Matný Gel Lak

960x960 px

Matný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Matný Gel Lak

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením. Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom. Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory.

Rating: 4.0

Vítejte ve světě laků na nehty. Sdílet sdílet na facebooku. V skutočnosti a na rozdiel od rozhodnutia matný lak gél kabát.

278 views
Detail Matný Gel Lak
Monday 14th June 2021
Přidat na seznam.

Matný gel lak. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled. Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují.

Matny top gel lak.

Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak. Matný gel lak top matte 15ml. Více informací 14 ks. Heureka cz vám poradí jak vybírat laky na nehty.

Univerzální matný finish ukončující gel 5ml.

Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak. Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml. Uv 2minutes led 30 seconds. Extreme matt finish uv led 6g.

Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel.

Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů. Může být použit přes gelpolish gels a akryl. Nádherný matný efekt pro každou barvu. Lak na nehty přesně pro vás.

V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty.

Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel. Univerzální matný finish ukončující gel 5ml.

Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu.

Matny top gel lak. Přidat na seznam.

Relate Post "Matný Gel Lak"