Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové. Gel laky posilují přírodní nehty. Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

Rating: 4.0

V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. Uv led amazing gel lak č.

793 views
Detail Led Gel Na Nehty
Saturday 22nd June 2024
Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

Led gel na nehty. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Amazing gel lak na nehty č. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. Gel lak nahrazuje lak na nehty. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu. Amazing gel lak na nehty č.

Bez podkladového a vrchního gelu.

18 černý 5 ml 99 kč. Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel. Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. 399 kč 329 75 kč.

Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

Nová technologie v nehtové modeláži. Sušení pod led lampou 2 minuty objem. Amazing gel lak na nehty č. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva.

Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete.

Poly uv led gel light pink 30ml skladem. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. To nejlepší z akrylového a gelového.

Aké gély potrebujeme na gélové nechty.

2 x 15 ml. 8 neon pink 5 ml 99 kč. Amazing gel lak na nehty č. 15 red 5 ml 79 kč.

125 pastelový citrus 5 ml 99 kč.

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. 2 x poly gel na nehty.

2 x poly gel na nehty.

125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Aké gély potrebujeme na gélové nechty. Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Bez podkladového a vrchního gelu. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"