Gel Na Gelove Nehty

3055x3566 px

Gel Na Gelove Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Gelove Nehty

Objednávky nad 1500 kč odesíláme zdarma. V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w.

Rating: 4.0

S časovačem a na 120 sec. Sady na modeláž gel lakem. Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30.

487 views
Detail Gel Na Gelove Nehty
Wednesday 10th August 2022
Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu.

Gel na gelove nehty. Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Zdobicí fólie a pásky. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

Sady na nehtovou modeláž.

A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová. Veškeré zboží máme skladem a odesíláme během 24 hodin od objednání. Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty. Gel lakem se nehty neprodlužují.

Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech.

Sady na modeláž gelem. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření. A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Speciální sady na gelové nehty obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů kompletní set na gelové nehty zpravidla nabízí nezbytné pomůcky jako je uv lampa na gelové nehty bruska ne nehty základní modelovací uv gely a praktické dárky k nákupu.

Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě.

Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. V naší nabídce naleznete více než 4000 kvalitních produktů pro gelové nehty akrylové nehty přírodní nehty manikúru a pedikúru péči o nehty zdobení nehtů gel laky shellaky a další pomůcky pro celkovou úpravu nehtů.

Krémy a mýdla na ruce.

Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Péče o tělo ruce a nehty.

Sady na modeláž akrylem. Péče o tělo ruce a nehty. Krémy a mýdla na ruce. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě.

Sady na modeláž akrylem.

Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech. Sady na nehtovou modeláž. Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu.

Relate Post "Gel Na Gelove Nehty"