Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Modelovací gel gelové nehty. Sady na modeláž gel lakem.

Rating: 4.0

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Kvalitní uv gely na gelové nehty. Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné.

524 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Tuesday 3rd August 2021
Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely.

Modelovací gel na nehty. Nyní ještě lepší složení. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Péče o tělo ruce a nehty. Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů.

Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. Zdobicí fólie a pásky. Sady na modeláž gelem. Krémy a mýdla na ruce.

V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion.

Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné. Sady na nehtovou modeláž.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Sady na modeláž akrylem. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě. Vyberte si který vám sedne nejvíce.

Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů.

Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon. Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč. Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry.

Modelovací uv led gely na nehty.

Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k. Liší se hustotou a barvou. Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

Modelovací uv led gely na nehty. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion.

Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií.

Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů. Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"