Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

2 x 15 ml. Bez podkladového a vrchního gelu. Amazing gel lak na nehty č.

Rating: 4.0

Gel lak nahrazuje lak na nehty. Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. Gel laky posilují přírodní nehty.

716 views
Detail Led Gel Na Nehty
Tuesday 3rd August 2021
Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Led gel na nehty. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin. Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. Nová technologie v nehtové modeláži.

To nejlepší z akrylového a gelového.

V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Amazing gel lak na nehty č. Uv led amazing gel lak č.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

399 kč 329 75 kč. Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové. Poly uv led gel light pink 30ml skladem. Amazing gel lak na nehty č.

Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. 15 red 5 ml 79 kč.

2 x poly gel na nehty.

Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

18 černý 5 ml 99 kč. 8 neon pink 5 ml 99 kč. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Aké gély potrebujeme na gélové nechty.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Sušení pod led lampou 2 minuty objem. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Amazing gel lak na nehty č. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. 2 x poly gel na nehty. Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

Amazing gel lak na nehty č.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. To nejlepší z akrylového a gelového. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"