Termo Lak Na Nehty

720x1280 px

Termo Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Termo Lak Na Nehty

Zdrsněte povrch nehtu pomocí bloku očistěte a odmastěte povrch nehtu aplikujte přilnavač primer super stick clean prep. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty.

Rating: 4.0

Aplikuje se jako klasický lak na nehty. Jak na to vám poradíme na našem blogu nebo ve video návodu pro začátečníky. Aplikace gel laků je navíc opravdu snadná nanesete ho jako běžný lak na nehty vytvrdíte v uv led lampě a máte hotovo.

449 views
Detail Termo Lak Na Nehty
Friday 8th December 2023
Thermo gel lak 6ml.

Termo lak na nehty. Tento gelový lak aplikujte v kombinaci s base a top. Ružovo fialový termo gél lak na nechty duration. Aby manikúra byla opravdu krásná a vydržela je třeba se držet ověřených postupů. Termo laky jsem pro vás testovala zrovna v posledních dnech kdy vládla ta strašná horka a tak jsem zrovna jako chameleon nevypadala ale zase když se jdete třeba do přírody koupat a nehty se vám zchladí hned máte jinou manikúru.

Gel lak na nehty termo č 03.

Lak na nehty přesně pro vás. Pilníkem nebo leštícím blokem nehet zmatníme. Neustále skvěle vypadající nehty zaujmou na první po. Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty.

V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty.

Na takto připravený nehet nanášíme gel lak base finish. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty. Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu.

Na testeru jsem pro vás vyzkoušela většinu ale pro sebe.

Gel laky na nehty termo měnící se podle teploty. Aplikuje se jako klasický lak na nehty. Krásné nehty až 4 týdny. Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu.

Dlouhotrvající gelový lak na nehty více variant.

Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty. Dlouhotrvající gelový lak na nehty 74 variant. Lacco gel lak odstíny se mění podle teploty dokonalé syté barvy ideální přilnutí na přírodní nehty optimální hustota snadné použití a odstranění. Vítejte ve světě laků na nehty.

Přírodní ombre vzhled umělé akrylové nehty pomocí tipů bez použití barevného gelu duration.

105 kč 67 1. Více uv gely a trendy ve světě neht. 149 kč 123 14 k č bez dph. Ale teď už k samotným lakům na našem e shopu je nejdete ve spoustě odstínech.

Ale teď už k samotným lakům na našem e shopu je nejdete ve spoustě odstínech.

Přírodní ombre vzhled umělé akrylové nehty pomocí tipů bez použití barevného gelu duration. Dlouhotrvající gelový lak na nehty více variant. Na testeru jsem pro vás vyzkoušela většinu ale pro sebe. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty.

149 kč 123 14 k č bez dph.

Gel lak na nehty termo č 03. Thermo gel lak 6ml.

Relate Post "Termo Lak Na Nehty"