Termo Lak Na Nehty

720x1280 px

Termo Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Termo Lak Na Nehty

149 kč 123 14 k č bez dph. Aby manikúra byla opravdu krásná a vydržela je třeba se držet ověřených postupů. Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu.

Rating: 4.0

Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty. Lacco gel lak odstíny se mění podle teploty dokonalé syté barvy ideální přilnutí na přírodní nehty optimální hustota snadné použití a odstranění.

876 views
Detail Termo Lak Na Nehty
Friday 26th February 2021
Aplikuje se jako klasický lak na nehty.

Termo lak na nehty. Gel laky na nehty termo měnící se podle teploty. Termo laky jsem pro vás testovala zrovna v posledních dnech kdy vládla ta strašná horka a tak jsem zrovna jako chameleon nevypadala ale zase když se jdete třeba do přírody koupat a nehty se vám zchladí hned máte jinou manikúru. Aplikuje se jako klasický lak na nehty. Na takto připravený nehet nanášíme gel lak base finish.

Ružovo fialový termo gél lak na nechty duration.

Zdrsněte povrch nehtu pomocí bloku očistěte a odmastěte povrch nehtu aplikujte přilnavač primer super stick clean prep. Tento gelový lak aplikujte v kombinaci s base a top. Dlouhotrvající gelový lak na nehty více variant. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu.

Jak na to vám poradíme na našem blogu nebo ve video návodu pro začátečníky.

Vítejte ve světě laků na nehty. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. Více uv gely a trendy ve světě neht. Gel lak na nehty termo č 03.

Thermo gel lak 6ml.

Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. Neustále skvěle vypadající nehty zaujmou na první po. Ale teď už k samotným lakům na našem e shopu je nejdete ve spoustě odstínech.

Na testeru jsem pro vás vyzkoušela většinu ale pro sebe.

Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu. Přírodní ombre vzhled umělé akrylové nehty pomocí tipů bez použití barevného gelu duration. Dlouhotrvající gelový lak na nehty 74 variant. 105 kč 67 1.

Pilníkem nebo leštícím blokem nehet zmatníme.

Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty. Aplikace gel laků je navíc opravdu snadná nanesete ho jako běžný lak na nehty vytvrdíte v uv led lampě a máte hotovo. Krásné nehty až 4 týdny. Lak na nehty přesně pro vás.

Lak na nehty přesně pro vás.

Pilníkem nebo leštícím blokem nehet zmatníme. Na testeru jsem pro vás vyzkoušela většinu ale pro sebe. Thermo gel lak 6ml. Jak na to vám poradíme na našem blogu nebo ve video návodu pro začátečníky.

Krásné nehty až 4 týdny.

Ružovo fialový termo gél lak na nechty duration. Aplikuje se jako klasický lak na nehty.

Relate Post "Termo Lak Na Nehty"