Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou. Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz. Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě.

Rating: 4.0

Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč. Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní. Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

897 views
Detail Modelaz Nehtu
Thursday 23rd May 2024
Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu.

Modelaz nehtu. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství. Splněný sen z dětství. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu.

Je to můj velký koníček a záliba.

Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů. Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů.

Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem. Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů. Je to můj velký koníček a záliba.

Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.

Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu.

Relate Post "Modelaz Nehtu"