Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

1200x799 px

Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Podle guinnessovy knihy rekordů patří nejdéle ženské nohy na světě svetlane pankratové. Nejdelší nehet na měří 61 centimetrů.

Rating: 4.0

Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

826 views
Detail Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou
Monday 27th September 2021
Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let.

Nejdelší nehty na světě na nohou. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Dohromady měřily přes osm metrů a ten nejdelší na palci měl 91 centimetrů. Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti. Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Svetlana pankrátová se narodila 29.

Navíc jsou teď pro ni různé činnosti mnohem snazší a zdá se jí jako by jí ruce bez tíhy dlouhých nehtů ve vzduchu poletovaly. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Je proto nazývaná nehtová vévodkyně.

Nechala si své nehty růst více než třicet let.

Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979. živí se jako trenérka basketbalu ve virgínii. Ohrožena na životě prý ale není. Dubna 1971 v volgogradu v rusku a již tehdy byla nejvyšší v mateřské škole.

Nohy jí v mládí poskytly spoustu smutku protože ji děti často.

Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Nejdelší nehet s délkou 90 centimetrů byl na palci pravé ruky. žena s nejdelšími nehty na světě čtk.

Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů.

Podle loňských údajů na internetových stránkách. Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa.

Držitelkou rekordu nejdelších nehtů na světě je však lee redmond. Délka nohou bývalého basketbalového hráče je 132 cm s růstem ženy 1 95 m. Když délky jejích zahnutých nehtů sečtete zjistíte že dohromady měří 5 8 m. Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě.

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě.

Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa. Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů. Nohy jí v mládí poskytly spoustu smutku protože ji děti často. Nechala si své nehty růst více než třicet let.

Když délky jejích zahnutých nehtů sečtete zjistíte že dohromady měří 5 8 m.

Svetlana pankrátová se narodila 29. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let.

Relate Post "Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou"