Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Krásné a upravené nehty můžete mít i vy. Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Rating: 4.0

Splněný sen z dětství. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu.

938 views
Detail Modelaz Nehtu
Thursday 30th November 2023
Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem.

Modelaz nehtu. Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě. Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů. Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.

S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů. Je to můj velký koníček a záliba. Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz.

Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu.

Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní. Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství. Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu. Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.

Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství.

Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem.

Relate Post "Modelaz Nehtu"