Mléčný Gel Na Nehty

3106x3104 px

Mléčný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mléčný Gel Na Nehty

Gel laky nlac one step. Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit.

Rating: 4.0

Gel je možné vytvrdit v uv led lampě. Gelgio gel lak bez lampy. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

908 views
Detail Mléčný Gel Na Nehty
Thursday 23rd March 2023
Gel mléčný nebo průhledný to je otázka.

Mléčný gel na nehty. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici.

Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty.

Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Svatba nejen královská. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Různá provedení tvary a barvy vzorníků. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30. Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Sušiče laku podkladové a vrchní laky příslušenství. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Skladem 39 kč parametry.

Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty.

Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer. Vzorník laků mléčný.

Je vhodný i na přírodní nehty.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Je vhodný i na přírodní nehty. Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. Gel mléčný nebo průhledný to je otázka.

Relate Post "Mléčný Gel Na Nehty"