Matný Gel Lak

960x960 px

Matný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Matný Gel Lak

Matný gel lak top matte 15ml. Může být použit přes gelpolish gels a akryl. Heureka cz vám poradí jak vybírat laky na nehty.

Rating: 4.0

Vítejte ve světě laků na nehty. Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit.

385 views
Detail Matný Gel Lak
Monday 5th June 2023
Lak na nehty přesně pro vás.

Matný gel lak. Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory. Nádherný matný efekt pro každou barvu. Více informací 14 ks. Sdílet sdílet na facebooku.

Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml.

Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu. Uv 2minutes led 30 seconds. Extreme matt finish uv led 6g. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují.

Přidat na seznam.

Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch. Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů.

Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením. Univerzální matný finish ukončující gel 5ml. V skutočnosti a na rozdiel od rozhodnutia matný lak gél kabát. Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled.

Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak.

Matny top gel lak. Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak. Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom. Přidat na seznam.

Matny top gel lak.

Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml. Lak na nehty přesně pro vás.

Relate Post "Matný Gel Lak"