Termo Lak Na Nehty

720x1280 px

Termo Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Termo Lak Na Nehty

Thermo gel lak 6ml. Na takto připravený nehet nanášíme gel lak base finish. Lak na nehty přesně pro vás.

Rating: 4.0

Aplikace gel laků je navíc opravdu snadná nanesete ho jako běžný lak na nehty vytvrdíte v uv led lampě a máte hotovo. Krásné nehty až 4 týdny. Pilníkem nebo leštícím blokem nehet zmatníme.

378 views
Detail Termo Lak Na Nehty
Thursday 23rd May 2024
Ružovo fialový termo gél lak na nechty duration.

Termo lak na nehty. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. Termo laky jsem pro vás testovala zrovna v posledních dnech kdy vládla ta strašná horka a tak jsem zrovna jako chameleon nevypadala ale zase když se jdete třeba do přírody koupat a nehty se vám zchladí hned máte jinou manikúru. Přírodní ombre vzhled umělé akrylové nehty pomocí tipů bez použití barevného gelu duration. Ale teď už k samotným lakům na našem e shopu je nejdete ve spoustě odstínech.

Dlouhotrvající gelový lak na nehty 74 variant.

Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu. Aplikuje se jako klasický lak na nehty. Vítejte ve světě laků na nehty. Gel laky na nehty termo měnící se podle teploty.

Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu.

Dlouhotrvající gelový lak na nehty více variant. Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty. Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu. Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty.

149 kč 123 14 k č bez dph.

Neustále skvěle vypadající nehty zaujmou na první po. Zdrsněte povrch nehtu pomocí bloku očistěte a odmastěte povrch nehtu aplikujte přilnavač primer super stick clean prep. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. Aplikuje se jako klasický lak na nehty.

Na testeru jsem pro vás vyzkoušela většinu ale pro sebe.

Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty. Jak na to vám poradíme na našem blogu nebo ve video návodu pro začátečníky. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty. 105 kč 67 1.

Aby manikúra byla opravdu krásná a vydržela je třeba se držet ověřených postupů.

Lacco gel lak odstíny se mění podle teploty dokonalé syté barvy ideální přilnutí na přírodní nehty optimální hustota snadné použití a odstranění. Tento gelový lak aplikujte v kombinaci s base a top. Více uv gely a trendy ve světě neht. Gel lak na nehty termo č 03.

Gel lak na nehty termo č 03.

Aby manikúra byla opravdu krásná a vydržela je třeba se držet ověřených postupů. Na testeru jsem pro vás vyzkoušela většinu ale pro sebe. 149 kč 123 14 k č bez dph. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu.

Více uv gely a trendy ve světě neht.

Dlouhotrvající gelový lak na nehty 74 variant. Ružovo fialový termo gél lak na nechty duration.

Relate Post "Termo Lak Na Nehty"