Gel Na Nehty

768x1024 px

Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w.

Rating: 4.0

Sady na modeláž akrylem. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

769 views
Detail Gel Na Nehty
Monday 20th May 2024
Péče o tělo ruce a nehty.

Gel na nehty. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Sady na nehtovou modeláž. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého.

2 x poly gel na nehty.

Uv gel star of problematic 10g na problematické nehty skladem 245 kč 202 48 kč bez dph. Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem. Krémy a mýdla na ruce. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová.

Kvalitní uv gely jsou u nás základ. Sady na modeláž gel lakem. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Už jste ale zkusila třeba effect uv gel crisp uv gely termo uv gely nebo nějaký sytě barevný uv gel na nehty.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Vyberte si který vám vyhovuje.

Zdobicí fólie a pásky. S časovačem a na 120 sec. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Sady na modeláž gelem.

Sady na modeláž gelem.

Vyberte si který vám vyhovuje. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová. 2 x poly gel na nehty.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Péče o tělo ruce a nehty.

Relate Post "Gel Na Nehty"