Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. Nová technologie v nehtové modeláži.

Rating: 4.0

Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. 2 x 15 ml. 2 x poly gel na nehty.

738 views
Detail Led Gel Na Nehty
Saturday 4th December 2021
Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin.

Led gel na nehty. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. 399 kč 329 75 kč. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Aké gély potrebujeme na gélové nechty.

Amazing gel lak na nehty č. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. 6 sweet pink 5 ml 69 kč.

Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel.

Poly uv led gel light pink 30ml skladem. Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu. Gel laky posilují přírodní nehty.

15 red 5 ml 79 kč.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Amazing gel lak na nehty č. Sušení pod led lampou 2 minuty objem. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč.

Uv led amazing gel lak č.

Bez podkladového a vrchního gelu. 8 neon pink 5 ml 99 kč. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. Amazing gel lak na nehty č.

Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Amazing gel lak na nehty č. To nejlepší z akrylového a gelového.

Led uv gel laky na gelové nehty 10ml.

Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. Gel lak nahrazuje lak na nehty. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. 18 černý 5 ml 99 kč.

18 černý 5 ml 99 kč.

Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. Třífázový systém je ten nejpoužívanější. Uv led amazing gel lak č. 15 red 5 ml 79 kč.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel. Aké gély potrebujeme na gélové nechty. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"