Gel Na Nehty Bez Uv Lampy

1280x1280 px

Gel Na Nehty Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty Bez Uv Lampy

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Pro kosmetičky kadeřnice zdravotní sestry. Tajomstvo miracle gel lakov tkvie v patentovanej technológii a v špeciálnom spojení farebného a vrchného top coat laku.

Rating: 4.0

Sally hansen miracle gel gélový lak na nechty bez použitia uv led lampy odtieň 052 pastel neons electri lime 14 7 ml kúpiť výhodne na notino sk. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků. Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu.

180 views
Detail Gel Na Nehty Bez Uv Lampy
Saturday 9th December 2023
Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším.

Gel na nehty bez uv lampy. Miracle gel mi na nehtu vydržel od pondělí do pátku bez chybičky tedy 5 dní. Gelgio gel lak bez lampy. Top coat je lesk který zafixuje barevný lak. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl.

Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy.

S čistým svědomím mohu konstatovat že sally hansen miracle gel opravdu drží lépe než běžný lak na nehty. Kvalitně udělané nehty vypadají velmi půvabně a přirozeně a vydrží 3 5 týdnů dle rychlosti odrůstání nehtů jsou pevné a jsou ideální např. Až poté sem objevila první nedokonalosti. Gelový lak na nehty sally hansen miracle gel dodá vašim nehtům krásnou sytou barvu která vydrží perfektní až 14 dní.

Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet. V nabídce máme 23 úžasných barev. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Sally hansen miracle gel predstavuje jedinečnú gélovú manikúru ktorú budete aplikovať v dvoch jednoduchých krokoch a to bez použitia led uv lampy.

Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si.

Zľavy až 70 doprava do druhého dňa. Gelgio gel lak bez lampy. Nepotrebujete odlakovač a ani nikoho kto by vám gélové. Odlakujete ho odlakovačem na nehty.

Na nehtech vydrží až 14 dní a.

Uv gel lak bez použití uv lampy. Pokud nebudu nehty zatěžovat mytím nádobí běžný lak mi vydrží den max. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý měsíc. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Uv gely jsou a jsme přesvědčeni že stále budou nejoblíbenější typ modelace nehtů. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy.

Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Na nehtech vydrží až 14 dní a. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy. Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším.

Relate Post "Gel Na Nehty Bez Uv Lampy"