Rimmel Lak Na Nehty 60 Seconds

878x1600 px

Rimmel Lak Na Nehty 60 Seconds Reviewed by admin on . This Is Article About Rimmel Lak Na Nehty 60 Seconds

Lak na nehty šetří váš čas za pouhou minutu vám perfektně zaschne a vytvoří vám dokonalou barevnou pigmentaci. Rimmel lak na nehty 60 seconds super shine zasychá už za 60 vteřin a má dlouhotrvající. V ponuke sú jemné odtiene ale aj sýtejšie veľa odtieňov ružovej krásne sýte červené ale aj fialový alebo tyrkysový odtieň.

Rating: 4.0

Nenechte si tuto lákavou cenu ujít. Rimmel london 60 seconds nail polish by rita ora 8ml 878 roll in the grass lak na nehty rimmel london 60 seconds nail polish by rita ora. Jedinečný štetček zaistí presnú a rýchlu aplikáciu.

692 views
Detail Rimmel Lak Na Nehty 60 Seconds
Thursday 29th February 2024
Má plochý super široký štěteček xpress který dokáže pokrýt nehet jedním tahem.

Rimmel lak na nehty 60 seconds. Rimmel 60 seconds rychleschnoucí lak na nehty nabízí nepřeberné množství barev ze kterých si každá žena vybere ten pravý. Nabízejí technologii 3v1 která v sobě spojuje podkladovou vrstvu sytou barvu a vrchní vrstvu. Lak na nehty rimmel london 60 seconds super shine už na vás netrpělivě čeká ve skladu europarfemy cz. Lak na nechty rimmel london 60 seconds super shine dodá nechtom krásnu farbu so žiarivým leskom.

Byl speciálně vyvinut aby vydržel i velkou zátěž v sandálech nebo jiné obuvi a tak se můžete chlubit dokonalou pedikúrou každý den v roce.

Zasychá už za 60 sekúnd a má dlhotrvajúcu výdr. Zažiarte perfektne nalakovanými nechtami. Rimmel laky 60 seconds ponúka na výber veľmi veľa odtieňov z ktorých si možno ani nebudete vedieť vybrať ako aj ja. Lak na nechty rimmel 60 seconds super shine v trendy odtieňoch perfektne doplní každý váš look.

Farebná technológia 3 v 1 v sebe spája funkciu podkladového laku sýtosť farby a lesk top coatu.

Rychleschnoucí lak na nehty. Lak na nehty rimmel 60 seconds flip flop vám zajistí upravené nehty nejen na rukou ale i na nohou. Je už len na vás pre ktorý sa rozhodnete. Lak na nechty rimmel 60 seconds flip flop vám zaistí upravené nechty nielen na rukách ale aj na nohách.

Rimmel lak na nehty 60 seconds super shine v trend barevných odstínech.

Rimmel london lak na nehty 60 second úžasný lak snadno se nanáší docela rychle zasychá vydrží i dlouho bez porušení jsem moc spokojená. 8 10 2017 07 11 juditka123 rimmel london lak na nehty 60 seconds výborný lak na nechty ktorý má krásne sýte farby. Odolné zloženie zaisťuje bezchybný vzhľad až po dobu 10 dní. Poznámka vyobrazený odstín může být spíše orientační.

Bol špeciálne vyvinutý aby vydržal aj veľkú záťaž v sandáloch alebo inej obuvi a tak sa môžete chváliť dokonalou pedikúrou každý deň v roku.

Bol špeciálne vyvinutý aby vydržal aj veľkú záťaž v sandáloch alebo inej obuvi a tak sa môžete chváliť dokonalou pedikúrou každý deň v roku. Rimmel lak na nehty 60 seconds super shine v trend barevných odstínech. Farebná technológia 3 v 1 v sebe spája funkciu podkladového laku sýtosť farby a lesk top coatu. Byl speciálně vyvinut aby vydržel i velkou zátěž v sandálech nebo jiné obuvi a tak se můžete chlubit dokonalou pedikúrou každý den v roce.

Poznámka vyobrazený odstín může být spíše orientační.

Má plochý super široký štěteček xpress který dokáže pokrýt nehet jedním tahem.

Relate Post "Rimmel Lak Na Nehty 60 Seconds"