Mini Uv Lampa Na Nehty

768x1024 px

Mini Uv Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mini Uv Lampa Na Nehty

Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá 699 kč. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Rating: 4.0

Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky vybaveno 6 led. 18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací. Uv lampa na nehty vyžaduje určitou spotřebu energie to závisí na jejím výkonu.

372 views
Detail Mini Uv Lampa Na Nehty
Saturday 16th October 2021
Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

Mini uv lampa na nehty. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

Uv led lampa 48w 2v1 pink 1 599 kč.

Uv lampa na gelové nehty 36w. Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty. Dual uv led lampa 24w s2 mini plus. Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší tvrdnutí laku.

Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Zmenšeniny klasických velkých uv lamp na nehty se začínají pomalu ale jistě stávat hitem. Náhradní uv zářivka 9w l do uv lampy pomalý start 79 kč. Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky. Náhradní uv zářivka 9w l 3 1 zdarma pomalý start 237 kč.

Uv led lampa s 48w růžovým hologramovým displejem 1 590 kč.

18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací. Uv lampa na nehty a její výkon. 983 kč bez dph 1 190 kč kód. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty.

Nemusíte se bát že by díky své velikosti byla lampa o něco ošizena nikoliv tato lampa zvládne vytvrdit jakýkoliv gel.

Kromě toho led diody. Momentálně nedostupné značka. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Pece na nehty vhodné především na cestování jelikož jsou velikostí velmi skladné taková mini uv lampa na nehty.

Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu.

Je opatřená protiskluzovými čudlíky takže zůstane vždy na místě dále má automatický šedesáti sekundový časovač který ale můžete ovládat. Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w. Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu. Nemusíte se bát že by díky své velikosti byla lampa o něco ošizena nikoliv tato lampa zvládne vytvrdit jakýkoliv gel.

Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w.

Uv led lampa s 48w růžovým hologramovým displejem 1 590 kč. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp. Uv led lampa 48w 2v1 pink 1 599 kč. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668.

Relate Post "Mini Uv Lampa Na Nehty"