Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

Rating: 4.0

Amazing gel lak na nehty č. 2 x poly gel na nehty. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

347 views
Detail Led Gel Na Nehty
Monday 12th April 2021
8 neon pink 5 ml 99 kč.

Led gel na nehty. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Amazing gel lak na nehty č. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. 18 černý 5 ml 99 kč.

Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti.

Aké gély potrebujeme na gélové nechty. Poly uv led gel light pink 30ml skladem. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel. 2 x 15 ml. Bez podkladového a vrchního gelu.

399 kč 329 75 kč.

To nejlepší z akrylového a gelového. Uv led amazing gel lak č. Nová technologie v nehtové modeláži. Gel laky posilují přírodní nehty.

Led uv gel laky na gelové nehty 10ml.

Gel lak nahrazuje lak na nehty. Třífázový systém je ten nejpoužívanější. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou.

125 pastelový citrus 5 ml 99 kč.

Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové. Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. 15 red 5 ml 79 kč. Amazing gel lak na nehty č.

Sušení pod led lampou 2 minuty objem.

Amazing gel lak na nehty č. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu.

V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu.

Sušení pod led lampou 2 minuty objem. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. 399 kč 329 75 kč.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. 8 neon pink 5 ml 99 kč.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"