Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč. Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz.

Rating: 4.0

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Splněný sen z dětství. Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů.

702 views
Detail Modelaz Nehtu
Saturday 9th December 2023
Je to můj velký koníček a záliba.

Modelaz nehtu. Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem. Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní. Krásné a upravené nehty můžete mít i vy. Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě.

S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů.

Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu. Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu.

Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství.

Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou. Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč. Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů.

Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč.

Je to můj velký koníček a záliba.

Relate Post "Modelaz Nehtu"