Lampa Na Nehty

768x1024 px

Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Lampa Na Nehty

Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Uv lampa je levnější variantou. Pece na nehty vhodné především na cestování jelikož jsou velikostí velmi skladné taková mini uv lampa na nehty.

Rating: 4.0

Zvuková signalizace uv lampa na nehty vás prostřednictvím zvukového signálu upozorní na to že je stále zapnutá. Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu. 67 67 velmi dobrý 5 recenzí uv led lampa na gelové nehty a laky 36w růžová výrobce esperanza třída produktu kosmetická zařízení typ produktu led lampa doplňující informace 36w 220 240 v 50 60 hz.

407 views
Detail Lampa Na Nehty
Saturday 1st April 2023
Jsou velice populární mezi profesionálními i domácími uživatelkami.

Lampa na nehty. Uv led lampa na gelové nehty a laky 9w lampa je vybavená 3 účinnými led světly s celkovým výkonem 9 w. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Použitelné pro všechny s he stylezone laky na nehty. Uv i led lampy na nehty výkonná duální lampa na nehty 48w 60w i 80w kvalitní lampy na nehty levně vše skladem.

S he led lampa na gelové nehty pro vytvoření profesionálních gelových nehtů které vydrží po dobu 7 14 dnů.

Ventilátor integrovaný ventilátor v uv lampě napomáhá rychlejšímu schnutí laku. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Uv lampa na nehty většinou disponuje 4 5 zářivkami které zaručí kvalitní vytvrzení laku zářivky se však musí měnit častěji. Pokud jste se rozhodly modelovat si vlastní nehty pak určitě budete potřebovat i vybavení jako je uv lampa na nehty.

Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit.

Nabízíme kvalitní uv lampy a led lampy na nehty za příznivé ceny. Náhradní zářivky příjemný bonus některých sad. Lampu můžete připojit přes obsažený usb kabel v balení nebo přípojku. Není příliš velká tak si ji můžete bez problému vzít na služební cestu.

Vytvrzuje nehty během 60 sekund bez tepelného působení.

Esperanza ebn001p saphirre uv led lampa na gelové nehty a laky 36w ebn001p hodnocení produktu. Gelové nehty jsou nehty umělé mají přirozený vzhled. Uv lampy na nehty jsou nabízeny dle náročnosti vašich potřeb. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

Jsou tenké a ohebné.

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Jsou tenké a ohebné. Vytvrzuje nehty během 60 sekund bez tepelného působení. Led lampa na nehty disponuje 12 18 diodami které jsou oblíbenou variantou v salonech a nemusí se tak často měnit.

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

S he led lampa na gelové nehty pro vytvoření profesionálních gelových nehtů které vydrží po dobu 7 14 dnů. Jsou velice populární mezi profesionálními i domácími uživatelkami.

Relate Post "Lampa Na Nehty"