Odlakovani Gel Laku

1280x1280 px

Odlakovani Gel Laku Reviewed by admin on . This Is Article About Odlakovani Gel Laku

Gel lak včetně základní manikúry. 4 fotky 4 fotky 4 fotky. Všechny nástroje jsou podrobeny 3 stupňovému systému sterilizace protože se staráme o vaše zdraví.

Rating: 4.0

Gel laky nailee se snadno odstraňují pouze pomocí odstraňovače gel laku šetří tedy tak váš čas s broušením. Jinak pokud by ti to sloupnout nešlo u ebd stačí trochu zpilovat vrchní vrstvu gel laku nechat cca 10 min. Odstranění shellacu gel laku 150 k č.

492 views
Detail Odlakovani Gel Laku
Thursday 7th December 2023
Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován.

Odlakovani gel laku. Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850. Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do. Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě. Pro správné a rychlé odstranění gel laku doporučujeme.

Kromě gelu 440 kč.

Nohy jako ze škatulky. Mokrá pedikúra včetně gel laku. Jsme připraveni vás obsloužit i mimo pracovní dobu. Složitá pedikúra bez lakování 600.

2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého.

Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena díky které místo jednoho dražšího gel laku můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků. Doplnění gel laku kombinace více barev. Působit odlakovač nebo aceton a pak to vše seškrábneš třeba pomerančovým dřívkem. 300 metrů od nc nový smíchov.

Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl.

Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry. Mám doma i aceton ale ani ten ani odstraňovač gel laku jsem nepoužila víc než dvakrát na nějaký zbytek co mi nešel sloupnout. 1 4 dejte si nohy nahoru těchto 60 minut patří jen vám. 4 4 salon lucie štanglové najdete v loděnici.

Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků.

Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků. Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl. 2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého. Kromě gelu 440 kč.

4 4 salon lucie štanglové najdete v loděnici.

Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován.

Relate Post "Odlakovani Gel Laku"