Lampa Na Nehty

768x1024 px

Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Lampa Na Nehty

Uv led lampa na gelové nehty a laky 9w lampa je vybavená 3 účinnými led světly s celkovým výkonem 9 w. Jsou velice populární mezi profesionálními i domácími uživatelkami. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Rating: 4.0

67 67 velmi dobrý 5 recenzí uv led lampa na gelové nehty a laky 36w růžová výrobce esperanza třída produktu kosmetická zařízení typ produktu led lampa doplňující informace 36w 220 240 v 50 60 hz. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit.

969 views
Detail Lampa Na Nehty
Monday 27th September 2021
Zvuková signalizace uv lampa na nehty vás prostřednictvím zvukového signálu upozorní na to že je stále zapnutá.

Lampa na nehty. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Gelové nehty jsou nehty umělé mají přirozený vzhled.

Vytvrzuje nehty během 60 sekund bez tepelného působení.

Lampu můžete připojit přes obsažený usb kabel v balení nebo přípojku. Uv i led lampy na nehty výkonná duální lampa na nehty 48w 60w i 80w kvalitní lampy na nehty levně vše skladem. Jsou tenké a ohebné. Pece na nehty vhodné především na cestování jelikož jsou velikostí velmi skladné taková mini uv lampa na nehty.

S he led lampa na gelové nehty pro vytvoření profesionálních gelových nehtů které vydrží po dobu 7 14 dnů.

Ventilátor integrovaný ventilátor v uv lampě napomáhá rychlejšímu schnutí laku. Není příliš velká tak si ji můžete bez problému vzít na služební cestu. Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu. Esperanza ebn001p saphirre uv led lampa na gelové nehty a laky 36w ebn001p hodnocení produktu.

Uv lampa je levnější variantou.

Náhradní zářivky příjemný bonus některých sad. Uv lampy na nehty jsou nabízeny dle náročnosti vašich potřeb. Uv lampa na nehty většinou disponuje 4 5 zářivkami které zaručí kvalitní vytvrzení laku zářivky se však musí měnit častěji. Nabízíme kvalitní uv lampy a led lampy na nehty za příznivé ceny.

Použitelné pro všechny s he stylezone laky na nehty.

Pokud jste se rozhodly modelovat si vlastní nehty pak určitě budete potřebovat i vybavení jako je uv lampa na nehty. Použitelné pro všechny s he stylezone laky na nehty. Uv lampa je levnější variantou. S he led lampa na gelové nehty pro vytvoření profesionálních gelových nehtů které vydrží po dobu 7 14 dnů.

Pokud jste se rozhodly modelovat si vlastní nehty pak určitě budete potřebovat i vybavení jako je uv lampa na nehty.

Vytvrzuje nehty během 60 sekund bez tepelného působení. Zvuková signalizace uv lampa na nehty vás prostřednictvím zvukového signálu upozorní na to že je stále zapnutá.

Relate Post "Lampa Na Nehty"