Gelové Nehty Duhové

1024x916 px

Gelové Nehty Duhové Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Nehty Duhové

Balení obsahuje 200 ks kamínků. Sady na gelové nehty sady na gel lak one step gel lak sady na nehty třífázové gellak sady na nehty sady na polygel laky na nehty x nails aquarelle line x nails color line 9 ml x nails color line 15 ml. Baleno v sáčku 180 200ks.

Rating: 4.0

Doporučujeme zafixovat řídkým leskem. Nail art zdobení na nehty duhové nitky. Nálepky na nehty duhové.

288 views
Detail Gelové Nehty Duhové
Saturday 17th April 2021
číst celé 10 07 2020 nové.

Gelové nehty duhové. Dodáváme v různých barvách i velikostech. Gélové nechty a akrylové nechty to je tvoj nechty eshop sk ponúkame vám široký sortiment tovaru pre gélové nechty a akrylové nechty. Upravené gelové nehty jsou trendem současnosti. Skvělá a levná ozdoba na gelové a akrylové nehty gel lak i polygel.

Zdobení na nehty jelly magic 2mm 100ks.

Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Vše pro upravené gelové akrylové či přírodní nehty vysoká kvalita nízké ceny vše skladem. Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat.

V sáčku obsah cca 100 200 nebo v baleních po cca 500 kusech.

Akrylové kamínky jsou skvělou a originální ozdobou pro gelové i akrylové nehty snadno se používají. Zirkony usazujte do gelu polygelu akrylu. Zirkony na zdobení nehtů čiré s duhovými odlesky. Duhové nitky glitrové zdobení brokát glitter crisp.

Sada na gélové nechty akrylové nechty umelé nechty uv lampa brúska na nechty airbrush laky na nechty japonská manikúra ozdoby na nechty všetko pre nail art.

Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě. Nehty a gelové nehty jsou v české republice velmi oblíbené brusku na nehty shool a nehtové studio brno bystrc zajímá stále více lidí a proto vám přinášíme tyto důležité informace i o duhove laky na nehty a co na vypadavani nehtu. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Prídte k nám ochutnať vegánske chrumkavé taštičky plnené zeleninou s extra omáčkami teraz 8ks len za 4 99 namiesto pôvodných 7 45 a párty gyozu pre vás a vašich kamarátov 30ks za 18 namiesto pôvodných 22 45.

V našej ponuke sa nachádza.

V našej ponuke sa nachádza. Sada na gélové nechty akrylové nechty umelé nechty uv lampa brúska na nechty airbrush laky na nechty japonská manikúra ozdoby na nechty všetko pre nail art. V sáčku obsah cca 100 200 nebo v baleních po cca 500 kusech. Zdobení na nehty jelly magic 2mm 100ks.

Prídte k nám ochutnať vegánske chrumkavé taštičky plnené zeleninou s extra omáčkami teraz 8ks len za 4 99 namiesto pôvodných 7 45 a párty gyozu pre vás a vašich kamarátov 30ks za 18 namiesto pôvodných 22 45.

číst celé 10 07 2020 nové.

Relate Post "Gelové Nehty Duhové"