Mléčný Gel Na Nehty

3106x3104 px

Mléčný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mléčný Gel Na Nehty

Sušiče laku podkladové a vrchní laky příslušenství. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty.

Rating: 4.0

Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty. Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích. Gel je možné vytvrdit v uv led lampě.

508 views
Detail Mléčný Gel Na Nehty
Friday 8th December 2023
Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Mléčný gel na nehty. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici. Gel laky nlac one step.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Gel mléčný nebo průhledný to je otázka.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Svatba nejen královská. Gelgio gel lak bez lampy. Různá provedení tvary a barvy vzorníků. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech.

Je vhodný i na přírodní nehty. Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. Skladem 39 kč parametry. Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Vzorník laků mléčný. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Vzorník laků mléčný.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Relate Post "Mléčný Gel Na Nehty"