Quadrio Nehty

1399x2167 px

Quadrio Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Quadrio Nehty

První nehty vypadaly moc hezky dělala mi je nějaká vietnamka nahoře jak je pedikúra nehty v pohodě vydržely tři týdny ale bohužel nepoužívají žádnou desinfekci takže brusky i pilníky totálně špinavé z hygienického hlediska je to hrůza. Jedná se o profesionální přípravky které nehty chrání vyživují a zachovávají je v perfektním a nenarušeném stavu. Poskytujeme kompletní a profesionální péči o ruce v příjemné atmosféře relaxačně nastavené a kvalitní služby v barovém stylu.

Rating: 4.0

Quadrio shopping station spálená 2121 22 110 00 nové město. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac.

529 views
Detail Quadrio Nehty
Tuesday 13th April 2021
Na pedikúra můžete zástavit.

Quadrio nehty. Nehtové studio alexandry hladíkové studio nails působí na trhu od r 1991 jedná se o zavedený exklusivní salon v praze 10. Potřebujete si odpočinout nechat se hýčkat a být krásná. Přijďte do nail lounge. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře.

Nehtové studio manikúra modeláž nehtů gelové nehty akrylové nehty shellac cnd.

Vítejte na stránkách studia nails. Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. Luxio 100 gel který zajišťuje pevné stále a atraktivní krytí chrání nehet před vnějším poškozením a přidává výrazný zářivý lesk. 1 085 likes 4 talking about this 67 were here.

Nailounge oc vankovka brno.

Jsme odborníky v péči o ruce a nohy provádíme klasickou manikúru a ošetření rukou masáže rukou p shine peelingy zábaly prodlužování a zpevňování nehtů na šablony nebo na tipy gelem permanentní. Nailounge oc vankovka brno. Nehtové studio manikúra modeláž nehtů gelové nehty akrylové nehty shellac cnd. Na pedikúra můžete zástavit.

Relate Post "Quadrio Nehty"