Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Sady na modeláž gel lakem.

Rating: 4.0

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě.

142 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Monday 12th April 2021
Vyberte si který vám sedne nejvíce.

Modelovací gel na nehty. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Kvalitní uv gely na gelové nehty. Sady na nehtovou modeláž. Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií.

Modelovací uv led gely na nehty.

Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů. Zdobicí fólie a pásky. Sady na modeláž akrylem. Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Péče o tělo ruce a nehty. Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Modelovací gel gelové nehty.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že.

Krémy a mýdla na ruce. Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné. V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon.

Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely. Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné. Sady na modeláž gelem. Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů.

Nyní ještě lepší složení.

Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Liší se hustotou a barvou. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

Nyní ještě lepší složení. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Liší se hustotou a barvou.

Modelovací uv led gely na nehty. Vyberte si který vám sedne nejvíce.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"