Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

1720x690 px

Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem Reviewed by admin on . This Is Article About Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

Lze sloupnout z nehtu. Použijte tyčinku na oční stíny abyste si vybrali prášek a aplikovali ho na nehty. Lak na nehty v klasické barvě se speciálním zrcadlovým efektem je zajímavým doplňkem na párty.

Rating: 4.0

Aplikujte přípravek na změkčení kůžičky a tu pak zatlačte pomerančovým dřívkem nebo vezměte speciální kleštičky. Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem a třpytkami. Lze použít i na běžné nošení.

257 views
Detail Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem
Wednesday 4th August 2021
Pokud jste věrná klasickým lakům vyberte si pro letní nehty ty longlasting.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem. Dodá ultra vysoký lesk. Která barva se zaleskne na vašich nehtech. Stačí si jen vybrat odstín který vám bude slušet nejvíce a užívat si jeho gelový efekt a dlouhotrvající výdrž. Krásný lak na nehty se zrcadlovým efektem je stylovým doplňkem pro ženy.

Pro řádné zpracování reklamace je nutné uvést vaše reklamační číslo které vám bude přiděleno zákaznickou podporou po kontaktování na e mailové adrese podpora urbantrend cz.

Ujistěte se že jsou nehty suché a nemastné a můžete lakovat. Opakujte krok dokud nejste. Pokud nepoužijete vrchní lak zůstanou nehty šedé. Poté nanesete druhý lak který vytvoří efekt zrcadla.

Balení obsahuje 2 lahvičky laků.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem catrice luxchrome dodá nehtům trendy futuristický efekt a extrémní lesk. Hlídat podobné 64 vyprodáno. Lak na nehty se zrcadlovým efektem. Vyzkoušená klasika dlouhotrvající lak na nehty.

Nehty jsou naší vášní a lak na nehty se zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lek na vlasy a nehty.

Jiná vrchní vrstva nemůže dosáhnout zrcadlového efektu 2. Lak na nehty s zrcadlovým efektem a další informace včetně vitamíny nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. 1 připravte si nehty pomocí uv base coat uv color gel uv bezbarvého uv top coat. Rychle zasychá a urychlí tak aplikaci.

Složení získá po aplikaci zrcadlový efekt.

Lak vydrží cca 3 4 dny. Lak na nehty s gelovým efektem nobea day to day vám jej dopřeje během chviličky. První průhledný lak nanesete na nehty a necháte působit 2 minuty. štětečkem naneste rovnoměrně na nehty a nechte krátce zaschnout.

Nehty jsou naší vášní a lak na nehty s zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lak na nehty rock lack.

Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem v různých barvách. Lak na nehty se zrcadlovým efektem a další informace včetně nehtova modelaz globus ostrava získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Nehty jsou naší vášní a lak na nehty s zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lak na nehty rock lack. Složení získá po aplikaci zrcadlový efekt.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem a další informace včetně nehtova modelaz globus ostrava získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Nehty jsou naší vášní a lak na nehty se zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lek na vlasy a nehty. Balení obsahuje 2 lahvičky laků. Pro řádné zpracování reklamace je nutné uvést vaše reklamační číslo které vám bude přiděleno zákaznickou podporou po kontaktování na e mailové adrese podpora urbantrend cz. Pokud jste věrná klasickým lakům vyberte si pro letní nehty ty longlasting.

Relate Post "Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem"