Gelove Laky S Uv Lampou

1500x1500 px

Gelove Laky S Uv Lampou Reviewed by admin on . This Is Article About Gelove Laky S Uv Lampou

Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů. Gel lak sady s lampou obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů rozdáváme dárky zdarma ke každé gel lak sadě. Gél lak sada na nechty s 36w uv lampou obsahuje.

Rating: 4.0

Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma. Sada na aplikaci gelového laku s uv led lampou vhodná na domácí využití. Uv lampa má zrkadlové vnútro ktoré dokonale odráža uv svetlo do lampy a tým zabezpečí rovnomerné vytvrdnutie uv gélu a gél laku v lampe.

293 views
Detail Gelove Laky S Uv Lampou
Sunday 26th March 2023
Gel lak sady mini star 5ml top star 10ml a one step jednofázové gel laky za extra výhodné ceny kompletní gel lak sady pro začátečníky s uv lampou nebo moderní uv led duální lampou která vytvrdí gel laky za několik vteřin.

Gelove laky s uv lampou. Základní sada na gelové nehty s 36 watovou uv lampou obsahuje vše potřebné pro vytvoření krásných gelových nehtů které si můžete vytvořit sami v pohodlí domova. Začínáte s nehtovou modeláží uv gelem. Sady na gelové nehty pro začátečníky. Sada je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Môžete na ne naniesť aj matný top coat rôzne kamienky glitre či prášky napríklad semilac flash alebo aurora.

Ráda byste si vytvořila gelové nehty z pohodlí domova ale nevíte co všechno budete na start potřebovat. Laky mi ochotně vyměnily na jiné barvy což jsem moc ráda. Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem. Startovací sada na gelové nehty pro začátečníky s uv lampou a mini bruskou gel start č 3 kompletní sada pro nehtovou modeláž s lampou.

časovač je možné nastaviť na 120 sekúnd alebo na nepretržitú prevádzku.

S nějakým zrdcadlovým dnem. 1 x uv lampa 36w s výsuvným dnom a časovačom na 120 sekúnd. Krásně upravené nehty by měly být samozřejmostí každé ženy a právě to vám tato gelová sada umožňuje. Gél laky sú veľmi obľúbené hlavne kvôli jednoduchosti aplikácie a trvanlivosti takto vytvorenej manikúry.

Jinak děkuji všem kdo mi pomáhal na začátku a s nákupem.

Sada na gelový lak s led lampou. Kvalitné gél laky vydržia na vašich nechtoch aj 21 dní a po celú dobu si zachovávajú krásny lesk. Jinak děkuji všem kdo mi pomáhal na začátku a s nákupem. časovač je možné nastaviť na 120 sekúnd alebo na nepretržitú prevádzku.

Kvalitné gél laky vydržia na vašich nechtoch aj 21 dní a po celú dobu si zachovávajú krásny lesk.

Môžete na ne naniesť aj matný top coat rôzne kamienky glitre či prášky napríklad semilac flash alebo aurora. Gel lak sady mini star 5ml top star 10ml a one step jednofázové gel laky za extra výhodné ceny kompletní gel lak sady pro začátečníky s uv lampou nebo moderní uv led duální lampou která vytvrdí gel laky za několik vteřin.

Relate Post "Gelove Laky S Uv Lampou"