Mini Uv Lampa Na Nehty

768x1024 px

Mini Uv Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mini Uv Lampa Na Nehty

Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá 699 kč. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty.

Rating: 4.0

Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty. Nemusíte se bát že by díky své velikosti byla lampa o něco ošizena nikoliv tato lampa zvládne vytvrdit jakýkoliv gel. Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší tvrdnutí laku.

141 views
Detail Mini Uv Lampa Na Nehty
Friday 31st March 2023
Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

Mini uv lampa na nehty. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp. Zmenšeniny klasických velkých uv lamp na nehty se začínají pomalu ale jistě stávat hitem. Náhradní uv zářivka 9w l do uv lampy pomalý start 79 kč. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací.

Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky. Je opatřená protiskluzovými čudlíky takže zůstane vždy na místě dále má automatický šedesáti sekundový časovač který ale můžete ovládat. Kromě toho led diody. Uv led lampa s 48w růžovým hologramovým displejem 1 590 kč.

Momentálně nedostupné značka.

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu. Uv led lampa 48w 2v1 pink 1 599 kč.

Uv lampa na nehty a její výkon.

Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w. Pece na nehty vhodné především na cestování jelikož jsou velikostí velmi skladné taková mini uv lampa na nehty. 18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací. Dual uv led lampa 24w s2 mini plus.

Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Náhradní uv zářivka 9w l 3 1 zdarma pomalý start 237 kč. 983 kč bez dph 1 190 kč kód. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky vybaveno 6 led.

Uv lampa na nehty vyžaduje určitou spotřebu energie to závisí na jejím výkonu. Uv lampa na gelové nehty 36w. Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky vybaveno 6 led. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Uv lampa na gelové nehty 36w.

Uv lampa na nehty a její výkon. Momentálně nedostupné značka. 18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

Relate Post "Mini Uv Lampa Na Nehty"