Termo Lak Na Nehty

720x1280 px

Termo Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Termo Lak Na Nehty

Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. 105 kč 67 1. Dlouhotrvající gelový lak na nehty více variant.

Rating: 4.0

Gel laky na nehty termo měnící se podle teploty. Aplikace gel laků je navíc opravdu snadná nanesete ho jako běžný lak na nehty vytvrdíte v uv led lampě a máte hotovo. Lacco gel lak odstíny se mění podle teploty dokonalé syté barvy ideální přilnutí na přírodní nehty optimální hustota snadné použití a odstranění.

622 views
Detail Termo Lak Na Nehty
Thursday 28th October 2021
Aplikuje se jako klasický lak na nehty.

Termo lak na nehty. Aby manikúra byla opravdu krásná a vydržela je třeba se držet ověřených postupů. Pilníkem nebo leštícím blokem nehet zmatníme. Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu. Lak na nehty přesně pro vás.

Dlouhotrvající gelový lak na nehty 74 variant.

Gel lak na nehty termo mění barvu dle okolní teploty a teploty nehtu. Neustále skvěle vypadající nehty zaujmou na první po. Na testeru jsem pro vás vyzkoušela většinu ale pro sebe. Přírodní ombre vzhled umělé akrylové nehty pomocí tipů bez použití barevného gelu duration.

Thermo gel lak 6ml.

Na takto připravený nehet nanášíme gel lak base finish. Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty. Gel lak na nehty termo č 03. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty.

Více uv gely a trendy ve světě neht.

Aplikuje se jako klasický lak na nehty. Zdrsněte povrch nehtu pomocí bloku očistěte a odmastěte povrch nehtu aplikujte přilnavač primer super stick clean prep. Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty. Gel laky můžete aplikovat na přírodní gelové a akrylové nehty.

V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty.

Tento gelový lak aplikujte v kombinaci s base a top. Ružovo fialový termo gél lak na nechty duration. Termo laky jsem pro vás testovala zrovna v posledních dnech kdy vládla ta strašná horka a tak jsem zrovna jako chameleon nevypadala ale zase když se jdete třeba do přírody koupat a nehty se vám zchladí hned máte jinou manikúru. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu.

Vítejte ve světě laků na nehty.

Jak na to vám poradíme na našem blogu nebo ve video návodu pro začátečníky. Ale teď už k samotným lakům na našem e shopu je nejdete ve spoustě odstínech. Krásné nehty až 4 týdny. 149 kč 123 14 k č bez dph.

149 kč 123 14 k č bez dph.

Vítejte ve světě laků na nehty. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. Více uv gely a trendy ve světě neht. Thermo gel lak 6ml.

Krásné nehty až 4 týdny.

Dlouhotrvající gelový lak na nehty 74 variant. Aplikuje se jako klasický lak na nehty.

Relate Post "Termo Lak Na Nehty"