Gelove Laky S Uv Lampou

1500x1500 px

Gelove Laky S Uv Lampou Reviewed by admin on . This Is Article About Gelove Laky S Uv Lampou

Uv lampa má zrkadlové vnútro ktoré dokonale odráža uv svetlo do lampy a tým zabezpečí rovnomerné vytvrdnutie uv gélu a gél laku v lampe. 1 x uv lampa 36w s výsuvným dnom a časovačom na 120 sekúnd. Sada na aplikaci gelového laku s uv led lampou vhodná na domácí využití.

Rating: 4.0

Krásně upravené nehty by měly být samozřejmostí každé ženy a právě to vám tato gelová sada umožňuje. S nějakým zrdcadlovým dnem. Sady na gelové nehty pro začátečníky.

326 views
Detail Gelove Laky S Uv Lampou
Tuesday 26th September 2023
Sada na gelový lak s led lampou.

Gelove laky s uv lampou. Startovací sada na gelové nehty pro začátečníky s uv lampou a mini bruskou gel start č 3 kompletní sada pro nehtovou modeláž s lampou. Jinak děkuji všem kdo mi pomáhal na začátku a s nákupem. Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma. Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem.

Gel lak sady s lampou obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů rozdáváme dárky zdarma ke každé gel lak sadě.

Ráda byste si vytvořila gelové nehty z pohodlí domova ale nevíte co všechno budete na start potřebovat. Gél laky sú veľmi obľúbené hlavne kvôli jednoduchosti aplikácie a trvanlivosti takto vytvorenej manikúry. Môžete na ne naniesť aj matný top coat rôzne kamienky glitre či prášky napríklad semilac flash alebo aurora. Gél lak sada na nechty s 36w uv lampou obsahuje.

Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů.

časovač je možné nastaviť na 120 sekúnd alebo na nepretržitú prevádzku. Gel lak sady mini star 5ml top star 10ml a one step jednofázové gel laky za extra výhodné ceny kompletní gel lak sady pro začátečníky s uv lampou nebo moderní uv led duální lampou která vytvrdí gel laky za několik vteřin. Kvalitné gél laky vydržia na vašich nechtoch aj 21 dní a po celú dobu si zachovávajú krásny lesk. Začínáte s nehtovou modeláží uv gelem.

Sada je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Základní sada na gelové nehty s 36 watovou uv lampou obsahuje vše potřebné pro vytvoření krásných gelových nehtů které si můžete vytvořit sami v pohodlí domova. Laky mi ochotně vyměnily na jiné barvy což jsem moc ráda. Sada je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů.

Laky mi ochotně vyměnily na jiné barvy což jsem moc ráda.

Gel lak sady s lampou obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů rozdáváme dárky zdarma ke každé gel lak sadě. Sada na gelový lak s led lampou.

Relate Post "Gelove Laky S Uv Lampou"