Gel Na Gelove Nehty

3055x3566 px

Gel Na Gelove Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Gelove Nehty

Speciální sady na gelové nehty obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů kompletní set na gelové nehty zpravidla nabízí nezbytné pomůcky jako je uv lampa na gelové nehty bruska ne nehty základní modelovací uv gely a praktické dárky k nákupu. Veškeré zboží máme skladem a odesíláme během 24 hodin od objednání. Péče o tělo ruce a nehty.

Rating: 4.0

Gel lakem se nehty neprodlužují. A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty.

192 views
Detail Gel Na Gelove Nehty
Thursday 9th December 2021
V naší nabídce naleznete více než 4000 kvalitních produktů pro gelové nehty akrylové nehty přírodní nehty manikúru a pedikúru péči o nehty zdobení nehtů gel laky shellaky a další pomůcky pro celkovou úpravu nehtů.

Gel na gelove nehty. Zdobicí fólie a pásky. Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu. Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Sady na nehtovou modeláž. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. Krémy a mýdla na ruce. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Sady na modeláž gelem. Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Objednávky nad 1500 kč odesíláme zdarma.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely.

Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w. S časovačem a na 120 sec. Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty. Sady na modeláž akrylem.

Sady na modeláž gel lakem.

V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady. Sady na modeláž gel lakem. A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření.

V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady.

Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. V naší nabídce naleznete více než 4000 kvalitních produktů pro gelové nehty akrylové nehty přírodní nehty manikúru a pedikúru péči o nehty zdobení nehtů gel laky shellaky a další pomůcky pro celkovou úpravu nehtů.

Relate Post "Gel Na Gelove Nehty"