Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

Třífázový systém je ten nejpoužívanější. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. 6 sweet pink 5 ml 69 kč.

Rating: 4.0

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. Nová technologie v nehtové modeláži.

934 views
Detail Led Gel Na Nehty
Friday 1st March 2024
Gel lak nahrazuje lak na nehty.

Led gel na nehty. Sušení pod led lampou 2 minuty objem. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu. To nejlepší z akrylového a gelového. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin.

Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. Aké gély potrebujeme na gélové nechty. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Gel laky posilují přírodní nehty.

2 x 15 ml.

8 neon pink 5 ml 99 kč. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Amazing gel lak na nehty č. Amazing gel lak na nehty č.

18 černý 5 ml 99 kč.

2 x poly gel na nehty. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Amazing gel lak na nehty č. Amazing gel lak na nehty č.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové.

Uv led amazing gel lak č.

Poly uv led gel light pink 30ml skladem. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Bez podkladového a vrchního gelu. Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel.

15 red 5 ml 79 kč.

Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. 399 kč 329 75 kč.

399 kč 329 75 kč.

15 red 5 ml 79 kč. Uv led amazing gel lak č. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. 18 černý 5 ml 99 kč.

Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete.

2 x 15 ml. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Gel lak nahrazuje lak na nehty.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"