Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

1200x799 px

Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

Když délky jejích zahnutých nehtů sečtete zjistíte že dohromady měří 5 8 m. Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

Rating: 4.0

živí se jako trenérka basketbalu ve virgínii. Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa. Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů.

616 views
Detail Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou
Thursday 18th April 2024
Podle loňských údajů na internetových stránkách.

Nejdelší nehty na světě na nohou. Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13. Držitelkou rekordu nejdelších nehtů na světě je však lee redmond. Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce.

Ohrožena na životě prý ale není.

Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Nechala si své nehty růst více než třicet let. Navíc jsou teď pro ni různé činnosti mnohem snazší a zdá se jí jako by jí ruce bez tíhy dlouhých nehtů ve vzduchu poletovaly. Nejdelší nehet s délkou 90 centimetrů byl na palci pravé ruky.

Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Podle guinnessovy knihy rekordů patří nejdéle ženské nohy na světě svetlane pankratové.

Nejdelší nehet na měří 61 centimetrů.

Nohy jí v mládí poskytly spoustu smutku protože ji děti často. Dohromady měřily přes osm metrů a ten nejdelší na palci měl 91 centimetrů. Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

Je proto nazývaná nehtová vévodkyně.

Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Délka nohou bývalého basketbalového hráče je 132 cm s růstem ženy 1 95 m. Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje.

Svetlana pankrátová se narodila 29.

žena s nejdelšími nehty na světě čtk. Dubna 1971 v volgogradu v rusku a již tehdy byla nejvyšší v mateřské škole. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm.

Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm.

Svetlana pankrátová se narodila 29. Je proto nazývaná nehtová vévodkyně. Nejdelší nehet na měří 61 centimetrů. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m.

Ohrožena na životě prý ale není. Podle loňských údajů na internetových stránkách.

Relate Post "Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou"