Gelové Laky Do Uv Lampy

768x1024 px

Gelové Laky Do Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Do Uv Lampy

Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Uv lampy na nechty na sklade.

Rating: 4.0

Kvalitně udělané nehty vypadají velmi půvabně a přirozeně a vydrží 3 5 týdnů dle rychlosti odrůstání nehtů jsou pevné a jsou ideální např. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů.

406 views
Detail Gelové Laky Do Uv Lampy
Tuesday 16th April 2024
Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Gelové laky do uv lampy. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Pro kosmetičky kadeřnice zdravotní sestry. Naninails cz hledáte gel laky uv gely uv lampy na nehty brusky nebo jinou nehtovou kosmetiku. Uv gely jsou a jsme přesvědčeni že stále budou nejoblíbenější typ modelace nehtů.

Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty.

Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty. Doručíme do 24 hodín. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Upravte si nehty s námi a navštivte náš blog. široká ponuka značiek esperanza beurer beautyrelax a ďalších. Pravidelné akcie a zľavy na uv lampy na nechty. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Pravidelné akcie a zľavy na uv lampy na nechty.

Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Relate Post "Gelové Laky Do Uv Lampy"