Gel Na Gelove Nehty

3055x3566 px

Gel Na Gelove Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Gelove Nehty

V nabídce jsou rovněž sady barevných uv gelů nebo testovací sady. Vaše nehty budou z pohodlí domova upravené jako ze salonu gel lakem a vydrží krásné 7 až 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Péče o tělo ruce a nehty.

Rating: 4.0

Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. Objednávky nad 1500 kč odesíláme zdarma. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

408 views
Detail Gel Na Gelove Nehty
Monday 20th May 2024
Gel lakem se nehty neprodlužují.

Gel na gelove nehty. Gelgio je gel lak na který nepotřebujete uv nebo led lampu na nehty protože schne na vzduchu jako klasický lak na nehty. Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Speciální sady na gelové nehty obsahují vše potřebné pro modeláž nehtů kompletní set na gelové nehty zpravidla nabízí nezbytné pomůcky jako je uv lampa na gelové nehty bruska ne nehty základní modelovací uv gely a praktické dárky k nákupu. Na nehty nedáváme podkladovou vrstvu.

Sady na modeláž gel lakem.

Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Zdobicí fólie a pásky. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely.

S časovačem a na 120 sec. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Krémy a mýdla na ruce. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření.

Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w.

Sady na modeláž gelem. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Veškeré zboží máme skladem a odesíláme během 24 hodin od objednání. Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech.

Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty.

Sady na nehtovou modeláž. V naší nabídce naleznete více než 4000 kvalitních produktů pro gelové nehty akrylové nehty přírodní nehty manikúru a pedikúru péči o nehty zdobení nehtů gel laky shellaky a další pomůcky pro celkovou úpravu nehtů. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své. A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová.

Sady na modeláž akrylem.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Sady na modeláž akrylem. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Sady na modeláž gel lakem. Gel lakem se nehty neprodlužují.

Relate Post "Gel Na Gelove Nehty"