Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů. Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů. Sady na modeláž gelem.

Rating: 4.0

Liší se hustotou a barvou. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion.

238 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Friday 23rd February 2024
Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry.

Modelovací gel na nehty. Kvalitní uv gely na gelové nehty. Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Sady na modeláž gel lakem.

Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné.

Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné. Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

Péče o tělo ruce a nehty.

Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií. Vyberte si který vám sedne nejvíce. Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon. Sady na nehtovou modeláž.

Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely.

Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Modelovací uv led gely na nehty.

Krémy a mýdla na ruce.

Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Nyní ještě lepší složení. Zdobicí fólie a pásky. Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Modelovací gel gelové nehty. Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč. Sady na modeláž akrylem. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Krémy a mýdla na ruce. Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely. Péče o tělo ruce a nehty.

Sady na modeláž akrylem.

Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné. Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"