Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Vyberte si který vám sedne nejvíce. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

Rating: 4.0

Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč. Sady na modeláž gel lakem. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů.

969 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Monday 4th July 2022
Sady na modeláž gelem.

Modelovací gel na nehty. Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Kvalitní uv gely na gelové nehty. Sady na modeláž akrylem.

Péče o tělo ruce a nehty.

Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Sady na nehtovou modeláž.

Nyní ještě lepší složení. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Zdobicí fólie a pásky. Krémy a mýdla na ruce.

Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k.

Liší se hustotou a barvou. V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů.

Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě.

Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů. Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely. Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon. Modelovací uv led gely na nehty.

Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry. Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné. Modelovací gel gelové nehty.

Modelovací gel gelové nehty.

Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné. Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě. Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k. Sady na nehtovou modeláž.

Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné.

Péče o tělo ruce a nehty. Sady na modeláž gelem.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"