Modeláž Nehtů

830x1024 px

Modeláž Nehtů Reviewed by admin on . This Is Article About Modeláž Nehtů

Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě. Modeláž nehtů praha 1 celkový vzhled neovlivní jen oblečení a účes ale také upravené nehty které mohou vypovídat o tom zda a jak o sebe pečujete. Každá žena touží mít krásné a dokonale upravené nehty ať už přírodní s lakem gel lakem nebo nehty gelové či akrylové.

Rating: 4.0

Modeláž nehtů gelové nehty snadno a rychle. Vše s profesionálním a individuálním přístupem kdy si každá žena může zvolit přesně takový styl který jí vyhovuje a sedí. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

526 views
Detail Modeláž Nehtů
Sunday 26th May 2024
Modeláž nehtů je proto důležité nepodcenit.

Modeláž nehtů. Modeláž nehtů je ideální pro ženy které touží mít neustále upravené nehty zvednout si sebevědomí a cítit se lépe. Ruka je mnohdy jednou z prvních věcí kterých si na člověku při setkání všímáme. Pokud máte nehty krátké a toužíte po delších nastavuji je na šablonu akrylem nebo gelem. Ruce používáte každý den každý den je někdo vidí.

Při modeláži nehtů používám jen kvalitní osvědčené a certifikované materiály.

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Pro vaši modeláž nehtů vám nabízíme různé sady na gely na nehty uv lampy samolepky a vodolepky velmi oblíbená razítka ale také sady pro péči o nehty a další kvalitní potřeby. U každé modeláže provádím klasickou manikúru.

Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč.

Modeláž nehtů a manikúru dělám již od roku 1997 a bude mi potěšením upravit vaše ruce a nehty. Ráj nehtů nabízí celou řadu přípravků pomůcek a přístrojů pro krásné nehty za velmi příznivé ceny. Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč. Při modeláži nehtů používám jen kvalitní osvědčené a certifikované materiály.

Ráj nehtů nabízí celou řadu přípravků pomůcek a přístrojů pro krásné nehty za velmi příznivé ceny.

Modeláž nehtů je proto důležité nepodcenit.

Relate Post "Modeláž Nehtů"