Matný Gel Lak

960x960 px

Matný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Matný Gel Lak

Univerzální matný finish ukončující gel 5ml. Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty.

Rating: 4.0

Uv 2minutes led 30 seconds. Nádherný matný efekt pro každou barvu. Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel.

624 views
Detail Matný Gel Lak
Thursday 26th May 2022
Extreme matt finish uv led 6g.

Matný gel lak. Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled. Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom. Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením. Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak.

Matny top gel lak.

Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml. Lak na nehty přesně pro vás. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. V skutočnosti a na rozdiel od rozhodnutia matný lak gél kabát.

Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak.

Sdílet sdílet na facebooku. Heureka cz vám poradí jak vybírat laky na nehty. Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit.

Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch.

Vítejte ve světě laků na nehty. Matný gel lak top matte 15ml. Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory. Může být použit přes gelpolish gels a akryl.

Přidat na seznam.

Více informací 14 ks. Přidat na seznam. Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch. Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak.

Více informací 14 ks.

Matny top gel lak. Extreme matt finish uv led 6g.

Relate Post "Matný Gel Lak"