Neonové Gelové Nehty

1202x1054 px

Neonové Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Neonové Gelové Nehty

Papírové samolepící šablony na gelové nehty a akrylové nehty. Jak postupuje profesionální nehtová manikérka při modeláži gelových nehtů. Květinové motivy plynule přechází od jarního období až k tomu letnímu.

Rating: 4.0

Další desítky fotek najdete na facebooku. Odolný a flexibilní uv gel s velmi dobrou přilnavostí profesionální kvality. Letní gelové nehty 2019 květinové.

469 views
Detail Neonové Gelové Nehty
Friday 1st March 2024
Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho.

Neonové gelové nehty. široká nabídka kvalitní uv gely skladem. Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. Gelové nehty lze nazdobit mnoha způsoby pomocí klasické bílé francie která působí elegantně čistě a velmi jemně. Speciální sady na gelové nehty obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů kompletní set na gelové nehty zpravidla nabízí nezbytné pomůcky jako je uv lampa na gelové nehty bruska ne nehty základní modelovací uv gely a praktické dárky k nákupu.

Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit.

Neonové uv gely ráj nehtů. V kurzu budou nejen odstíny nude tělové ale i modré která je barvou roka těšit se můžeme také na přírodní a zvířecí motivy. V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady. Podívejte se na fotky nbsp.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Gelové nehty brno jak nehty zdobíme. Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty. Uv gely na gelové nehty. Barvy jsou více pestré neonové i pastelové.

Oválné a kulaté šablony stilleto špičaté šablony a oboustranné šablony.

Většina žen velmi ráda zkouší zdobení pomocí barevných nebo glitrových gelů které jsou vyráběny v celé paletě barev a odstínů tak aby si z nich vybrala každá žena. Jaké gelové nehty jsou právě in. Fotogalerie rok 2020 přináší do světa gelových nehtů hned několik netradičních novinek. Oválné a kulaté šablony stilleto špičaté šablony a oboustranné šablony.

Fotogalerie rok 2020 přináší do světa gelových nehtů hned několik netradičních novinek.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho.

Relate Post "Neonové Gelové Nehty"