Gel Na Nehty

768x1024 px

Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Sady na modeláž gelem. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Rating: 4.0

Sady na nehtovou modeláž. Zdobicí fólie a pásky. V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty.

852 views
Detail Gel Na Nehty
Tuesday 6th June 2023
Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Gel na nehty. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Péče o tělo ruce a nehty. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Sady na modeláž akrylem. Uv gel star of problematic 10g na problematické nehty skladem 245 kč 202 48 kč bez dph. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. 2 x poly gel na nehty.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Sady na modeláž gel lakem. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Už jste ale zkusila třeba effect uv gel crisp uv gely termo uv gely nebo nějaký sytě barevný uv gel na nehty. Kvalitní uv gely jsou u nás základ.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. S časovačem a na 120 sec. Vyberte si který vám vyhovuje.

Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem. Krémy a mýdla na ruce. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Krémy a mýdla na ruce.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Relate Post "Gel Na Nehty"