Uv Lampa Na Nehty Sada

1280x1280 px

Uv Lampa Na Nehty Sada Reviewed by admin on . This Is Article About Uv Lampa Na Nehty Sada

Objednávky nad 1500 kč odesíláme zdarma. Uv lampa má zrkadlové vnútro ktoré dokonale odráža uv svetlo do lampy a tým zabezpečí rovnomerné vytvrdnutie uv gélu a gél laku v lampe. 1x uv led lampa 24w vrstva gellaku se vytvrdí za 30 vteřin 1x base gel lak 5ml 1x top gel lak 5ml 8x barevný gel lak 5ml různé barvy 1x cleaner čistič nehtů a výpotku 100ml 1x aceton odstraňovač gel laku 100ml 1x 50 kusů buničiny 1x sada remover náprstků na buničinu 1x nehtový.

Rating: 4.0

Sada na gelové nehty s uv lampu nejlepší sada na gelové nehty. Vytvořit si krásné nehty můžete snadno a rychle z pohodlí vašeho domova. Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů.

619 views
Detail Uv Lampa Na Nehty Sada
Tuesday 16th July 2024
Startovací sada je ideálním pomocníkem při samostatné tvorbě akrylových a gelových nehtů.

Uv lampa na nehty sada. Uv lampa na nehty sada se prodává k usnadnění výběru vašich dalších pomůcek k modelaci nehtů. Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma. Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

1 x uv lampa 36w s výsuvným dnom a časovačom na 120 sekúnd časovač je možné nastaviť na 120 sekúnd alebo na nepretržitú prevádzku.

Balení většinou obsahuje kromě led nebo uv lampy gel na nehty podkladový lak leštící a bezprašné ubrousky. Kvalitní značkové uv gely z eu. Sady na gelové nehty pro začátečníky. Pokud jste se rozhodly modelovat si vlastní nehty pak určitě budete potřebovat i vybavení jako je uv lampa na nehty.

V naší nabídce naleznete více než 4000 kvalitních produktů pro gelové nehty akrylové nehty přírodní nehty manikúru a pedikúru péči o nehty zdobení nehtů gel laky shellaky a další pomůcky pro celkovou úpravu nehtů.

Sada gel lak uv led lampa sada obsahuje. Veškeré zboží máme skladem a odesíláme během 24 hodin od objednání. 1x uv lampa na nehty s výkonem 36w bíl. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Startovací sada na gelové nehty sada na gelovou modeláž s uv lampou a bruskou sada na uv gelové nehty vhodná pro začátečníky sada s lampou gel start sady na nehty levně.

Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Startovací sada na gelové nehty sada na gelovou modeláž s uv lampou a bruskou sada na uv gelové nehty vhodná pro začátečníky sada s lampou gel start sady na nehty levně.

Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

V naší nabídce naleznete více než 4000 kvalitních produktů pro gelové nehty akrylové nehty přírodní nehty manikúru a pedikúru péči o nehty zdobení nehtů gel laky shellaky a další pomůcky pro celkovou úpravu nehtů. 1 x uv lampa 36w s výsuvným dnom a časovačom na 120 sekúnd časovač je možné nastaviť na 120 sekúnd alebo na nepretržitú prevádzku. Startovací sada je ideálním pomocníkem při samostatné tvorbě akrylových a gelových nehtů.

Relate Post "Uv Lampa Na Nehty Sada"