Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové. Uv a led gely na nehty nehtyshop cz.

Rating: 4.0

Nová technologie v nehtové modeláži. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Uv led amazing gel lak č.

255 views
Detail Led Gel Na Nehty
Saturday 1st April 2023
Sušení pod led lampou 2 minuty objem.

Led gel na nehty. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin. Bez podkladového a vrchního gelu. Gel lak nahrazuje lak na nehty.

Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

18 černý 5 ml 99 kč. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva.

Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti.

6 sweet pink 5 ml 69 kč. 15 red 5 ml 79 kč. Třífázový systém je ten nejpoužívanější. Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel.

Amazing gel lak na nehty č.

Amazing gel lak na nehty č. 8 neon pink 5 ml 99 kč. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Amazing gel lak na nehty č.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

2 x 15 ml. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. 399 kč 329 75 kč. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml.

Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete.

V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. 2 x poly gel na nehty. Aké gély potrebujeme na gélové nechty.

Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

Poly uv led gel light pink 30ml skladem. To nejlepší z akrylového a gelového. Amazing gel lak na nehty č. Gel laky posilují přírodní nehty.

Gel laky posilují přírodní nehty.

Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Amazing gel lak na nehty č.

Amazing gel lak na nehty č.

Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Sušení pod led lampou 2 minuty objem.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"