Gel Na Nehty Bez Uv Lampy

1280x1280 px

Gel Na Nehty Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty Bez Uv Lampy

Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý měsíc. V nabídce máme 23 úžasných barev. Kvalitně udělané nehty vypadají velmi půvabně a přirozeně a vydrží 3 5 týdnů dle rychlosti odrůstání nehtů jsou pevné a jsou ideální např.

Rating: 4.0

Gelgio gel lak bez lampy. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Miracle gel mi na nehtu vydržel od pondělí do pátku bez chybičky tedy 5 dní.

133 views
Detail Gel Na Nehty Bez Uv Lampy
Sunday 26th May 2024
Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Gel na nehty bez uv lampy. Gelgio gel lak bez lampy. Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet. Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa. Tajomstvo miracle gel lakov tkvie v patentovanej technológii a v špeciálnom spojení farebného a vrchného top coat laku.

Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy.

Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu. Na nehtech vydrží až 14 dní a. Uv gely jsou a jsme přesvědčeni že stále budou nejoblíbenější typ modelace nehtů. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků.

Sally hansen miracle gel predstavuje jedinečnú gélovú manikúru ktorú budete aplikovať v dvoch jednoduchých krokoch a to bez použitia led uv lampy.

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Uv gel lak bez použití uv lampy. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy.

Nepotrebujete odlakovač a ani nikoho kto by vám gélové.

Sally hansen miracle gel gélový lak na nechty bez použitia uv led lampy odtieň 052 pastel neons electri lime 14 7 ml kúpiť výhodne na notino sk. Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Gelový lak na nehty sally hansen miracle gel dodá vašim nehtům krásnou sytou barvu která vydrží perfektní až 14 dní. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl.

Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si.

Pokud nebudu nehty zatěžovat mytím nádobí běžný lak mi vydrží den max. Zľavy až 70 doprava do druhého dňa. Až poté sem objevila první nedokonalosti. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

S čistým svědomím mohu konstatovat že sally hansen miracle gel opravdu drží lépe než běžný lak na nehty.

Top coat je lesk který zafixuje barevný lak. Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším. Pro kosmetičky kadeřnice zdravotní sestry. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní.

Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní.

S čistým svědomím mohu konstatovat že sally hansen miracle gel opravdu drží lépe než běžný lak na nehty. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Nepotrebujete odlakovač a ani nikoho kto by vám gélové. Sally hansen miracle gel predstavuje jedinečnú gélovú manikúru ktorú budete aplikovať v dvoch jednoduchých krokoch a to bez použitia led uv lampy.

Pro kosmetičky kadeřnice zdravotní sestry.

Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Relate Post "Gel Na Nehty Bez Uv Lampy"