Neonové Gelové Nehty

1202x1054 px

Neonové Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Neonové Gelové Nehty

Letní gelové nehty 2019 květinové. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho. Gelové nehty lze nazdobit mnoha způsoby pomocí klasické bílé francie která působí elegantně čistě a velmi jemně.

Rating: 4.0

široká nabídka kvalitní uv gely skladem. Gelové nehty brno jak nehty zdobíme. Papírové samolepící šablony na gelové nehty a akrylové nehty.

601 views
Detail Neonové Gelové Nehty
Sunday 11th June 2023
Odolný a flexibilní uv gel s velmi dobrou přilnavostí profesionální kvality.

Neonové gelové nehty. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit. V kurzu budou nejen odstíny nude tělové ale i modré která je barvou roka těšit se můžeme také na přírodní a zvířecí motivy. Jak postupuje profesionální nehtová manikérka při modeláži gelových nehtů. Barvy jsou více pestré neonové i pastelové.

Uv gely na gelové nehty.

Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty. Podívejte se na fotky nbsp. Květinové motivy plynule přechází od jarního období až k tomu letnímu. Fotogalerie rok 2020 přináší do světa gelových nehtů hned několik netradičních novinek.

V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady.

Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. Neonové uv gely ráj nehtů. Většina žen velmi ráda zkouší zdobení pomocí barevných nebo glitrových gelů které jsou vyráběny v celé paletě barev a odstínů tak aby si z nich vybrala každá žena. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Speciální sady na gelové nehty obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů kompletní set na gelové nehty zpravidla nabízí nezbytné pomůcky jako je uv lampa na gelové nehty bruska ne nehty základní modelovací uv gely a praktické dárky k nákupu.

Další desítky fotek najdete na facebooku. Jaké gelové nehty jsou právě in. Oválné a kulaté šablony stilleto špičaté šablony a oboustranné šablony. Speciální sady na gelové nehty obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů kompletní set na gelové nehty zpravidla nabízí nezbytné pomůcky jako je uv lampa na gelové nehty bruska ne nehty základní modelovací uv gely a praktické dárky k nákupu.

Oválné a kulaté šablony stilleto špičaté šablony a oboustranné šablony.

V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady. Uv gely na gelové nehty. Odolný a flexibilní uv gel s velmi dobrou přilnavostí profesionální kvality.

Relate Post "Neonové Gelové Nehty"