Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

Amazing gel lak na nehty č. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu.

Rating: 4.0

Bez podkladového a vrchního gelu. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

867 views
Detail Led Gel Na Nehty
Sunday 27th November 2022
399 kč 329 75 kč.

Led gel na nehty. 15 red 5 ml 79 kč. V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Sušení pod led lampou 2 minuty objem. Nová technologie v nehtové modeláži. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Uv led amazing gel lak č.

Amazing gel lak na nehty č.

Amazing gel lak na nehty č. 2 x 15 ml. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Gel laky posilují přírodní nehty.

Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel.

Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. Gel lak nahrazuje lak na nehty. Aké gély potrebujeme na gélové nechty. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

18 černý 5 ml 99 kč.

Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. Třífázový systém je ten nejpoužívanější. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin.

Uv a led gely na nehty nehtyshop cz.

8 neon pink 5 ml 99 kč. Poly uv led gel light pink 30ml skladem. Amazing gel lak na nehty č. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva.

Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. 2 x poly gel na nehty. To nejlepší z akrylového a gelového.

To nejlepší z akrylového a gelového.

Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. 18 černý 5 ml 99 kč. Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel.

2 x poly gel na nehty.

Amazing gel lak na nehty č. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. 399 kč 329 75 kč.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"