Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz. Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem. Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní.

Rating: 4.0

Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě. Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou. Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství.

330 views
Detail Modelaz Nehtu
Monday 24th January 2022
Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč.

Modelaz nehtu. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Splněný sen z dětství. Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu.

Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů. Je to můj velký koníček a záliba. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou.

Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč. Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu.

Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč.

Relate Post "Modelaz Nehtu"