Nehty Ombré

1102x735 px

Nehty Ombré Reviewed by admin on . This Is Article About Nehty Ombré

Ombré vlasy už dávno nejsou žádná novinka ale ombré nehty jsou právě teď nejvíce v kurzu. Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů. Ombré nehty nejsou tak složité jak to může vypadat na první pohled.

Rating: 4.0

Vyzkoušejte si sama tvorbu gelových nehtů nebo akrylových nehtů s pomocí výrobků z naší nabídky. Poradíme vám jak na to. Možná si vzpomínáte že o lakování houbičkou jsem již psala tady.

256 views
Detail Nehty Ombré
Wednesday 29th May 2024
Zkuste nehty v barvách duhy každý nehet jiná barva.

Nehty ombré. Ombré je druhem manikúry při které se na nehtech vytváří postupný přechod barev. Naučit se dělat ombré dokonale chce čas a. Na první pohled vypadá tento efekt opravdu složitě ale zvládnete si ho vytvořit i sama doma. Ombre nehty v dnešní době zažívají velký boom.

Pro ty kterým se doteď nedařilo nebo si zkrátka netroufl ombré zdobení vyzkoušet jsme připravili postup na našem blogu.

Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce. Kdo z vás ještě nezkusil vykouzlit ombré nehty. Pokud dlouhé nehty nemáte zrovna moc v oblibě klidně noste kratší. S dobrým návodem si můžete vytvořit nádherné ombré nehty stačí když si vyberete zajímavé odstíny laků a pak si je můžete za chvíli udělat.

Tehdy jsem toho ještě o ombre nehtech příliš nevěděla a byl to spíše takový pokus.

Jde vlastně o nehty s jemným barevným přechodem který je vytvořený za pomoci houbičky. Barevný přechod uděláte velmi snadno. Světlá barva je většinou na spodní straně nehtu a směrem nahoru přechází do tmavé barvy. Tipuju že moc takových mezi vámi nebude.

Kromě odstínů laků potřebujete houbičku a trpělivost.

Bude to hit léta a pro ty decentnější je tady gradientová manikúra každý nehet v jiném odstínu jedné barvy nebo 2 3 odstíny na každém nehtu ombré. Jak dělat ombré nehty. Ombré nehty či li stínované nehty s pozvolnými přechody jednotlivých barev tento druh zdobení zahýbal světem nail artu a není snad nikdo kdo tento druh zdobení nevyzkoušel či nechtěl vyzkoušet. Ombré zdobení oblíbená metoda zdobení nehtů pomocí ombré houbičky.

Další zdobící pomůcky sondy magnety zdobící štětce.

I u mě tahle technika jasně vítězí ale občas se dostanu do slepé uličky kdy už mám pocit že jsem snad všechny kombinace a zdobení vyzkoušela. Další zdobící pomůcky sondy magnety zdobící štětce. Kromě odstínů laků potřebujete houbičku a trpělivost. Tehdy jsem toho ještě o ombre nehtech příliš nevěděla a byl to spíše takový pokus.

I u mě tahle technika jasně vítězí ale občas se dostanu do slepé uličky kdy už mám pocit že jsem snad všechny kombinace a zdobení vyzkoušela.

Pro ty kterým se doteď nedařilo nebo si zkrátka netroufl ombré zdobení vyzkoušet jsme připravili postup na našem blogu. Zkuste nehty v barvách duhy každý nehet jiná barva.

Relate Post "Nehty Ombré"