Gel Na Gelove Nehty

3055x3566 px

Gel Na Gelove Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Gelove Nehty

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Rating: 4.0

Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. Sady na modeláž akrylem. S časovačem a na 120 sec.

785 views
Detail Gel Na Gelove Nehty
Friday 30th July 2021
Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty.

Gel na gelove nehty. Speciální sady na gelové nehty obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů kompletní set na gelové nehty zpravidla nabízí nezbytné pomůcky jako je uv lampa na gelové nehty bruska ne nehty základní modelovací uv gely a praktické dárky k nákupu. V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady. Sady na nehtovou modeláž. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Sady na modeláž gel lakem.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. V naší nabídce naleznete více než 4000 kvalitních produktů pro gelové nehty akrylové nehty přírodní nehty manikúru a pedikúru péči o nehty zdobení nehtů gel laky shellaky a další pomůcky pro celkovou úpravu nehtů. Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech.

Objednávky nad 1500 kč odesíláme zdarma.

Péče o tělo ruce a nehty. Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu. Zdobicí fólie a pásky. Veškeré zboží máme skladem a odesíláme během 24 hodin od objednání.

Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová. Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w.

Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření. Gel lakem se nehty neprodlužují. Sady na modeláž gelem. Krémy a mýdla na ruce.

Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s.

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat.

Objednávky nad 1500 kč odesíláme zdarma. Sady na modeláž gel lakem. Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty.

Relate Post "Gel Na Gelove Nehty"