Gel Lak 3 V 1

700x1400 px

Gel Lak 3 V 1 Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak 3 V 1

X nails jednofázový one step gel lak 3 v 1 cherries jubilee růžovo oranžový neon stylová manikúra bez starostí. 100 100 perfektní 1 recenze. X nails jednofázový one step gel lak 3 v 1 glitter coral korálově červený s jemným glitrem stylová manikúra bez starostí jednofázový gel lak v neotřelé korálově červené.

Rating: 4.0

Gel lak 3 v 1 intenzivnih barv z visokim sijajem ne zahteva nanos podlaka nadlaka in brisanja s cleanerjem. Gel lak 3v1 nehtyshop cz. 2 roky záruka na produkt.

363 views
Detail Gel Lak 3 V 1
Monday 15th July 2024
Gel laky na nehty 4v1 jsou jednofázové gel laky které se aplikují v jedné nebo dvou vrstvách mají odolný a lesklý povrch.

Gel lak 3 v 1. X nails zakončovací vrchní gel lak 5 ml top coat quick finish star dust gold. Uv gel lak na nehty v tužce 3 v 1 různé barvy garance spokojenosti možnost vrácení peněz v případě nespokojenosti s produktem či objednání jiného zboží. X nails jednofázový gel lak 3 v 1 glitter coral glitrový červený 5 ml. Výměna zboží zdarma odeslání do 24 hodin dodavatelem.

Non ha bisogno il base il gel lac colorato non macchia l unghia.

X nails jednofázové gel laky 3 v 1 vše v jednom one step gel laku. Bez použití podkladové báze vydrží na nehtech 14 dní. Jednofázový gel lak v neotřeé růžovo oranžové neonové barvě. Veloce pratico duratura 2 3 settimane rimozione in 5 8 minuti.

Výrobcovia rôznych jednofázových gélových leštidiel jedným hlasom tvrdia že tento nástroj je skutočne jedinečný a vhodný na vytvorenie akejkoľvek dokonca aj najkomplexnejšej manikúry.

Pokud aplikujete podkladovou bázi pro base nebo profesionální lesk pro finish prodloužíte dobu nošení na 3 a více týdnů. A hlavně vám vysvětlím proč má v názvu tři v jednom a věřím že se vám to bude líbit. Pozor pro použití uv gel laku je potřeba uv lampa. Optimálny čas po ktorom sa môže gélový lak znovu aplikovať 3 v 1 je jeden deň.

Právě pro vás tedy dnes představím mono uv 3v1 lak.

Garantirana obstojnost je najmanj 18 dni nanos je enostaven v dveh tankih slojih kot navaden lak suši se pod uv led lučko in odstranjuje se brez piljenja soak off. Jde o lak který se používá především na přírodní nehty ale vydrží tolik co nehty gelové. Gel laky one step se bleskově odstraňují gel lak removerem. Non è necessario il lucidante ma applicando il gel lac glossy.

Běžná cena 129 kč 109 kč 90 kč bez dph 109 kč 90 kč.

Uv gel pryskyřice. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Běžná cena 129 kč 109 kč 90 kč bez dph 109 kč 90 kč. Právě pro vás tedy dnes představím mono uv 3v1 lak.

Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Výrobcovia rôznych jednofázových gélových leštidiel jedným hlasom tvrdia že tento nástroj je skutočne jedinečný a vhodný na vytvorenie akejkoľvek dokonca aj najkomplexnejšej manikúry. Non ha bisogno il base il gel lac colorato non macchia l unghia. Gel laky na nehty 4v1 jsou jednofázové gel laky které se aplikují v jedné nebo dvou vrstvách mají odolný a lesklý povrch.

Relate Post "Gel Lak 3 V 1"