Mléčný Gel Na Nehty

3106x3104 px

Mléčný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mléčný Gel Na Nehty

Gel laky nlac one step. Skladem 39 kč parametry. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Rating: 4.0

Gel mléčný nebo průhledný to je otázka. Gel je možné vytvrdit v uv led lampě. Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30.

950 views
Detail Mléčný Gel Na Nehty
Thursday 23rd May 2024
S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Mléčný gel na nehty. Je vhodný i na přírodní nehty. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer.

Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech. Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích. Gelgio gel lak bez lampy. Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty.

Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet.

Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Svatba nejen královská.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici. Vzorník laků mléčný.

Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Různá provedení tvary a barvy vzorníků. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Sušiče laku podkladové a vrchní laky příslušenství.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Svatba nejen královská.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet. Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Relate Post "Mléčný Gel Na Nehty"