Odlakovani Gel Laku

1280x1280 px

Odlakovani Gel Laku Reviewed by admin on . This Is Article About Odlakovani Gel Laku

Jinak pokud by ti to sloupnout nešlo u ebd stačí trochu zpilovat vrchní vrstvu gel laku nechat cca 10 min. Odstranění shellacu gel laku 150 k č. 2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého.

Rating: 4.0

4 fotky 4 fotky 4 fotky. Kromě gelu 440 kč. 1 4 dejte si nohy nahoru těchto 60 minut patří jen vám.

841 views
Detail Odlakovani Gel Laku
Tuesday 16th April 2024
Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry.

Odlakovani gel laku. Všechny nástroje jsou podrobeny 3 stupňovému systému sterilizace protože se staráme o vaše zdraví. Pro správné a rychlé odstranění gel laku doporučujeme. Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl. Mám doma i aceton ale ani ten ani odstraňovač gel laku jsem nepoužila víc než dvakrát na nějaký zbytek co mi nešel sloupnout.

Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován.

Gel laky nailee se snadno odstraňují pouze pomocí odstraňovače gel laku šetří tedy tak váš čas s broušením. Nohy jako ze škatulky. Složitá pedikúra bez lakování 600. Doplnění gel laku kombinace více barev.

Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě.

Mokrá pedikúra včetně gel laku. Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena díky které místo jednoho dražšího gel laku můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků. Jsme připraveni vás obsloužit i mimo pracovní dobu. 4 4 salon lucie štanglové najdete v loděnici.

Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků.

300 metrů od nc nový smíchov. Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do. Gel lak včetně základní manikúry. Působit odlakovač nebo aceton a pak to vše seškrábneš třeba pomerančovým dřívkem.

Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850.

Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850. Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků. Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě. Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován.

Působit odlakovač nebo aceton a pak to vše seškrábneš třeba pomerančovým dřívkem.

Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry.

Relate Post "Odlakovani Gel Laku"