Gel Na Přírodní Nehty

720x1280 px

Gel Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Přírodní Nehty

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Rating: 4.0

795 kč 657 02 k č bez dph. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle.

492 views
Detail Gel Na Přírodní Nehty
Wednesday 20th October 2021
Doporučujeme vytvrdit v 36w lampě.

Gel na přírodní nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Vhodný na přírodní nehty i šablony.

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Sady na gel lak. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Jednofázový hustý gel vhodný na problematické nehty.

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Eník uv gel pink. Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely akryl polygely jen vás prosíme nekombinujte různé značky snažte se zůstat u jedné. Sada na gel laky na nehty sada na gel laky na nehty je kompletní sada pro aplikaci gelového laku na přírodní nehty nehtové sady se liší jen v typu uv lampy kterou si můžete vybrat z naší nabídky dle vašich potřeb a preferencí.

Sada na gel laky na nehty sada na gel laky na nehty je kompletní sada pro aplikaci gelového laku na přírodní nehty nehtové sady se liší jen v typu uv lampy kterou si můžete vybrat z naší nabídky dle vašich potřeb a preferencí.

Jednofázový hustý gel vhodný na problematické nehty. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Doporučujeme vytvrdit v 36w lampě.

Relate Post "Gel Na Přírodní Nehty"