Quadrio Nehty

1399x2167 px

Quadrio Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Quadrio Nehty

Nehtové studio alexandry hladíkové studio nails působí na trhu od r 1991 jedná se o zavedený exklusivní salon v praze 10. Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře.

Rating: 4.0

Jedná se o profesionální přípravky které nehty chrání vyživují a zachovávají je v perfektním a nenarušeném stavu. Luxio 100 gel který zajišťuje pevné stále a atraktivní krytí chrání nehet před vnějším poškozením a přidává výrazný zářivý lesk. Jsme odborníky v péči o ruce a nohy provádíme klasickou manikúru a ošetření rukou masáže rukou p shine peelingy zábaly prodlužování a zpevňování nehtů na šablony nebo na tipy gelem permanentní.

685 views
Detail Quadrio Nehty
Saturday 23rd September 2023
Vítejte na stránkách studia nails.

Quadrio nehty. Quadrio shopping station spálená 2121 22 110 00 nové město. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace. Na pedikúra můžete zástavit. 1 085 likes 4 talking about this 67 were here.

Přijďte do nail lounge.

Nehtové studio manikúra modeláž nehtů gelové nehty akrylové nehty shellac cnd. První nehty vypadaly moc hezky dělala mi je nějaká vietnamka nahoře jak je pedikúra nehty v pohodě vydržely tři týdny ale bohužel nepoužívají žádnou desinfekci takže brusky i pilníky totálně špinavé z hygienického hlediska je to hrůza. Poskytujeme kompletní a profesionální péči o ruce v příjemné atmosféře relaxačně nastavené a kvalitní služby v barovém stylu. Potřebujete si odpočinout nechat se hýčkat a být krásná.

Nailounge oc vankovka brno.

Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac. Nailounge oc vankovka brno. Přijďte do nail lounge. Vítejte na stránkách studia nails.

Relate Post "Quadrio Nehty"