Mini Uv Lampa Na Nehty

768x1024 px

Mini Uv Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mini Uv Lampa Na Nehty

Dual uv led lampa 24w s2 mini plus. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Uv lampa na gelové nehty 36w.

Rating: 4.0

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Náhradní uv zářivka 9w l 3 1 zdarma pomalý start 237 kč. Nemusíte se bát že by díky své velikosti byla lampa o něco ošizena nikoliv tato lampa zvládne vytvrdit jakýkoliv gel.

252 views
Detail Mini Uv Lampa Na Nehty
Thursday 18th April 2024
Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Mini uv lampa na nehty. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Momentálně nedostupné značka. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá 699 kč. Uv led lampa 48w 2v1 pink 1 599 kč.

Uv lampa na nehty vyžaduje určitou spotřebu energie to závisí na jejím výkonu.

Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Uv led lampa s 48w růžovým hologramovým displejem 1 590 kč. Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu.

Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty. 983 kč bez dph 1 190 kč kód. Pece na nehty vhodné především na cestování jelikož jsou velikostí velmi skladné taková mini uv lampa na nehty. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty.

Kromě toho led diody.

Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky vybaveno 6 led. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp. Náhradní uv zářivka 9w l do uv lampy pomalý start 79 kč. 18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací.

Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Uv lampa na nehty a její výkon. Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší tvrdnutí laku.

Zmenšeniny klasických velkých uv lamp na nehty se začínají pomalu ale jistě stávat hitem.

18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací. Je opatřená protiskluzovými čudlíky takže zůstane vždy na místě dále má automatický šedesáti sekundový časovač který ale můžete ovládat. Zmenšeniny klasických velkých uv lamp na nehty se začínají pomalu ale jistě stávat hitem. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

Je opatřená protiskluzovými čudlíky takže zůstane vždy na místě dále má automatický šedesáti sekundový časovač který ale můžete ovládat.

Kromě toho led diody. Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu. Uv lampa na nehty vyžaduje určitou spotřebu energie to závisí na jejím výkonu. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Relate Post "Mini Uv Lampa Na Nehty"