Matný Gel Lak

960x960 px

Matný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Matný Gel Lak

Univerzální matný finish ukončující gel 5ml. Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu. Více informací 14 ks.

Rating: 4.0

Nádherný matný efekt pro každou barvu. Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml. Heureka cz vám poradí jak vybírat laky na nehty.

844 views
Detail Matný Gel Lak
Tuesday 13th April 2021
Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak.

Matný gel lak. Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel. Extreme matt finish uv led 6g. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. Matny top gel lak.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením.

Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak. Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Může být použit přes gelpolish gels a akryl.

Matný gel lak top matte 15ml.

Přidat na seznam. Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled. Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů. Vítejte ve světě laků na nehty.

Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory.

Uv 2minutes led 30 seconds. V skutočnosti a na rozdiel od rozhodnutia matný lak gél kabát. Lak na nehty přesně pro vás. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty.

Sdílet sdílet na facebooku.

Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom. Sdílet sdílet na facebooku. Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory. Matný gel lak top matte 15ml.

Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením. Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak.

Relate Post "Matný Gel Lak"