Umělé Nehty Cerne

892x960 px

Umělé Nehty Cerne Reviewed by admin on . This Is Article About Umělé Nehty Cerne

Balení obsahuje 12 ks. černé umělé nehty se zeleným kamínkem které drží pevně nalepeny využijete především na halloween například ke kostýmu čarodějnice. černé umělé nehty s kamínkem.

Rating: 4.0

černé umělé nehty s několika motivy které drží pevně nalepeny využijete především na halloween například ke kostýmu kouzelnice. V kurzu budou nejen odstíny nude tělové ale i modré která je barvou roka těšit se můžeme také na přírodní a zvířecí motivy. černé umělé nehty s kouzelnickými motivy.

789 views
Detail Umělé Nehty Cerne
Monday 17th June 2024
Balení obsahuje 12 ks.

Umělé nehty cerne. Jaké gelové nehty jsou právě in. Fotogalerie rok 2020 přináší do světa gelových nehtů hned několik netradičních novinek. Zdobení na nehty nehty inspirace na leto nejhezčí svatební účesy gelové nehty bílo růžové tetování hennou brno tetování hudba změna účesu online. Royal černé matné umělé nehty sada s lepidlem black magic coffin false nails 24ks a lepidlo.

Souhlasím se zpracováním emailové adresy pro marketingové účely zasílání newslettru maximálně 1 za měsíc.

Praktické balení umělých nehtů v boxu 24 kusů nehtu 1 lepidlo na nehty 3g odstín. Výjimečný vzhled nehty ve tvaru stiletto proč. Umělé nehty čern. Royal umělé nalepovací nehty černé perleťové noční obloha glue nail tips mesmerised stiletto 24ks s 3g lepidlem černé perleťové umělé nehty připomínající noční oblohu nádherný finiš na nehtech.

Royal umělé nalepovací nehty černé perleťové noční obloha glue nail tips mesmerised stiletto 24ks s 3g lepidlem černé perleťové umělé nehty připomínající noční oblohu nádherný finiš na nehtech.

Souhlasím se zpracováním emailové adresy pro marketingové účely zasílání newslettru maximálně 1 za měsíc. Balení obsahuje 12 ks.

Relate Post "Umělé Nehty Cerne"