Gel Na Nehty

768x1024 px

Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Rating: 4.0

Zdobicí fólie a pásky. A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

311 views
Detail Gel Na Nehty
Monday 25th October 2021
Sady na modeláž akrylem.

Gel na nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. Péče o tělo ruce a nehty. S časovačem a na 120 sec.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Kvalitní uv gely jsou u nás základ. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Vyberte si který vám vyhovuje. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Uv gel star of problematic 10g na problematické nehty skladem 245 kč 202 48 kč bez dph. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty.

Sady na modeláž gel lakem.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w. Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem. Krémy a mýdla na ruce.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Sady na modeláž gelem. 2 x poly gel na nehty. Už jste ale zkusila třeba effect uv gel crisp uv gely termo uv gely nebo nějaký sytě barevný uv gel na nehty. Sady na nehtovou modeláž.

Sady na nehtovou modeláž.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Sady na modeláž gel lakem. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Už jste ale zkusila třeba effect uv gel crisp uv gely termo uv gely nebo nějaký sytě barevný uv gel na nehty.

Sady na modeláž akrylem.

Relate Post "Gel Na Nehty"