Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů. Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní.

Rating: 4.0

Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě. Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů. Krásné a upravené nehty můžete mít i vy.

556 views
Detail Modelaz Nehtu
Wednesday 12th May 2021
Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč.

Modelaz nehtu. Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou. Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství.

Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

Je to můj velký koníček a záliba. Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz. Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Splněný sen z dětství.

Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem.

Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu. Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou. Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou.

Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč.

Relate Post "Modelaz Nehtu"