Odlakovani Gel Laku

1280x1280 px

Odlakovani Gel Laku Reviewed by admin on . This Is Article About Odlakovani Gel Laku

Jsme připraveni vás obsloužit i mimo pracovní dobu. Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry. Pro správné a rychlé odstranění gel laku doporučujeme.

Rating: 4.0

Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850. Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován. Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena díky které místo jednoho dražšího gel laku můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků.

762 views
Detail Odlakovani Gel Laku
Thursday 26th May 2022
Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl.

Odlakovani gel laku. Všechny nástroje jsou podrobeny 3 stupňovému systému sterilizace protože se staráme o vaše zdraví. Gel laky nailee se snadno odstraňují pouze pomocí odstraňovače gel laku šetří tedy tak váš čas s broušením. Gel lak včetně základní manikúry. Kromě gelu 440 kč.

Mám doma i aceton ale ani ten ani odstraňovač gel laku jsem nepoužila víc než dvakrát na nějaký zbytek co mi nešel sloupnout.

1 4 dejte si nohy nahoru těchto 60 minut patří jen vám. Nohy jako ze škatulky. 300 metrů od nc nový smíchov. Působit odlakovač nebo aceton a pak to vše seškrábneš třeba pomerančovým dřívkem.

Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků.

4 fotky 4 fotky 4 fotky. Složitá pedikúra bez lakování 600. Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do. Jinak pokud by ti to sloupnout nešlo u ebd stačí trochu zpilovat vrchní vrstvu gel laku nechat cca 10 min.

Mokrá pedikúra včetně gel laku.

Odstranění shellacu gel laku 150 k č. 4 4 salon lucie štanglové najdete v loděnici. 2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého. Doplnění gel laku kombinace více barev.

Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě.

Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě. Mokrá pedikúra včetně gel laku. Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků. Mám doma i aceton ale ani ten ani odstraňovač gel laku jsem nepoužila víc než dvakrát na nějaký zbytek co mi nešel sloupnout.

Doplnění gel laku kombinace více barev.

Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl.

Relate Post "Odlakovani Gel Laku"