Quadrio Nehty

1399x2167 px

Quadrio Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Quadrio Nehty

Vítejte na stránkách studia nails. Nailounge oc vankovka brno. Přijďte do nail lounge.

Rating: 4.0

Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. První nehty vypadaly moc hezky dělala mi je nějaká vietnamka nahoře jak je pedikúra nehty v pohodě vydržely tři týdny ale bohužel nepoužívají žádnou desinfekci takže brusky i pilníky totálně špinavé z hygienického hlediska je to hrůza. Jsme odborníky v péči o ruce a nohy provádíme klasickou manikúru a ošetření rukou masáže rukou p shine peelingy zábaly prodlužování a zpevňování nehtů na šablony nebo na tipy gelem permanentní.

305 views
Detail Quadrio Nehty
Tuesday 6th June 2023
Quadrio shopping station spálená 2121 22 110 00 nové město.

Quadrio nehty. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace. Na pedikúra můžete zástavit. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře. Potřebujete si odpočinout nechat se hýčkat a být krásná.

1 085 likes 4 talking about this 67 were here.

Poskytujeme kompletní a profesionální péči o ruce v příjemné atmosféře relaxačně nastavené a kvalitní služby v barovém stylu. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac. Luxio 100 gel který zajišťuje pevné stále a atraktivní krytí chrání nehet před vnějším poškozením a přidává výrazný zářivý lesk. Nehtové studio manikúra modeláž nehtů gelové nehty akrylové nehty shellac cnd.

Nehtové studio alexandry hladíkové studio nails působí na trhu od r 1991 jedná se o zavedený exklusivní salon v praze 10.

Jedná se o profesionální přípravky které nehty chrání vyživují a zachovávají je v perfektním a nenarušeném stavu. Nehtové studio alexandry hladíkové studio nails působí na trhu od r 1991 jedná se o zavedený exklusivní salon v praze 10. 1 085 likes 4 talking about this 67 were here. Quadrio shopping station spálená 2121 22 110 00 nové město.

Relate Post "Quadrio Nehty"