Gelové Laky Do Uv Lampy

768x1024 px

Gelové Laky Do Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Do Uv Lampy

Pro kosmetičky kadeřnice zdravotní sestry. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne.

Rating: 4.0

Uv lampy na nechty na sklade. Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty. Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty.

571 views
Detail Gelové Laky Do Uv Lampy
Thursday 6th May 2021
Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Gelové laky do uv lampy. Naninails cz hledáte gel laky uv gely uv lampy na nehty brusky nebo jinou nehtovou kosmetiku. Uv gely jsou a jsme přesvědčeni že stále budou nejoblíbenější typ modelace nehtů. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho.

V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w.

Upravte si nehty s námi a navštivte náš blog. Kvalitně udělané nehty vypadají velmi půvabně a přirozeně a vydrží 3 5 týdnů dle rychlosti odrůstání nehtů jsou pevné a jsou ideální např. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty. Doručíme do 24 hodín.

Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

široká ponuka značiek esperanza beurer beautyrelax a ďalších. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Pravidelné akcie a zľavy na uv lampy na nechty. Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

Pravidelné akcie a zľavy na uv lampy na nechty.

V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Relate Post "Gelové Laky Do Uv Lampy"