbolestných úkonů. Poté se nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru a teprve pak následuje nanesení nového gelu na ošetřené nehty.

Rating: 4.0

V tomto videu uvidíte doplnění gelových nehtů s bb gelem. Podle délky a kvality nehtů se po 3 4 týdnech odporučuje obnovit modeláž nehtů tzv. Nabízíme doplnění gelových nehtů barevnými gely francouzskou manikúrou nebo dle vlastního přání.

669 views
Detail Doplnění Gelových Nehtů
Thursday 18th April 2024
Doplnění gelových nehtů postup poradíme vám jak na doplnění gelové modeláže.

Doplnění gelových nehtů. Necháte vytvrdit v uv lampě minimálně 2 minuty. Postup doplnění gelových nehtů je velmi podobný postupu vytvoření gelových nehtů doma pouze bez lepení tipů. Gelové nehty zjistěte vše o nich a mnohem více. Máte raději klasiku v podobě bílé francouzské manikúry barevný třpyt flitrů nebo originální zdobení vyjadřující vaši momentální náladu či dokonale ladící k novým šatům.

Tipy pro doplnění gelových nehtů.

Pokud doplňujete francouzskou manikúru postupujte tak že nejdříve nanesete podkladový gel poté bez setření výpotku bílé špičky pomocí bílého gelu. Podle délky a kvality nehtů se po 3 4 týdnech odporučuje obnovit modeláž nehtů tzv. Jak na doplnění doma. Při doplnění gelových nehtů je nutné nejdříve odpilovat původní gel.

V prvním článku o gelových nehtech jste se mohli dočíst proč tvořit gelové nehty z pohodlí domova co vám to přinese a hlavně jakou výbavu potřebujete.

Každé 3 až 4 týdny musíme proto u spodní části kde se odkryl přírodní nehet gel doplnit. Je tam také popsán postup jak si vytvořit první gelové nehty dnes se budeme věnovat doplnění gelových nehtů vlastními silami. Od jejich modeláže doma přes péči a rady pro zdraví nejnovější trendy ve zdobení nehtů až po akrylové nehty. Pokud původní modeláž byla správně udělána tak doplnění zabere už podstatně méně času než modeláž nových nehtů.

Budete k tomu potřebovat domácí sadu na gelové nehty.

Poté pokračujte modelovacím doplňovacím gelem a dále jak jste zvyklé. Gelové vrstva na nehtu odrůstá spolu s přírodními nehty. Postup doplněni při jednofázové gelové modeláži. Postup na doplnění gelových nehtů.

Návod na doplnění gelových nehtů.

Návod na doplnění gelových nehtů. Budete k tomu potřebovat domácí sadu na gelové nehty. V prvním článku o gelových nehtech jste se mohli dočíst proč tvořit gelové nehty z pohodlí domova co vám to přinese a hlavně jakou výbavu potřebujete. Tipy pro doplnění gelových nehtů.

Postup na doplnění gelových nehtů.

Doplnění gelových nehtů postup poradíme vám jak na doplnění gelové modeláže.

Relate Post "Doplnění Gelových Nehtů"