Mléčný Gel Na Nehty

3106x3104 px

Mléčný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mléčný Gel Na Nehty

Gel laky nlac one step. Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Rating: 4.0

Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

976 views
Detail Mléčný Gel Na Nehty
Saturday 13th August 2022
Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích.

Mléčný gel na nehty. Vzorník laků mléčný. Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici. Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Je vhodný i na přírodní nehty. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit.

Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Gel mléčný nebo průhledný to je otázka.

Gelgio gel lak bez lampy.

Skladem 39 kč parametry. Gel je možné vytvrdit v uv led lampě. Svatba nejen královská. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty.

Sušiče laku podkladové a vrchní laky příslušenství. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet.

Různá provedení tvary a barvy vzorníků. Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Gelgio gel lak bez lampy.

Různá provedení tvary a barvy vzorníků.

Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích.

Relate Post "Mléčný Gel Na Nehty"