Samolepící Lak Na Nehty

2246x1498 px

Samolepící Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Samolepící Lak Na Nehty

Pro uv gel akryl led gel gel lak a přírodní nehty. Použijte je na gel akryl gel lak nebo na přírodní nehty. Samolepící nálepky modré s kamínky.

Rating: 4.0

Zkontrolujte zda máte dostatečně zaschlý lak na nehtu odlepte šablonu z papíru přiložte na nehet a pečlivě přitlačte všechny strany. Skladem díky transferovým fóliím budou vaše nehty jedinečné a nepřéhlednutelné. Lak na nehty vhodný k běžnému lakování nebo razítkování 57 02 kč bez dph 69 kč akce zlevněno kód.

921 views
Detail Samolepící Lak Na Nehty
Saturday 25th September 2021
Vyzkoušejte samolepicí pásky na nehty od nani.

Samolepící lak na nehty. šablony se používají pro modeláž uv gelem i akrylem. Samolepící laky na nehty řadit podle. Hledáte zdobicí pásky na nehty. Doporučujeme novinku velké šablony motýl či šablony pro špičatý tvar nehtů stiletto a nebo šablony pro oválné a kulaté nehty.

Návod postup gel lak one step nlac odstraněn.

Papírové samolepící šablony na nehty. Vsaďte na jednoduchost a. Lak na nehty č 22 15ml. Tato speciální technologie zaručuje přípravku vysokou odolnost oproti jiným lakům na nehty.

Zdobící transferové fólie na nehty.

Originální nehty pomocí samolepících proužků na nehty. Samolepicí lak na nehty je tvořen třemi vrstvami speciálně navržené technologie. Dekorační šablony na nehty jsou mimořádně odolné pevné a lehce se tvarují. Zdobící šablona na nehty použití na přírodní nalakované nehty nebo uv gel.

Vrstvou která drží samolepicí lak na nehtu vlastní vrstvou laku a vrchní vrstvou která poskytuje ochranu před vlivy okolí.

Laky na nehty nabízíme v našem obchodě od firmy golden rose jsou to vysoce kvalitní laky na přírodní nehty laky na nehty se využívají na zakončení gelové nebo akrylové modeláže. Vybírejte z profesionálních uv gelů od společnosti naninails. Některé druhy laků se používají k nail artu jsou to laky zdobící s dlouhým úzkým štětečkem nebo laky s glitrovým efektem. Kvalitní uv gel zajistí dlouhotrvající krásu a odolnost gelových nehtů.

Samolepící pásky na nehty ke zdobení nehtů.

Pořadí zboží názvu ceny vzestupně sestupně 24 na stránku 48 na stránku 72 na stránku samolepící lak bíločervený mramor. Samolepící pásky na nehty ke zdobení nehtů. Vrstvou která drží samolepicí lak na nehtu vlastní vrstvou laku a vrchní vrstvou která poskytuje ochranu před vlivy okolí. Zdobící transferové fólie na nehty.

Pořadí zboží názvu ceny vzestupně sestupně 24 na stránku 48 na stránku 72 na stránku samolepící lak bíločervený mramor.

Návod postup gel lak one step nlac odstraněn. Vyzkoušejte samolepicí pásky na nehty od nani.

Relate Post "Samolepící Lak Na Nehty"