Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

1200x799 px

Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě. Nejdelší nehet s délkou 90 centimetrů byl na palci pravé ruky. Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979.

Rating: 4.0

Nejdelší nehet na měří 61 centimetrů. Navíc jsou teď pro ni různé činnosti mnohem snazší a zdá se jí jako by jí ruce bez tíhy dlouhých nehtů ve vzduchu poletovaly. Podle loňských údajů na internetových stránkách.

993 views
Detail Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou
Tuesday 27th September 2022
Dohromady měřily přes osm metrů a ten nejdelší na palci měl 91 centimetrů.

Nejdelší nehty na světě na nohou. Nohy jí v mládí poskytly spoustu smutku protože ji děti často. Když délky jejích zahnutých nehtů sečtete zjistíte že dohromady měří 5 8 m. žena s nejdelšími nehty na světě čtk. živí se jako trenérka basketbalu ve virgínii.

Podle guinnessovy knihy rekordů patří nejdéle ženské nohy na světě svetlane pankratové.

Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů. Ohrožena na životě prý ale není. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie.

Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m.

Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru. Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Nechala si své nehty růst více než třicet let.

Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje.

Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Je proto nazývaná nehtová vévodkyně. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti.

Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce. Dubna 1971 v volgogradu v rusku a již tehdy byla nejvyšší v mateřské škole. Držitelkou rekordu nejdelších nehtů na světě je však lee redmond. Délka nohou bývalého basketbalového hráče je 132 cm s růstem ženy 1 95 m.

Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů.

Svetlana pankrátová se narodila 29. Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13.

Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti. Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m.

Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude.

Podle guinnessovy knihy rekordů patří nejdéle ženské nohy na světě svetlane pankratové. Dohromady měřily přes osm metrů a ten nejdelší na palci měl 91 centimetrů.

Relate Post "Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou"