Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry. Nyní ještě lepší složení.

Rating: 4.0

Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů. Sady na modeláž gelem. Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií.

830 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Saturday 4th December 2021
Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů.

Modelovací gel na nehty. Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Sady na nehtovou modeláž. Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k.

Péče o tělo ruce a nehty.

V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion. Kvalitní uv gely na gelové nehty. Sady na modeláž akrylem. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Zdobicí fólie a pásky.

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů. Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Modelovací uv led gely na nehty.

Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Vyberte si který vám sedne nejvíce. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že.

Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon.

Modelovací gel gelové nehty. Liší se hustotou a barvou. Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné. Krémy a mýdla na ruce.

Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely.

Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč. Sady na modeláž gel lakem. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Modelovací uv led gely na nehty. Zdobicí fólie a pásky.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Péče o tělo ruce a nehty. Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"