Mléčný Gel Na Nehty

3106x3104 px

Mléčný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mléčný Gel Na Nehty

Gel je možné vytvrdit v uv led lampě. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Rating: 4.0

Je vhodný i na přírodní nehty. Gelgio gel lak bez lampy. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

532 views
Detail Mléčný Gel Na Nehty
Saturday 31st July 2021
Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty.

Mléčný gel na nehty. Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Svatba nejen královská.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Různá provedení tvary a barvy vzorníků.

Skladem 39 kč parametry. Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Vzorník laků mléčný.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Gel mléčný nebo průhledný to je otázka. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Gel laky nlac one step.

Sušiče laku podkladové a vrchní laky příslušenství. Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty.

Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici.

Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech. Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici. Gel laky nlac one step. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech.

Různá provedení tvary a barvy vzorníků. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty.

Relate Post "Mléčný Gel Na Nehty"