Gel Lak S Lampou

1000x1000 px

Gel Lak S Lampou Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak S Lampou

Můžete si vybraz z gel lak sad s uv lampou nebo kvalitní a rychlou uv led lampou. Buďte první kdo napíše příspěvek k této položce. 8 49 bez hodnotenia.

Rating: 4.0

Gel lak nehty neničí naopak vám je krásně zpevní a ty pak rostou delší. Gel lak sada na nechty s 36w uv lampou color it premium. Gel lak sady získaly mezi klienty velkou oblibu.

654 views
Detail Gel Lak S Lampou
Tuesday 16th July 2024
Sunny nails gel lak sada s lampou 36w.

Gel lak s lampou. Proč si pořídit zvýhodněnou gel lak sadu. Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. Zobraz obsah tejto sady 23 dielna sada na úpravu nechtov pomocou one step gél lakov. Sada je ideálna pre začiatočníkov ale aj pre všetkých ktorý si chcú.

1 748 76 kč bez dph 2 116 kč buďte první kdo napíše příspěvek k této položce.

Stačí použiť dve vrstvy akejkoľvek farby a vytvrdiť ich v lampe. 1x uv lampa 36w bílá nebo růžová 4x uv zářivka 1x base gel lak 6ml 1x top gel lak 6ml 4x barevný gel lak 6ml 1x blok bílý 2x pilník banán 100 180 2x m. 1 x uv lampa 36w s výsuvným dnom a časovačom na 120 sekúnd. Sada uv gel lak uv lampa 36w sada obsahuje.

Gel lak sady s lampou obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů rozdáváme dárky zdarma ke každé gel lak sadě.

Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil. Uv gel lak vydrží 10 20 dnů v závislosti na tom kde pracujete. One step gél lak sada na nechty s 36w uv lampou na sklade výpredaj. Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky.

Vámi vybrané 4 ks barvy gel laků prosím uveďte do.

Gel lak má vysokou krycí schopnost pokud máte nehet hladce obroušen tak postačí i pouhá jedna vrstva barevného gel laku. Kedy mi bude tovar doručený. Gél lak sada na nechty s 36w uv lampou obsahuje. Sady na gel lak obsahují vše potřebné pro dokonalou modeláž gel lakem.

1x uv led lampa 24w vrstva gellaku se vytvrdí za 30 vteřin 1x base gel lak 5ml 1x top gel lak 5ml 8x barevný gel lak 5ml různé barvy 1x cleaner čistič nehtů a výpotku 100ml 1x aceton odstraňovač gel laku 100ml 1x 50 kusů buničiny 1x sada remover náprstků na buničinu 1x nehtový.

Každá sada obsahuje vše potřebné pro nanášení gel laku. Gel lak sady mini star 5ml top star 10ml a one step jednofázové gel laky za extra výhodné ceny kompletní gel lak sady pro začátečníky s uv lampou nebo moderní uv led duální lampou která vytvrdí gel laky za několik vteřin. Darček k objednávke podľa vlastného výberu. V podstatě se jedná o uv gel v lahvičce se štětcem.

Gél lak one step simple bol vytvorený špeciálne pre vás hybridný lak ktorý nevyžaduje aplikáciu podkladu alebo vrchného náteru.

Sada gel lak s led lampou. Sada gel lak uv led lampa sada obsahuje. Gél lak one step simple bol vytvorený špeciálne pre vás hybridný lak ktorý nevyžaduje aplikáciu podkladu alebo vrchného náteru. 1x uv led lampa 24w vrstva gellaku se vytvrdí za 30 vteřin 1x base gel lak 5ml 1x top gel lak 5ml 8x barevný gel lak 5ml různé barvy 1x cleaner čistič nehtů a výpotku 100ml 1x aceton odstraňovač gel laku 100ml 1x 50 kusů buničiny 1x sada remover náprstků na buničinu 1x nehtový.

Sada gel lak uv led lampa sada obsahuje.

Vámi vybrané 4 ks barvy gel laků prosím uveďte do. Gel lak sady s lampou obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů rozdáváme dárky zdarma ke každé gel lak sadě. 1 748 76 kč bez dph 2 116 kč buďte první kdo napíše příspěvek k této položce. Sunny nails gel lak sada s lampou 36w.

Relate Post "Gel Lak S Lampou"