Gelové Nehty Duhové

1024x916 px

Gelové Nehty Duhové Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Nehty Duhové

Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Dodáváme v různých barvách i velikostech. Zirkony usazujte do gelu polygelu akrylu.

Rating: 4.0

Prídte k nám ochutnať vegánske chrumkavé taštičky plnené zeleninou s extra omáčkami teraz 8ks len za 4 99 namiesto pôvodných 7 45 a párty gyozu pre vás a vašich kamarátov 30ks za 18 namiesto pôvodných 22 45. Akrylové kamínky jsou skvělou a originální ozdobou pro gelové i akrylové nehty snadno se používají. Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě.

516 views
Detail Gelové Nehty Duhové
Saturday 31st July 2021
Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Gelové nehty duhové. Nehty a gelové nehty jsou v české republice velmi oblíbené brusku na nehty shool a nehtové studio brno bystrc zajímá stále více lidí a proto vám přinášíme tyto důležité informace i o duhove laky na nehty a co na vypadavani nehtu. Baleno v sáčku 180 200ks. Duhové nitky glitrové zdobení brokát glitter crisp. Sady na gelové nehty sady na gel lak one step gel lak sady na nehty třífázové gellak sady na nehty sady na polygel laky na nehty x nails aquarelle line x nails color line 9 ml x nails color line 15 ml.

V našej ponuke sa nachádza.

Opravdu vyvedené lampy na nehty za skvělé ceny naj. Skvělá a levná ozdoba na gelové a akrylové nehty gel lak i polygel. Sada na gélové nechty akrylové nechty umelé nechty uv lampa brúska na nechty airbrush laky na nechty japonská manikúra ozdoby na nechty všetko pre nail art. Upravené gelové nehty jsou trendem současnosti.

V sáčku obsah cca 100 200 nebo v baleních po cca 500 kusech.

Vše pro upravené gelové akrylové či přírodní nehty vysoká kvalita nízké ceny vše skladem. číst celé 10 07 2020 nové. Doporučujeme zafixovat řídkým leskem. Zirkony na zdobení nehtů čiré s duhovými odlesky.

Nálepky na nehty duhové.

Gélové nechty a akrylové nechty to je tvoj nechty eshop sk ponúkame vám široký sortiment tovaru pre gélové nechty a akrylové nechty. Nail art zdobení na nehty duhové nitky. Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat. Balení obsahuje 200 ks kamínků.

Zdobení na nehty jelly magic 2mm 100ks.

Zdobení na nehty jelly magic 2mm 100ks. Nálepky na nehty duhové. V sáčku obsah cca 100 200 nebo v baleních po cca 500 kusech. V našej ponuke sa nachádza.

Balení obsahuje 200 ks kamínků.

Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Relate Post "Gelové Nehty Duhové"