Matný Gel Lak

960x960 px

Matný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Matný Gel Lak

Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory. Lak na nehty přesně pro vás. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují.

Rating: 4.0

Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu. Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom. Více informací 14 ks.

682 views
Detail Matný Gel Lak
Wednesday 29th May 2024
Extreme matt finish uv led 6g.

Matný gel lak. Matny top gel lak. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. Nádherný matný efekt pro každou barvu. Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel.

Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch.

Může být použit přes gelpolish gels a akryl. Sdílet sdílet na facebooku. Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak. Vítejte ve světě laků na nehty.

Uv 2minutes led 30 seconds.

Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak. Univerzální matný finish ukončující gel 5ml. Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled. Heureka cz vám poradí jak vybírat laky na nehty.

Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů.

V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. V skutočnosti a na rozdiel od rozhodnutia matný lak gél kabát. Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml. Přidat na seznam.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením.

Matný gel lak top matte 15ml. Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením. Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů. Uv 2minutes led 30 seconds.

Matný gel lak top matte 15ml.

Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch. Extreme matt finish uv led 6g.

Relate Post "Matný Gel Lak"