Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

To nejlepší z akrylového a gelového. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Rating: 4.0

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin.

863 views
Detail Led Gel Na Nehty
Saturday 23rd September 2023
Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

Led gel na nehty. Amazing gel lak na nehty č. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk. 2 x poly gel na nehty. 15 red 5 ml 79 kč.

Bez podkladového a vrchního gelu.

Amazing gel lak na nehty č. Poly uv led gel light pink 30ml skladem. Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Uv led amazing gel lak č.

Nová technologie v nehtové modeláži. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml. Gel laky posilují přírodní nehty. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete.

V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. 18 černý 5 ml 99 kč. 8 neon pink 5 ml 99 kč. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Gel lak nahrazuje lak na nehty.

Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel. Amazing gel lak na nehty č. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Uv a led gely na nehty nehtyshop cz.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. 399 kč 329 75 kč. Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové. Amazing gel lak na nehty č.

Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin.

Aké gély potrebujeme na gélové nechty. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. 2 x 15 ml. Sušení pod led lampou 2 minuty objem.

Sušení pod led lampou 2 minuty objem.

Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. Gel lak nahrazuje lak na nehty. Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete.

2 x 15 ml.

Uv led amazing gel lak č. Bez podkladového a vrchního gelu. Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"