Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

1720x690 px

Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem Reviewed by admin on . This Is Article About Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem

Hlídat podobné 64 vyprodáno. Pokud jste věrná klasickým lakům vyberte si pro letní nehty ty longlasting. Pokud nepoužijete vrchní lak zůstanou nehty šedé.

Rating: 4.0

Použijte tyčinku na oční stíny abyste si vybrali prášek a aplikovali ho na nehty. Krásný lak na nehty se zrcadlovým efektem je stylovým doplňkem pro ženy. Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem v různých barvách.

765 views
Detail Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem
Tuesday 16th July 2024
Jiná vrchní vrstva nemůže dosáhnout zrcadlového efektu 2.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem. Nehty jsou naší vášní a lak na nehty se zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lek na vlasy a nehty. Lak na nehty v klasické barvě se speciálním zrcadlovým efektem je zajímavým doplňkem na párty. První průhledný lak nanesete na nehty a necháte působit 2 minuty. Lak na nehty s gelovým efektem nobea day to day vám jej dopřeje během chviličky.

Lak vydrží cca 3 4 dny.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem catrice luxchrome dodá nehtům trendy futuristický efekt a extrémní lesk. štětečkem naneste rovnoměrně na nehty a nechte krátce zaschnout. Lak na nehty se zrcadlovým efektem. Balení obsahuje 2 lahvičky laků.

Dodá ultra vysoký lesk.

Poté nanesete druhý lak který vytvoří efekt zrcadla. Aplikujte přípravek na změkčení kůžičky a tu pak zatlačte pomerančovým dřívkem nebo vezměte speciální kleštičky. Stylový lak na nehty se zrcadlovým efektem a třpytkami. Lak na nehty s zrcadlovým efektem a další informace včetně vitamíny nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Která barva se zaleskne na vašich nehtech.

Lze sloupnout z nehtu. Vyzkoušená klasika dlouhotrvající lak na nehty. Složení získá po aplikaci zrcadlový efekt. Pro řádné zpracování reklamace je nutné uvést vaše reklamační číslo které vám bude přiděleno zákaznickou podporou po kontaktování na e mailové adrese podpora urbantrend cz.

Lze použít i na běžné nošení.

Rychle zasychá a urychlí tak aplikaci. Nehty jsou naší vášní a lak na nehty s zrcadlovým efektem patří mezi ně stejně tak jako lak na nehty rock lack. Opakujte krok dokud nejste. Stačí si jen vybrat odstín který vám bude slušet nejvíce a užívat si jeho gelový efekt a dlouhotrvající výdrž.

Lak na nehty se zrcadlovým efektem a další informace včetně nehtova modelaz globus ostrava získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

1 připravte si nehty pomocí uv base coat uv color gel uv bezbarvého uv top coat. Ujistěte se že jsou nehty suché a nemastné a můžete lakovat. Lak na nehty se zrcadlovým efektem a další informace včetně nehtova modelaz globus ostrava získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Lze použít i na běžné nošení.

Ujistěte se že jsou nehty suché a nemastné a můžete lakovat.

Která barva se zaleskne na vašich nehtech. Dodá ultra vysoký lesk. Lak vydrží cca 3 4 dny. Jiná vrchní vrstva nemůže dosáhnout zrcadlového efektu 2.

Relate Post "Lak Na Nehty Se Zrcadlovým Efektem"