Matný Gel Lak

960x960 px

Matný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Matný Gel Lak

Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů. Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch.

Rating: 4.0

Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel. Matny top gel lak. Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled.

909 views
Detail Matný Gel Lak
Monday 27th September 2021
Uv 2minutes led 30 seconds.

Matný gel lak. Přidat na seznam. Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom. V skutočnosti a na rozdiel od rozhodnutia matný lak gél kabát. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit.

Univerzální matný finish ukončující gel 5ml.

Může být použit přes gelpolish gels a akryl. Extreme matt finish uv led 6g. Vítejte ve světě laků na nehty. Heureka cz vám poradí jak vybírat laky na nehty.

Více informací 14 ks.

Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory. Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak. Sdílet sdílet na facebooku. Matný gel lak top matte 15ml.

Nádherný matný efekt pro každou barvu.

V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. Lak na nehty přesně pro vás. Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu. Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml.

Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením. Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak. Nádherný matný efekt pro každou barvu. Více informací 14 ks.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením.

Univerzální matný finish ukončující gel 5ml. Uv 2minutes led 30 seconds.

Relate Post "Matný Gel Lak"