Gel Na Nehty

768x1024 px

Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Sady na modeláž gelem. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Rating: 4.0

Vyberte si který vám vyhovuje. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Sady na nehtovou modeláž.

130 views
Detail Gel Na Nehty
Wednesday 4th August 2021
Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Gel na nehty. A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Krémy a mýdla na ruce. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Uv gel star of problematic 10g na problematické nehty skladem 245 kč 202 48 kč bez dph.

Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem.

Sady na modeláž gel lakem. Kvalitní uv gely jsou u nás základ. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. S časovačem a na 120 sec.

Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého.

Péče o tělo ruce a nehty. Zdobicí fólie a pásky. Už jste ale zkusila třeba effect uv gel crisp uv gely termo uv gely nebo nějaký sytě barevný uv gel na nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Sady na modeláž akrylem. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. 2 x poly gel na nehty.

2 x poly gel na nehty.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Relate Post "Gel Na Nehty"