Gel Na Nehty

768x1024 px

Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty

Už jste ale zkusila třeba effect uv gel crisp uv gely termo uv gely nebo nějaký sytě barevný uv gel na nehty. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. Sady na nehtovou modeláž.

Rating: 4.0

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty.

754 views
Detail Gel Na Nehty
Thursday 6th May 2021
20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Gel na nehty. Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem. Uv gel star of problematic 10g na problematické nehty skladem 245 kč 202 48 kč bez dph. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová.

Sady na modeláž gel lakem.

2 x poly gel na nehty. Sady na modeláž gelem. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Kvalitní uv gely jsou u nás základ.

Sady na modeláž akrylem.

Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w. Vyberte si který vám vyhovuje. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Péče o tělo ruce a nehty.

S časovačem a na 120 sec.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Krémy a mýdla na ruce. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Zdobicí fólie a pásky. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. S časovačem a na 120 sec. Sady na modeláž akrylem. Sady na modeláž gel lakem.

Zdobicí fólie a pásky.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Relate Post "Gel Na Nehty"