Gelové Nehty Duhové

1024x916 px

Gelové Nehty Duhové Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Nehty Duhové

Gélové nechty a akrylové nechty to je tvoj nechty eshop sk ponúkame vám široký sortiment tovaru pre gélové nechty a akrylové nechty. Zdobení na nehty jelly magic 2mm 100ks. Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj.

Rating: 4.0

Nálepky na nehty duhové. číst celé 10 07 2020 nové. Balení obsahuje 200 ks kamínků.

852 views
Detail Gelové Nehty Duhové
Monday 2nd October 2023
Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Gelové nehty duhové. Sada na gélové nechty akrylové nechty umelé nechty uv lampa brúska na nechty airbrush laky na nechty japonská manikúra ozdoby na nechty všetko pre nail art. Dodáváme v různých barvách i velikostech. Doporučujeme zafixovat řídkým leskem. V našej ponuke sa nachádza.

Zirkony usazujte do gelu polygelu akrylu.

V sáčku obsah cca 100 200 nebo v baleních po cca 500 kusech. Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě. Nail art zdobení na nehty duhové nitky. Upravené gelové nehty jsou trendem současnosti.

Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat.

Prídte k nám ochutnať vegánske chrumkavé taštičky plnené zeleninou s extra omáčkami teraz 8ks len za 4 99 namiesto pôvodných 7 45 a párty gyozu pre vás a vašich kamarátov 30ks za 18 namiesto pôvodných 22 45. Vše pro upravené gelové akrylové či přírodní nehty vysoká kvalita nízké ceny vše skladem. Duhové nitky glitrové zdobení brokát glitter crisp. Sady na gelové nehty sady na gel lak one step gel lak sady na nehty třífázové gellak sady na nehty sady na polygel laky na nehty x nails aquarelle line x nails color line 9 ml x nails color line 15 ml.

Skvělá a levná ozdoba na gelové a akrylové nehty gel lak i polygel.

Akrylové kamínky jsou skvělou a originální ozdobou pro gelové i akrylové nehty snadno se používají. Nehty a gelové nehty jsou v české republice velmi oblíbené brusku na nehty shool a nehtové studio brno bystrc zajímá stále více lidí a proto vám přinášíme tyto důležité informace i o duhove laky na nehty a co na vypadavani nehtu. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Zirkony na zdobení nehtů čiré s duhovými odlesky.

Baleno v sáčku 180 200ks.

Baleno v sáčku 180 200ks. Skvělá a levná ozdoba na gelové a akrylové nehty gel lak i polygel. Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat. Zirkony usazujte do gelu polygelu akrylu.

Zirkony na zdobení nehtů čiré s duhovými odlesky.

Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Relate Post "Gelové Nehty Duhové"