Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů. Splněný sen z dětství.

Rating: 4.0

Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz. Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství. Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou.

896 views
Detail Modelaz Nehtu
Thursday 7th July 2022
Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

Modelaz nehtu. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč. Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem. Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč. Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu.

Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů.

Je to můj velký koníček a záliba. Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu. Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.

Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě. Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů.

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

Relate Post "Modelaz Nehtu"