Mléčný Gel Na Nehty

3106x3104 px

Mléčný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mléčný Gel Na Nehty

Gelgio gel lak bez lampy. Nepřehlédněte horkou novinku magnetický prezentační držák který skvěle vypadá a je ideální pro prezentaci vaší práce na sociálních sítích. Svatba nejen královská.

Rating: 4.0

Gel mléčný nebo průhledný to je otázka. Gel laky nlac one step. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

298 views
Detail Mléčný Gel Na Nehty
Wednesday 20th October 2021
Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Mléčný gel na nehty. Nehty jsou naší vášní a mléčný gel na nehty patří mezi ně stejně tak jako jak napravit skriply nehet. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Sušiče laku podkladové a vrchní laky příslušenství.

Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Mléčný gel na nehty a další informace včetně bolest nehtu získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Užijte si čas kdy pohodlně sedíte u stolu s barevnými laky na nehty a děláte cokoliv co si dokážete na nehtech představit. Je vhodný i na přírodní nehty.

Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty.

Různá provedení tvary a barvy vzorníků. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gel je možné vytvrdit v uv led lampě. Skladem 39 kč parametry.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Prezentační vzorníky na nehty pro profesionální prezentaci nehtové modeláže zákaznici. Přidáním květinových vzorů budete mít úžasné letní nehty. Jako novinka jsou v naší nabídce led gel laky které se vytvrzují 30.

Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Uv gely na gelové nehty nabízíme klasické modelovací uv gely barevné uv gely glitrové nebo magnetické uv gely na zdobení nehtů ale i speciální uv gely měnící barvu podle teploty. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Vzorník laků mléčný. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Gel můžete použít na francouzskou manikúru kdy nehty dostanou krásný mléčný nádech. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Vzorník laků mléčný.

Dále gel laky které můžete nanášet přímo na přírodní nehty. Taktéž s nimi vytvoříte jemné svatební nehtíky a nebo s ním můžete dosáhnout efektu babyboomer. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Relate Post "Mléčný Gel Na Nehty"