Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

1720x690 px

Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem Reviewed by admin on . This Is Article About Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

Lak na nehty se zrcadlovým efektem a další informace včetně nehtova modelaz globus ostrava získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Balení obsahuje 2 lahvičky laků. Pro řádné zpracování reklamace je nutné uvést vaše reklamační číslo které vám bude přiděleno zákaznickou podporou po kontaktování na e mailové adrese podpora urbantrend cz.

Rating: 4.0

Krásný lak na nehty se zrcadlovým efektem je stylovým doplňkem pro ženy. Použijte tyčinku na oční stíny abyste si vybrali prášek a aplikovali ho na nehty. Vyzkoušená klasika dlouhotrvající lak na nehty.

679 views
Detail Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem
Friday 8th December 2023
Lak na nehty v klasické barvě se speciálním zrcadlovým efektem je zajímavým doplňkem na párty.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem. Aplikujte přípravek na změkčení kůžičky a tu pak zatlačte pomerančovým dřívkem nebo vezměte speciální kleštičky. Nehty jsou naší vášní a lak na nehty s zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lak na nehty rock lack. Dodá ultra vysoký lesk. Lze použít i na běžné nošení.

Jiná vrchní vrstva nemůže dosáhnout zrcadlového efektu 2.

Hlídat podobné 64 vyprodáno. Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem a třpytkami. Rychle zasychá a urychlí tak aplikaci. Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem v různých barvách.

Pokud nepoužijete vrchní lak zůstanou nehty šedé.

Lak vydrží cca 3 4 dny. Která barva se zaleskne na vašich nehtech. Ujistěte se že jsou nehty suché a nemastné a můžete lakovat. Pokud jste věrná klasickým lakům vyberte si pro letní nehty ty longlasting.

První průhledný lak nanesete na nehty a necháte působit 2 minuty.

Nehty jsou naší vášní a lak na nehty se zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lek na vlasy a nehty. Poté nanesete druhý lak který vytvoří efekt zrcadla. štětečkem naneste rovnoměrně na nehty a nechte krátce zaschnout. Lak na nehty s zrcadlovým efektem a další informace včetně vitamíny nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem catrice luxchrome dodá nehtům trendy futuristický efekt a extrémní lesk.

Lak na nehty s gelovým efektem nobea day to day vám jej dopřeje během chviličky. Lak na nehty se zrcadlovým efektem. Lze sloupnout z nehtu. Opakujte krok dokud nejste.

Stačí si jen vybrat odstín který vám bude slušet nejvíce a užívat si jeho gelový efekt a dlouhotrvající výdrž.

Složení získá po aplikaci zrcadlový efekt. 1 připravte si nehty pomocí uv base coat uv color gel uv bezbarvého uv top coat. Stačí si jen vybrat odstín který vám bude slušet nejvíce a užívat si jeho gelový efekt a dlouhotrvající výdrž. Lak na nehty se zrcadlovým efektem catrice luxchrome dodá nehtům trendy futuristický efekt a extrémní lesk.

1 připravte si nehty pomocí uv base coat uv color gel uv bezbarvého uv top coat.

První průhledný lak nanesete na nehty a necháte působit 2 minuty. Pokud nepoužijete vrchní lak zůstanou nehty šedé. Jiná vrchní vrstva nemůže dosáhnout zrcadlového efektu 2. Lak na nehty v klasické barvě se speciálním zrcadlovým efektem je zajímavým doplňkem na párty.

Relate Post "Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem"