Quadrio Nehty

1399x2167 px

Quadrio Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Quadrio Nehty

Nehtové studio manikúra modeláž nehtů gelové nehty akrylové nehty shellac cnd. Nehtové studio alexandry hladíkové studio nails působí na trhu od r 1991 jedná se o zavedený exklusivní salon v praze 10. Nailounge oc vankovka brno.

Rating: 4.0

Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. Jsme odborníky v péči o ruce a nohy provádíme klasickou manikúru a ošetření rukou masáže rukou p shine peelingy zábaly prodlužování a zpevňování nehtů na šablony nebo na tipy gelem permanentní. Potřebujete si odpočinout nechat se hýčkat a být krásná.

194 views
Detail Quadrio Nehty
Friday 1st March 2024
Na pedikúra můžete zástavit.

Quadrio nehty. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře. Quadrio shopping station spálená 2121 22 110 00 nové město. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac.

Jedná se o profesionální přípravky které nehty chrání vyživují a zachovávají je v perfektním a nenarušeném stavu.

První nehty vypadaly moc hezky dělala mi je nějaká vietnamka nahoře jak je pedikúra nehty v pohodě vydržely tři týdny ale bohužel nepoužívají žádnou desinfekci takže brusky i pilníky totálně špinavé z hygienického hlediska je to hrůza. Vítejte na stránkách studia nails. Přijďte do nail lounge. 1 085 likes 4 talking about this 67 were here.

Luxio 100 gel který zajišťuje pevné stále a atraktivní krytí chrání nehet před vnějším poškozením a přidává výrazný zářivý lesk.

Poskytujeme kompletní a profesionální péči o ruce v příjemné atmosféře relaxačně nastavené a kvalitní služby v barovém stylu. Luxio 100 gel který zajišťuje pevné stále a atraktivní krytí chrání nehet před vnějším poškozením a přidává výrazný zářivý lesk. Jedná se o profesionální přípravky které nehty chrání vyživují a zachovávají je v perfektním a nenarušeném stavu. Na pedikúra můžete zástavit.

Relate Post "Quadrio Nehty"